Coa finalidade de adxudicar destino provisional para o curso académico 2003/2004 ó profesorado sen destino definitivo dos corpos citados, convócase este concurso de acordo coas seguintes bases:
Primeira.
Convócase concurso, de acordo coas especificacións que se citan nesta resolución, para a provisión das necesidades de profesorado para o curso 2003/2004, nos centros que se relacionan nos anexos I, II, III e IV entre o profesorado sen destino definitivo dos corpos de profesores de ensino secundario, profesores técnicos de formación profesional, profesores de escolas oficiais de idiomas, profesores de música e artes escénicas, profesores de artes plásticas e deseño e mestres de taller de artes plásticas e deseño.
Segunda.
Estarán obrigados a participar neste concurso, na súa especialidade:
a) O profesorado que resultou suprimido no proceso de adscrición regulado pola Orde do 1 de outubro
de 1998 e que continúe nesa situación, agás que fixera a opción de ser recolocado na localidade na que foi suprimido.
b) O profesorado en situación de expectativa de destino que figura no anexo VI da Resolución do 2 de xuño de 2003, pola que se resolve definitivamente o concurso de traslados entre funcionarios docentes dos distintos corpos, que se ordenará por anos de celebración do concurso-oposición, e dentro de cada concurso-oposición polo número de orde obtido nel.
c) Os opositores que superen o procedemento selectivo de acceso e ingreso no corpo de profesores de ensino secundario e profesores técnicos de formación profesional, profesores de escolas oficiais de idiomas e profesores de música e artes escénicas, convocados pola Orde do 28 de febreiro de 2003 pola orde obtida no procedemento selectivo, agás os que estean exentos de realiza-la fase de prácticas e opten por continuar desempeñando servicios no seu corpo de orixe.
d) O profesorado interino, pola mesma orde que elixiron no curso académico 2002-2003.
e) O profesorado substituto, en función da orde de acceso á interinidade ou substitución.
Terceira.
Os profesores de ensino secundario poderán solicita-las seguintes prazas, de acordo coas especificacións que se conteñen nesta base:
a) As correspondentes ás especialidades das que sexan titulares, para os centros ou localidades que figuran no anexo I desta resolución e para as especialidades de:
Código Especialidade
001 Filosofía
002 Grego
003 Latín
004 Lingua castelá e literatura
005 Xeografía e historia
006 Matemáticas
007 Física e química
008 Bioloxía e xeoloxía
009 Debuxo
010 Francés
011 Inglés
012 Alemán
016 Música
017 Educación física
018 Psicoloxía e pedagoxía
019 Tecnoloxía
053 Lingua e literatura galega
056 Informática ESO e bacharelato
061 Economía
064 Tecnoloxía fontanería
066 Tecnoloxía industrial
101 Administración empresas
Código Especialidade
102 Análise e química industrial
103 Asesoría e procesos de imaxe persoal
104 Construccións civís e edificación
105 Formación e orientación laboral
106 Hostalería e turismo
107 Informática
108 Intervención sociocomunitaria
109 Navegación e instalacións mariñas
110 Organización e xestión comercial
111 Organización e proc. de mantemento de vehículos
112 Organización e proxectos de fabricación mecánica
113 Organización e proxectos sistemas enerxéticos
114 Procesos de cultivo acuícola
115 Procesos de producción agraria
116 Procesos na industria alimentaria
117 Procesos diagnósticos clínicos e productos ortoprotésicos
118 Procesos sanitarios
119 Procesos e medios de comunicación
120 Procesos e productos de téxtil, confección e pel
121 Procesos e productos do vidro e cerámica
122 Procesos e productos en artes gráficas
123 Procesos e productos en madeira e moble
124 Sistemas electrónicos
125 Sistemas electrotécnicos e automáticos
800 Multimedia
803 Cultura clásica
b) O profesorado interino e substituto de clásicas poderá solicitar indistintamente as prazas de latín e grego entendéndose incluída para estes participantes a cultura clásica.
c) Os funcionarios de carreira e en prácticas das especialidades que a seguir se relacionan poderán solicita-las prazas das especialidades que se indican:
Especialidade Especialidades que se poden solicitar
Organización e xestión comercial
Sistemas electrotécnicos e automáticos
Administración de empresas Administración de empresas
Organización e proxectos de sistemas enerxéticos Organización e proxectos de sistemas enerxéticos
d) Os profesores de ensino secundario titulares das especialidades correspondentes, poderán solicita-las prazas das escolas oficiais de idiomas e das escolas de artes aplicadas e oficios artísticos relacionadas nos anexos II e IV desta resolución. Para tales efectos deberán incluír na súa petición os códigos destes centros mantendo o código da especialidade do corpo de PES, aínda no suposto de que optasen por efectua-la súa solicitude por localidades.
e) Os titulares das especialidades de administración de empresas e procesos comerciais que posúan algunha das titulacións de licenciado en administración e dirección de empresas, licenciado en ciencias empresariais, licenciado en ciencias actuariais e financeiras, licenciado en ciencias económicas, licenciado en investigación e técnicas de mercado, diplomado en ciencias empresariais e diplomado en xestión e administración pública poderán solicitar prazas de economía achegando coa solicitude unha copia do título. Unha vez adxudicadas as prazas
ós funcionarios de carreira da especialidade de administración de empresas adxudicaranse as prazas ós funcionarios de carreira de procesos comerciais, nun número igual á diferencia entre profesores en expectativa desta especialidade e o número de vacantes dela.
f) Así mesmo, os funcionarios de carreira titulares da especialidade de administración de empresas ou de procesos comerciais poderán solicitar prazas de formación e orientación laboral. O número de prazas desta última especialidade a adxudicar ós titulares das especialidades de administración de empresas e procesos comerciais, será como máximo, igual á diferencia entre profesores en expectativa de cada especialidade e o número de vacantes dela.
Terán prioridade na adxudicación os profesores de administración de empresas sobre os titulares da especialidade de procesos comerciais e dentro destes últimos, os que estean en posesión de titulación adecuada.
g) Os funcionarios de carreira das especialidades de construccións civís e edificacións e oficina de proxectos de construcción poderán solicitar prazas de debuxo. O número de prazas que se van adxudicar desta última especialidade ós titulares das especialidades de construccións civís e edificación e oficina de proxectos de construcción será como máximo igual á diferencia entre profesores en expectativa de destino de cada especialidade e o número de vacantes dela.
Terán prioridade na adxudicación os profesores de construcción civís e edificación sobre os titulares da especialidade de oficina de proxectos de construcción, e dentro destes últimos os que están en posesión de titulación adecuada.
h) Os profesores interinos da especialidade de procesos sanitarios continuarán nunha única lista e poderán pedir prazas das especialidades de procesos diagnósticos clínicos e productos ortoprotésicos e procesos sanitarios.
i) Os profesores en prácticas e interinos da especialidade de procesos de producción agraria soamente poderán solicitar praza desta especialidade.
k) Os profesores interinos da especialidade de procesos na industria alimentaria unicamente poderán solicitar praza desta especialidade.
l) Os profesores interinos da especialidade de sistemas electrotécnicos e automáticos poderán solicitar praza desta especialidade e da de organización e proxectos de sistemas enerxéticos.
Cuarta.
Os profesores do corpo de profesores técnicos de formación profesional poderán solicita-las seguintes prazas, de acordo coas especificacións que se conteñen nesta base; sen prexuízo do establecido para a especialidade de procesos comerciais no punto anterior.
a) Prazas correspondentes ás especialidades das que sexan titulares, para os centros ou localidades que figuran no anexo I, e para as especialidades de:
Código Especialidade
021 Taller de vidro e cerámica
030 Prácticas protésico dental
031 Prácticas hixienista dental
Código Especialidade
033 Prácticas e actividades
201 Cociña e pastelería
202 Equipos electrónicos
203 Estética
204 Fabricación e instalación de carpintería e moble
205 Instalación e mantemento de equipos térmicos e de fluídos
206 Instalacións electrotécnicas
207 Instalacións e equipos de cría e de cultivo
208 Laboratorio
209 Mantemento de vehículos
210 Máquinas, servicios e producción
211 Mecanizado e mantemento de máquinas
212 Oficina de proxectos de construcción
213 Oficina de proxectos de fabricación mecánica
214 Operacións e equipos de elaboración de productos alimentarios
215 Operación de procesos
216 Operacións de producción agraria
217 Patronaxe e confección
218 Perruquería
219 Procedementos de diagnóstico clínico e ortoprotésico
220 Procedementos sanitarios e asistenciais
221 Procesos comerciais
222 Procesos de xestión administrativa
223 Producción de artes gráficas
224 Producción téxtil e tratamentos físico químicos
225 Servicios á comunidade
226 Servicios de restauración
227 Sistemas e aplicacións informáticas
228 Soldadura
229 Técnicas e procedementos de imaxe e son
230 Fontanería
240 Linguaxe de signos
Os funcionarios de carreira e en prácticas das especialidades que a seguir se relacionan poderán solicitar prazas das especialidades que se indican:
Especialidade Especialidades que se poden solicitar
Instalacións electrotécnicas
Estética
Procesos xestión administrativa
Procedementos de diagnóstico clínico e ortoprotésico
Instalación e mantemento de equipos térmicos e de fluídos Instalación e mantemento de equipos térmicos e de fluídos
Perruquería Perruquería
Procesos comerciais Procesos comerciais
Procedementos sanitarios e asistenciais Procedementos sanitarios e asistenciais
b) Para os efectos de elaboración das correspondentes relacións de persoal terase en conta que os profesores doutras disciplinas que o curso anterior elixiron ou foille adxudicada praza na especialidade de soldadura poderán optar por integrarse na lista desta última especialidade. Neste caso ordenarase inmediatamente despois do derradeiro interino da relación do curso académico anterior.
c) Os profesores interinos e substitutos da especialidade de instalacións electrotécnicas poderán pedir praza desta especialidade e da de instalacións e mantemento de equipamentos térmicos e fluídos.
No suposto de que continúen quedando vacantes de instalacións e mantemento de equipos térmicos e fluídos, unha vez adxudicados os destinos provisionais os profesores en prácticas desta especialidade e os interinos e substitutos de instalacións electrotécnicas, adxudicaránselles ós interinos de máquinas, servicios e producción que non obtiveran praza.
d) Os profesores interinos da especialidade de procedementos sanitarios e asistenciais continuarán nunha única lista e poderán solicitar prazas das especialidade de procedementos de diagnóstico clínico e ortoprotésico e de procedementos sanitarios e asistenciais.
e) Os profesores da especialidade de operacións de producción agraria unicamente poderán solicitar prazas desta especialidade.
f) As listaxes de procesos na industria alimentaria e operacións e equipos de elaboración de productos alimentarios configuraranse de acordo coa especialidade pola que solicite cada interesado/a. Se unha vez adxudicadas as prazas ós especialistas de operacións e equipos de elaboración de productos alimentarios continuasen quedando vacantes, serán ofertadas ós profesores que, se é o caso, quedaran sen adxudicación da especialidade de procesos na industria alimentaria. No suposto de aceptaren a praza, quedarán para as listas do próximo curso na especialidade de operacións e equipamentos de elaboración de productos alimentarios.
Quinta.
Os profesores de ensino secundario e profesores técnicos de formación profesional que soliciten localidades entenderase que solicitan tódolos centros da localidade, incluídos no anexo I, pola orde que se publican nesta resolución. Se piden a localidade con afíns, entenderase que solicitan con prioridade tódolos centros desta sen afíns e, posteriormente, con afíns. Se desexan solicitar centros doutros anexos deberán especifica-la petición co código do centro.
Os profesores de ensino secundario e profesores técnicos de formación profesional que soliciten centros específicos de adultos, entenderase que piden, se é o caso, ámbitos de coñecemento, adxudicándose a praza na especialidade que figure no primeiro lugar.
Sexta.
Os profesores de escolas oficiais de idiomas, de acordo coas especialidades de que sexan titulares, poderán solicita-las prazas dos centros que aparecen no anexo II e para as especialidades de:
Código Especialidade
001 Alemán
002 Árabe
006 Español para estranxeiros
008 Francés
009 Galego
011 Inglés
012 Italiano
015 Portugués
017 Ruso
Sétima.
Os profesores de música e artes escénicas, de acordo coas especialidades das que sexan titulares, poderán solicita-las prazas dos centros que aparecen no anexo III e para as especialidades de:
Código Especialidade
401 Acordeón
402 Arpa
403 Canto
404 Clarinete
405 Clave
406 Contrabaixo
407 Coro
408 Fagot
409 Flabiol e tambori
410 Frauta travesa
411 Frauta de pico
412 Fundamentos de composición
413 Gaita galega
414 Guitarra
415 Guitarra flamenca
416 Historia da música
417 Instrumentos de corda pulsada do renacemento e do barroco
418 Instrumentos de puga
419 Óboe
420 Órgano
421 Orquestra
422 Percusión
423 Piano
424 Saxofón
425 Tenora e tible
426 Trombón
427 Trompa
428 Trompeta
429 Tuba
431 Viola
432 Viola da gamba
433 Violín
434 Violoncello
435 Danza española
436 Danza clásica
437 Danza contemporánea
438 Flamenco
439 Historia da danza
440 Acrobacia
441 Canto aplicado á arte dramática
442 Caracterización e indumentaria
443 Danza aplicada á arte dramática
444 Dicción e expresión oral
445 Dirección escénica
446 Dramaturxia
447 Esgrima
448 Espacio escénico
449 Expresión corporal
450 Iluminación
451 Interpretación
452 Interpretación con obxectos
453 Interpretación no musical
454 Interpretación no teatro do xesto
455 Literatura dramática
456 Técnicas escénicas
Código Especialidade
457 Técnicas gráficas
458 Teoría e historia da arte
459 Teoría teatral
460 Linguaxe musical
Para a adxudicación de determinadas prazas nas que se vai imparti-lo grao superior das ensinanzas de música reguladas na sección primeira, capítulo I, do título II da LOXSE, poderá esixirse estar en posesión do título superior de música ou equivalente do instrumento correspondente, segundo o artigo 1 do Real decreto 1542/2994, do 8 de xullo. Para estes efectos, os solicitantes xuntaranlle á petición copia do título correspondente.
Oitava.
Os profesores de artes plásticas e deseño, de acordo coas especialidades das que sexan titulares, poderán solicita-las prazas dos centros que aparecen no anexo IV e para as seguintes especialidades:
Código Especialidade
506 Debuxo artístico e cor
507 Debuxo técnico
508 Deseño interiores
511 Deseño gráfico
514 Historia da arte
515 Xoiería e ourivería
516 Materiais e tecnoloxía: cerámica e vidro
517 Materiais e tecnoloxía: deseño
519 Medios audiovisuais
520 Medios informáticos
521 Organización industrial e lexislación
522 Volume
Novena.
Os mestres de taller de artes plásticas e deseño, de acordo coas especialidades das que sexan titulares, poderán solicita-las prazas dos centros que aparecen no anexo IV e para as seguintes especialidades:
Código Especialidade
067 Taller do moble
603 Complementos e accesorios
604 Dourado e policromía
607 Esmaltes
608 Fotografía e procesos de reproducción
610 Moldes e reproduccións
612 Talla en pedra e madeira
613 Técnicas cerámicas
614 Técnicas de gravado e estampación
615 Técnicas de xoiería e bixutería
616 Técnicas de ourivería e pratería
617 Técnicas de patronaxe e confección
618 Técnicas de metal
Décima.
1. Os participantes deberán manifestar na instancia de solicitude aquelas disciplinas afíns coas que desexan completar, se é o caso, horario.
2. De existir nun centro máis dunha vacante da mesma especialidade, unha delas cun horario completo e outra para completar con materias afíns, adxudicarase en primeiro lugar a praza ou prazas que teñan horario completo da especialidade pola que se participa.
3. O profesorado poderá solicitar un mesmo centro ou localidade con horario completo da súa especialidade e con materias afíns, na orde que coide conveniente. Para estes efectos deberanse repeti-los códigos dos centros nos que se dea a circunstancia, poñendo unha cruz (x) no recadro da dereita da solicitude (A) que fai referencia a materias afíns. Cando se pretende solicitar un centro primeiro sen materias afíns e inmediatamente despois con materias afíns terán que transcribi-lo código do centro unha soa vez, poñendo unha cruz (x) no recadro da dereita da solicitude. Na adxudicación terá prioridade a petición de centro ou localidade sobre a orde das materias afíns.
No caso de efectua-la solicitude polo servicio web do concurso de traslados (http://www.edu.xunta.es/persoal/concursos) deberá elixir a opción si ou a non en materias afíns.
O profesorado poderá excluír da súa solicitude a petición de destinos de centros compartidos sinalándoo no recadro correspondente da instancia.
Décimo primeira.
1. A orde de adxudicación dos destinos provisionais será por colectivos preferentes, conforme o previsto na base segunda.
2. Os profesores, interinos e substitutos que soliciten prazas da súa especialidade sen completar horario con ningunha outra materia, de non corresponderlles ningunha destas prazas, pasarán a formar parte da lista para posibles novas necesidades de interinidades ou substitucións. Ós profesores en expectativa de destino e en prácticas adxudicaráselles destino de oficio, mesmo noutra especialidade da que non son titulares, de non existir vacante na súa.
3. Ós profesores interinos que, solicitando prazas da súa especialidade, completen o horario con outras materias, de non corresponderlles praza na súa especialidade adxudicaráselles praza noutra materia das indicadas como afíns, se existise vacante, unha vez colocados os colectivos sinalados nas letras a), b), c), d) e e) da base segunda desta resolución.
4. Ó profesorado substituto unicamente poderá adxudicárselle praza da súa especialidade con ou sen materias afíns segundo a solicitude.
Décimo segunda.
As prazas das escolas oficiais de idiomas e das escolas de artes aplicadas e oficios artísticos que queden vacantes, unha vez resolto o concurso entre os funcionarios en expectativa de destino, funcionarios en prácticas e, se é o caso, interinos e substitutos, dos corpos correspondentes, seranlles adxu
dicadas ós profesores de ensino secundario. da respectiva especialidade que as solicitasen.
Décimo terceira.
Cando concorran a prazas de materias afíns profesores de distinta especialidade a orde de prioridade na adxudicación virá determinada pola pertenza a un colectivo preferente, de acordo coa base segunda desta resolución. No suposto de que pertenzan ó mesmo colectivo, a orde será determinada pola data máis antiga de acceso á prestación de servicios como interino ou substituto. De coincidi-la mesma data de acceso a un posto de traballo na función pública docente, desempatarase por orde alfabética, iniciándose polo apelido coa letra C.
Décimo cuarta.
En virtude do establecido no punto 2º do artigo 5 da Lei de funcionarios civís do Estado, segundo a redacción dada polo artigo 54 da Lei 24/2001, do 27 de decembro, de medidas fiscais, administrativas e da orde social, os funcionarios interinos cesarán na praza adxudicada no suposto de que se incorpore o titular desta e, en calquera caso, o 17 ou 30 de setembro de 2004, segundo o calendario escolar.
Décimo quinta.
Excepcionalmente, cando non se poida completa-lo horario da xornada de traballo con horas doutra especialidade no centro ou completa-lo horario noutro CPI ou IES, a Consellería de Educación e Ordenación Universitaria poderá ofertar prazas de interinidades a tempo parcial, que en ningún caso será inferior a media xornada.
Estas prazas ofertaranse despois de realizada a adxudicación definitiva, sen que sexa preceptiva a súa aceptación.
Décimo sexta.
1. Con carácter previo á adxudicación das prazas deste concurso a Consellería de Educación e Ordenación Universitaria procederá a resolve-las peticións de reingreso no servicio activo solicitados con anterioridade ó 3 de setembro de 2003.
2. Así mesmo, con carácter previo á adxudicación destas prazas deberá terse rematado a adscrición funcional regulada polas instruccións da Dirección Xeral de Persoal do 4 de xullo de 2000.
3. Así mesmo, con carácter previo á adxudicación destas prazas procederase á adscrición provisional daqueles profesores que, tendo destino definitivo, deban ser desprazados provisionalmente por falta de horario no seu centro de destino, despois de cumprírense tódolos criterios para determina-los cadros de persoal dos IES e CPI establecidos no acordo entre a consellería e as centrais sindicais ANPE, CC.OO. e CSI-CSIF, asinado o 21 de xullo de 1998, de acordo coas normas que dicte a Dirección Xeral de Persoal, tendo en conta:
a) A adscrición provisional para unha localidade distinta da de destino definitivo esixirá a conformidade do interesado.
b) Cando varios profesores soliciten voluntariamente ser adscritos a outro centro por falta de horario
no seu centro de destino definitivo, aplicaranse sucesivamente os seguintes criterios de prioridade:
1. Prestar servicios na mesma localidade.
2. Prestar servicios na mesma provincia.
3. Data da toma de posesión. Se a data da toma de posesión é a mesma daráselle prioridade ó número de rexistro de persoal máis baixo ou mellor número de oposición, segundo os casos. Se concorresen á mesma praza funcionarios procedentes de distintos corpos, anteriores á entrada en vigor da LOXSE, efectuarase un sorteo para determina-la preferencia.
Décimo sétima.
1. O prazo de presentación de solicitudes será de vinte días naturais contados desde o día seguinte ó da publicación da presente resolución no Diario Oficial de Galicia.
Para os opositores que superen o procedemento selectivo convocado pola Orde do 28 de febreiro de 2003, o prazo será de vinte días naturais contados desde o día seguinte ó da publicación da lista de aprobados polos tribunais a través da páxina web da Dirección Xeral de Persoal, logo de solicitude do enderezo de correo electrónico.
2. De conformidade co previsto na base décimo sétima.2 da Resolución do 21 de maio de 2002, da Dirección Xeral de Persoal, pola que se dictaron normas para a adxudicación de destino provisional para o curso académico 2002/2003, os profesores en expectativa, interinos e substitutos que se relacionan no anexo VII desta resolución non terán que efectuar nova solicitude.
Si terán que realizala os profesores que non se relacionan no anexo VII, por carecer neste intre da información na base de datos.
3. Sen prexuízo do previsto no número anterior, o profesorado poderá realizar nova petición ou facer modificacións na presentada o ano anterior a través do servicio web do concurso de traslados (http://www.edu.xunta.es/persoal/concursos). Neste suposto presentarán a solicitude conforme o establecido no número seguinte.
4. No caso de utilización do servicio web do concurso de traslados (http://www.edu.xunta.es/persoal/concursos), imprimirase a petición que poderá ser presentada no propio centro educativo no que se presta servicios. Neste caso, o centro procederá a remitirlle a solicitude á Dirección Xeral de Persoal da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria, San Caetano s/n, Santiago de Compostela.
5. A solicitude formulada servirá para os cursos vindeiros sen que se teña que facer nova petición. O profesorado que desexe efectuar algunha modificación da súa petición inicial realizarao a través do servicio web do concurso de traslados (http://www.edu.xunta.es/persoal/concursos), da forma que se determine.
6. Os profesores que superen os procedementos selectivos convocados noutra comunidade autónoma comunicarano á Dirección Xeral de Persoal para os efectos da súa exclusión na adxudicación da praza.
Os profesores interinos e substitutos que estean nunha situación das previstas na addenda ó Acordo
do 20 de xuño de 1995, asinada o 30 de setembro de 2002, poderían renunciar á resolución provisional, sen que se admitan renuncias parciais.
De serlle adxudicada praza definitiva non poderán acollerse a non prestar servicios mantendo o número de orde na lista correspondente, agás que esta petición se formule por unha situación sobrevida á resolución provisional do presente concurso.
7. Sen prexuízo do previsto no número anterior a Dirección Xeral de Persoal poderá dar de baixa a algunha persoa na relación de adxudicatarios de praza, que deixará de reuni-los requisitos para manterse nela, de oficio ou a instancia da parte interesada, logo de audiencia do interesado/a.
Décimo oitava.
1. Sen prexuízo do establecido na base anterior, os profesores que non utilicen a páxina web, farán as solicitudes, segundo o modelo oficial que estará á disposición dos interesados nas delegacións provinciais e tamén poderán descarga-lo modelo no servicio web do concurso de traslados (http://www.edu.xunta.es/persoal/concursos), presentándoas, por duplicado, orixinal e fotocopia, na Consellería de Educación e Ordenación Universitaria, nas súas delegacións provinciais ou en calquera das dependencias ás que alude o artigo 37.4º da Lei 30/1992, do 26 de novembro, de réxime xurídico das administracións públicas e do procedemento administrativo común.
2. Nas solicitudes deberanse consigna-los centros ou localidades que se solicitan por orde de preferencia, cos números de código que figuran nos anexos desta resolución.
Cando non exista concordancia entre os dous exemplares da solicitude de prazas, terá validez a que sexa obxecto de tratamento informático. Calquera erro no número de código determinará que se anule a petición, se non corresponde a ningún centro existente.
3. Cando se soliciten prazas de máis dunha especialidade, de acordo coas bases desta convocatoria, deberanse repeti-los códigos dos centros ou localidades nos que se desexe obter praza, indicando no recadro da dereita da instancia o código da especialidade.
Décimo novena.
1. Non poderán participar neste concurso os profesores que teñan concedida unha comisión de servicios ou unha adscrición a un posto de traballo para o curso académico 2003/2004.
2. Aqueles profesores ós que, participando no concurso convocado por esta resolución, se lles conceda posteriormente unha comisión de servicios ou adscrición deberán remitir renuncia ó concurso, dirixida á Dirección Xeral de Persoal da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria.
Vixésima.
1. O día 17 de xuño de 2003, a Dirección Xeral de Persoal procederá a publica-las relacións de persoal, por especialidades e orde de adxudicación de prazas nas delegacións provinciais da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria.
2. Publicadas as relacións de persoal, ábrese un prazo de dez días naturais para presentar reclamacións.
3. Resoltas as reclamacións, a Dirección Xeral de Persoal procederá á adxudicación das prazas e facer pública a resolución provisional do concurso nas delegacións provinciais da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria durante o mes de xullo. Nas especialidades que hai convocatoria de concurso-oposición adxudicaráselles praza provisional soamente ós profesores en expectativa de destino.
4. Os concursantes poderán presentar reclamacións á resolución provisional na Consellería de Educación e Ordenación Universitaria ou nas súas delegacións provinciais, ata o 4 de setembro de 2003.
5. A Dirección Xeral de Persoal efectuará no mes de setembro unha adxudicación provisional de destinos dos opositores e dos interinos e, se é o caso, substitutos das especialidades que non foran adxudicadas no mes de xullo.
6. Resoltas as incidencias ás que se refire o punto 4, procederase a efectua-la resolución definitiva e a súa publicación na Consellería de Educación e Ordenación Universitaria e nas súas delegacións provinciais.
Nas especialidades que impartan docencia na formación profesional específica, escolas oficiais de idiomas, conservatorios e artes plásticas e deseño, a adxudicación poderá realizarse sobre o 25 de setembro de 2003.
Vixésimo primeira.
O profesorado tomará posesión na unidade de persoal da delegación provincial da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria da provincia de destino, e incorporarase ó centro con efectividade económica e administrativa da data fixada para o comezo de curso, agás no suposto de que o nomeamento ou toma de posesión se efectúe con posterioridade.
Vixésimo segunda.
Os participantes nos procedementos selectivos convocados pola Orde do 28 de febreiro de 2003, que non estean incluídos nas listas dos aspirantes que superaron estes, nin nas letras d) ou e) da base segunda desta resolución serán incluídos nas relacións de aspirantes para desempeñar prazas de interinidades ou substitucións, sempre que estean en posesión da titulación que se relaciona para cada especialidade no anexo VI. Estarán exceptuados deste requisito de titulación os aspirantes que superen o primeiro dos exercicios da fase de oposición.
Este colectivo ordenarase para efectos de prioridade na elección por especialidades e dentro de cada especialidade por bloques, de acordo co número de exercicios superados; dentro destes bloques pola puntuación resultante da fase de concurso e oposición, unha vez realizada a ponderación prevista no Real decreto 850/1993, do 4 de xuño.
Santiago de Compostela, 2 de xuño de 2003.
Severino Somoza Gómez
Director xeral de Persoal
ANEXO V
Don/a... co DNI... e domicilio para efectos de notificación na rúa... CP... localidade... provincia... teléfono...
EXPÓN:
Que, de conformidade coa resolución da Dirección Xeral de Persoal da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria do 2 de xuño de 2003, solicitou praza como
p Interino
p Substituto
No corpo de..., especialidade de...
Que superou o procedemento selectivo de acceso e ingreso ó corpo de profesores de ensino secundario/profesores técnicos de formación profesional (rísquense os corpos que non procedan) convocado pola Orde do 28 de febreiro de 2003 na especialidade de..., polo que solicita que a súa petición sexa tramitada conforme a base décimo sétima da resolución mencionada.
..., ... de... 2003.
Asdo.: ...
Director xeral de Persoal da Consellería de Educación e Ordenación Universitaria
ANEXO VI
Especialidade Titulacións
Licenciado en filosofía e letras, sección filosofía.
Licenciado en ciencias da educación, sección filosofía.
Licenciado en filosofía e letras, sección filoloxía hispánica ou filoloxía románica.
Licenciado en ciencias químicas.
Licenciado en ciencias, sección físicas ou sección químicas.
Licenciado en física.
Licenciado en química.
Enxeñeiro industrial químico.
Enxeñeiro químico.
Licenciado en filosofía e letras, sección filoloxía románica.
Licenciado en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara o francés como primeira lingua estranxeira.
Licenciado en xeografía e historia, especialidade musicoloxía.
Filosofía Licenciado en filosofía.
Lingua castelá e literatura Licenciado en filoloxía hispánica.
Física e química Licenciado en ciencias físicas.
Francés Licenciado en filoloxía francesa.
Música Título superior de música ou equivalente, segundo o Real decreto 1542/1994, do 8 de xullo.
* Ciencias físicas.
* Ciencias químicas.
* Ciencias.
* Mariña civil.-Enxeñeiro técnico.-Arquitecto técnico.-Diplomado na Mariña Civil.
Tecnoloxía -Enxeñeiro.-Arquitecto.-Licenciado en:
Especialidade Titulacións
* Informática de xestión.
* Informática de sistemas.-Tódalas titulacións superiores das anteriormente citadas.-Enxeñeiro superior en telecomunicacións.
* Industrial, en tódalas súas especialidades.
* Minas, en tódalas súas especialidades.
* Deseño industrial.
* Aeronáutico, especialidade en aeronaves e especialidade en equipos e materiais aeroespaciais.
* Naval, especialidade en estructuras mariñas.
* Agrícola, en tódalas súas especialidades.
* Obras públicas, especialidade en construccións civís.-Diplomado en máquinas navais.-Tódalas titulacións superiores das anteriormente citadas.
* Agrícola en tódalas súas especialidades.
* Forestal en tódalas súas especialidades.
Tódalas titulacións superiores das anteriormente citadas.
* Comunicación audiovisual.
* Publicidade e relacións públicas.
* Periodismo.-Enxeñeiro en telecomunicación.
* Industrial.
* Montes.
* Materiais.-Enxeñeiro técnico en:
* Deseño industrial.
* Industrial, especialidade mecánica.
* Forestal, especialidade en industrias forestais.
Técnico superior en restauración.
* Industrial.
* Montes.
* Materiais.-Enxeñeiro técnico en:
* Deseño industrial.
* Industrial, especialidade mecánica.
* Forestal, especialidade en industrias forestais ou en explotacións forestais.-Técnico superior en producción de madeira e moble.
* Industrial, especialidade en mecánica.
* Aeronáutico en tódalas súas especialidades.
* Naval, especialidade en propulsión e servicios do buque.
* Agrícola, en tódalas súas especialidades.
* Minas, especialidade en instalacións electromecánicas mineiras.-Tódalas titulacións superiores das anteriormente citadas.-Técnico superior en automoción.
* Construccións metálicas.
* Soldadura.
* Fabricación soldada.
* Caldeirería en chapa estructural.
* Comunicación audiovisual.
* Publicidade e relacións públicas.
* Periodismo.
* Enxeñeiro de telecomunicación.
* Enxeñeiro técnico en telecomunicación, especialidade en son e imaxe.
Informática -Diplomado en estatística.-Enxeñeiro técnico en:
Organización e proxectos de fabricación mecánica -Enxeñeiro técnico:
Procesos de producción agraria -Enxeñeiro técnico:
Procesos en medios de comunicación -Licenciado en:
Procesos e productos de madeira e moble -Arquitecto.-Enxeñeiro:
Cociña e pastelería Técnico especialista en hostalería.
Fabricación e instalación de carpintería e moble -Arquitecto.-Enxeñeiro:
Mantemento de vehículos -Diplomado en máquinas navais.-Enxeñeiro técnico:
Soldadura -Técnico superior en construccións metálicas.-Técnico especialista en:
Técnicas e procedementos de imaxe e son Licenciado en:
Alemán -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara alemán como primeira lingua estranxeira.
Árabe -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara árabe como primeira lingua estranxeira.
Español para estranxeiros -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara español para estranxeiros como primeira lingua estranxeira.
Especialidade Titulacións
Francés -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara francés como primeira lingua estranxeira.
Galego -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara galego como primeira lingua estranxeira.
Inglés -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara inglés como primeira lingua estranxeira.
Italiano -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara italiano como primeira lingua estranxeira.
Portugués -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara portugués como primeira lingua estranxeira.
Ruso -Licenciado en filoloxía na dita especialidade.-Licenciados en traducción e interpretación ou en lingüística, sempre que se cursara ruso como primeira lingua estranxeira.
Acordeón Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Clarinete Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Contrabaixo Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Fagot Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Frauta travesa Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Fundamentos de composición Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Guitarra Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Historia da música -Licenciado en xeografía e historia, especialidade musicoloxía.-Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Óboe Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Percusión Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Piano Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Trombón Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Trompa Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Trompeta Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Tuba Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Viola Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Violín Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Violonchelo Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, na dita especialidade.
Linguaxe musical Título de profesor superior ou grao medio, expedido ó abeiro do Decreto 2618/1966, do 10 de setembro, especialidade solfexo.
ANEXO VII
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
590001-FILOSOFÍA ALONSO FERNANDEZ, JOSE ALONSO GARCIA, ESTRELLA ALVAREZ TEIXEIRA, ANA ISABEL ARIAS NUÑEZ, XOSE LUIS ARMESTO GURDIEL, AMPARO BARRIO SUAREZ, MARIA CRISTINA BASANTA PAREDES, JESUS BEIRO MARTINEZ, RAMON BESTEIRO FERNANDEZ, JOSE RAMON BOUZA ALVAREZ, MARTIN CALO ALVAREZ, MARGARITA CARREÑO YAÑEZ, ALEJANDRO CASTRO BAAMONDE, JESUS ANGEL CASTRO PAZ, CEFERINO CRUJEIRAS LUSTRES, MARIA JOSE DIAZ FRAGA, MARIA JESUS DIAZ OTERO, M DEL CARMEN DIAZ PAZOS, MARIA DOLORES DOMINGUEZ BARREIRA, M CARMEN DOPICO SOTO, JUANA YOLANDA FERNANDEZ GONZALEZ, BERNARDINO FERNANDEZ NOGUEIRA, FRANCISCA FERNANDEZ RIVAS, XESUS MANUEL FERNANDEZ TORRES, JUAN MANUEL FONTENLA ALONSO, MARIA BEGOÑA FRAGUELA DOCANTO, FRANCISCO JOSE FREIRE LEIRA, JUAN CARLOS FUENTES NORA, MA MONTSERRAT GALOCHA SEIVANE, ANGELES GARCIA PAZOS, BEATRIZ T GARRIDO BURGO, MARIA ROSA DOS ANXOS GOMEZ CAMPOS, JOSE MANUEL GONZALEZ BASANTA, XAN CARLOS GONZALEZ LOPEZ, CARMEN GONZALEZ PEREZ, MONTSERRAT HURRILLO GUEMES, JAVIER IGLESIAS LOPEZ, ISABEL INCERA ARES, BELEN LAGO LOURIDO, MARIA CARMEN LATA PATIÑO, ALFREDO LEYRA FERNANDEZ LABANDERA, MARIA DEL MAR LOPEZ SAMPEDRO, ANA MARIA MARIÑO LOPEZ, ANXELA MAYER GAREA, JUAN JESUS FRANCISCO MENDAÑA PARDO, CARLOS MENDEZ RIVAS, M DEL CARMEN MIRA MARTINEZ, MANUEL MOREIRAS ARES, DAVID NEYRA GARCIA, NIEVES OSORIO GUITIAN, MARIA PILAR PITA GONZALEZ, MARIA BEGOÑA REY TATO, JESUS RIVEIRO GARCIA, MILAGROS RODRIGUEZ FANDIÑO, MARIA TERESA RODRIGUEZ VAZQUEZ, MARIA SOLEDAD RUBAL SAAVEDRA, JOSE MANUEL SANCHEZ BLAZQUEZ, MARIA MILAGROS SANCHEZ CORRAL, MA ISABEL SANTIAGO BAMIO, JUAN JOSE SEGUIN GARRIDO, MA CONCEPCION SOBRADO CORREA, MA PILAR SUAREZ BRIONES, JULIO VARELA CAMBEIRO, IRMA MONTSERRAT VAZQUEZ GONZALEZ, ENRIQUE VIDAL GOMEZ, JOSE LUIS VILLAR GONZALEZ, MARIA AMPARO
590003-LATÍN ABAD ALASTRUEY, MA ANTONIA AGRA VILLAR, MARIA JOSE ALVAREZ PEREZ, YOLANDA MARIA ANTA FERNANDEZ, FRANCISCO JAVIER ARES GONZALEZ, JOSE MANUEL BARCIA DIAZ, ADELA BOADO QUIJANO, MILAGROSA BOLIBAR CHINCHILLA, ANA BORREGO LASO, XOSE ANTON BOUZA SANJURJO, M CONSUELO INES CARBALLUDE BARROS, ANTONIO FERNANDEZ CARREIRA, MA DEL CARMEN FERNANDEZ GARCIA, MA DEL CARMEN FERNANDEZ GUTIERREZ, MARIA VICTORIA FRANCO MEDEIROS, MARIA JOSEFA FUENTES NOVO, JOSEFINA GARCIA DIEGUEZ, MA DEL CARMEN GULIAS PUGA, HILDA ISABEL HERMO SEGADE, PURIFICACION LOPEZ MACIA, PAZ MON VAZQUEZ, MARTA MONEDERO VARONA, MARIA ELENA MOURE BLANCO, ROSA ELVIRA MOVILLA MIRELIS, FRANCISCA MARIA PEREIRA MORATA, XURXO RAMA FAYA, M CARMEN RAMALLAL MEL, MARIA LOURDES RESPINO SOUTO, ANA BEATRIZ REY RODRIGUEZ, CATALINA RIEGAS GONZALEZ, CAMINO RODRIGUEZ ARIAS, CLARA RODRIGUEZ DIAZ, BLANCA RODRIGUEZ VILLAR, INMACULADA RODRIGUEZ YAÑEZ, MARGARITA ROSENDE LOPEZ, JUAN JOSE SANMARTIN OTERO, JOSE MARIA SANTOS DAVILA, MARIA ISABEL SOBA TOMAS, YOLANDA TATO BONOME, MARGARITA VAZQUEZ FERNANDEZ, MANUEL ANGEL VILARIÑO MATO, EVA MARIA
590004-LINGUA CASTELÁ E LITERATURA ABELEDO PENAS, MARIA ANGELES ACEBAL VEGA, VICTORIA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
AGUILAR GARCIA, ANA LUZ ALVAREZ ALLER, MA AMELIA ALVAREZ GARCIA, ANA MARIA AMENEDO GONZALEZ, M BELEN ARIAS CASTAÑO, XELA ARINES GAGO, RAFAEL ARMESTO GURDIEL, CARMEN BALIÑAS BUENO, ROSA MARIA BELLO CATOIRA, MARIA JESUS BERNAL LLORENTE, INES BLANCO ESTEBAN, ANA ROSA BLANCO MENDEZ, MA CARMEN CALVO GOMEZ, BEATRIZ CALVO MARIÑO, ANA MARIA CAMPO LOPEZ, ANA MARIA CANOSA HERMIDA, BEGOÑA MARIA CASAS LOPEZ, ANA CHAPELA ROZAS, MARIA DOLORES CORBELLE VALIÑO, MARIA DEL MAR COTO FERNANDEZ, M ENCARNACION CUÑA VILAN, SONIA DE SOTO RODRIGUEZ, FRANCISCO JAVIER DIEGUEZ ALVAREZ, CONCEPCION EDREIRA DOMINGUEZ, MARTA BEATRIZ FERNANDEZ FERNANDEZ, MA DEL CARMEN FERNANDEZ IGLESIAS, MARGARITA FERNANDEZ LOURIDO, FERNANDO FERNANDEZ OSUNA, ROSARIO FERNANDEZ TRONCOSO, MARIA SOLEDAD FERREIRO MENDEZ, ANA MARIA FREIRE NOVO, PILAR FREIRE PRADO, MARIA FUERTES GARCIA, MARIA ENCARNACION GARCIA CANDAL, MARIA DEL PILAR GARCIA FERNANDEZ, MARIA JOSE GARCIA MENDEZ, MARIA TRIFINA GARCIA MENENDEZ, BENJAMIN GARCIA MENENDEZ, MARIA ANTONIA GARCIA SANCHEZ, PAULINA GARRIDO ALVAREZ, MARIA DEL CARMEN GESTAL MUIÑO, SANDRO GOMEZ LOPEZ, FERNANDO GOMEZ POSE, MARINA GUTIERREZ FERNANDEZ, INES CLEMENTINA HERMO PIÑEIRO, MONICA HERNANDEZ SANTOS, NARCISA IGLESIAS FERVENZA, MARIA LUCIA LAGO FERNANDEZ, LAURA LAVANDEIRA COMUÑAS, BEGOÑA LOPEZ FELPETO GOMEZ, ANA LOPEZ NUÑEZ, MARIA ISABEL LOPEZ RIVERA, DULCE MARIA LOPEZ TOME, LOURDES MACHO DUQUE, ROSA ISABEL MARIÑO MOURE, MARIA ELENA MARTINEZ CALIERO, MA VICTORIA MARTINEZ VILLARES, M LUISA MATOS PRIETO, MARIA JESUS MEILAN BELLON, MARIA LUISA MENDOZA MENDEZ, M CARMEN MIÑAMBRES GONZALEZ, CARMEN MONTENEGRO RODRIGUEZ, ASUNCION MONTERO SEIJAS, MARIA LUISA MOSTEIRO AGRAFOJO, MA DEL CARMEN NISTAL SAN MARTIN, M AMPARO NUÑEZ VIEITO, PURIFICACION PARAPAR SALGADO, MARIA ROSA PEDREIRA LATA, MARIA DEL CARMEN PEDRIDO MAYOR, JULIA BEATRIZ PEREZ CARRAL, FRANCISCO JAVIER PEREZ ROEL, M ISABEL PICO DELGADO, MARIA JESUS PITA CASTRO, ANA MARIA REIGOSA MARTI, MANUEL JULIO RIEIRO PAZOS, HERMINIA RIO CONDE, ELISA RODRIGUEZ FERNANDEZ, ASUNCION RODRIGUEZ MARTICORENA, VERONICA RONCERO MARTIN, MARIA ANTONIA SANCHEZ ARINES, SUSANA MARIA SANCHEZ GONZALEZ, ROSAURA TEJEDOR LEDESMA, MA DEL PILAR TOMAS BOTELLA, MARIA DO CARMEN VILA VAZQUEZ, MARIA JOSE VILLARINO CID, DOLORES EMMA
590005-XEOGRAFÍA E HISTORIA ABELLEIRA GOMEZ, MARIA NIEVES ALONSO MENLLE, ANTONIO RICARDO ALVAREZ PABLOS, BEATRIZ BARREIRO PIMENTEL, RAMON XOAN BRION CALO, MARIA CRISTINA BUELA LASTRES, MA DEL CARMEN BUGARIN PEREIRA, MARIA CELIA BUSSIERES VALCARCE, FRANCISCO CALVO PEÑA, SUSANA CAMBA PEREZ, ADOLFO JOSE CARPENTE CALVO, F JAVIER CARREIRA GARCIA, M TERESA CASANOVA OTERO, CONCEPCION CEBREIRO MELERO, ANTONIO CIMADEVILA ALVAREZ, CARLOS DE JESUS COSTA ALCALDE, MARIA XOSE DANS LOPEZ, M MERCEDES DEUS MARTINEZ, ROSA MARIA DIAZ PEREZ, CARMEN DIOS ABILLEIRA, ANA MARIA DO PORTO TIE, ALEJANDRO JACOBO DURAN RIVAS, MARIA ESTHER FARIÑA PEREZ, MARTIN FERNANDEZ BAÑUELOS, PAULA SALOME FERNANDEZ CAINZOS, JOSE CARLOS FERNANDEZ ENRIQUEZ, M AGUSTINA FERNANDEZ FERNANDEZ, MA TRINIDAD FERNANDEZ GONZALEZ, M DE LA PAZ
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
FERNANDEZ RODIÑO, JOSEFA MARGARITA FERREIRA VARELA, SUSANA FERREÑO FEAL, M CARMEN FRANCO RODRIGUEZ, FRANCISCO FREIRE AGRAFOJO, MARIA NURIA GARCIA ACUÑA, MARIA LUISA GARCIA EARLEY, ANA GARCIA FERNANDEZ, M DEL CARMEN GARCIA IRAVEDRA, MARIA EVA GARCIA LASTRA MERINO, MONTSERRAT GARCIA MOURE, M CLEMENTINA GARCIA PALAU, JULIA ARLINE GARCIA SALGADO, MA VISITACION GARCIA SERVIA, MARIA DEL PILAR GONZALEZ LUACES, JUAN JOSE GONZALEZ SANCHEZ, FRANCISCO JAVIER HERMIDA CARNEIRO, MARIA ISABEL HERMIDA CASTRO, LOURENZO HERMIDA CIDRE, MANUEL HERMIDA DE CASTRO GARCIA, MANUEL IGLESIAS GARCIA, M CARMEN LOPEZ ARES, PURIFICACION LOPEZ GONZALEZ, PILAR LOPEZ HERMIDA, MARIA CARMEN LOPEZ RIVAS, JOSEFA LOPEZ SABIO, M TERESA LOSADA RODRIGUEZ, M TERESA LOUREIRO ANSEDE, MARIA TERESA LOUREIRO FRAGA, VICTOR MANUEL MARIÑO CALLEJO, MONICA MARTINEZ COELLO, ANTONIO MILMANDA CAJARAVILLE, MARIA SOLEDAD MONTOYA PEREZ, VIRTUDES MARIA MORA CALVO, M MERCEDES MUÑIZ RODRIGUEZ, JUAN SANTIAGO NACEMENTO SESTO, MARIA DEL CARMEN NIETO FONTAIÑA, LAURA NOGUEIRA MONDELO, M LOURDES OTERO FERNANDEZ, ARACELI OTERO GONZALEZ, M ISABEL OTERO PRIETO DE PEDRO CORTES, MA ROSARIO PARGUIÑA FERNANDEZ, FCO XABIER PAZ GONZALEZ, JUAN CARLOS PEÑA BARREIRO, JUAN RAMON PEREZ ALVAREZ, MARIA DEL PILAR PEREZ DE MENDIGUREN MARTINEZ, MARCOS JAVIER PEREZ FERNANDEZ, MARIA MAR PEREZ SEARA, CARLOS PICHER NUÑEZ, MARIA TERESA PLATERO FERNANDEZ, MIGUEL POL VALIÑO, RUBEN PONCELA CASTELO, RAFAEL POUSA CASTELO, MANUEL QUIROGA VALCARCE, LUIS MIGUEL RIO MONTERO, MARIA DOLORES DEL RIVEIRO CARDESO, ANA MARIA RIVERA CELA, MARGARITA RIVERA MALLO, CONCEPCION ROBADO GAUDEOSO, JESUS MANUEL RODRIGUEZ GONZALEZ, ALFONSO RODRIGUEZ MIRAS, DOLORES RODRIGUEZ RODRIGUEZ, MARIA LUISA ROMERO GONZALEZ, MARIA ROSON GONZALEZ, M DEL CARMEN ROZADOS FERNANDEZ, MARIA ANGELES RUBINOS FERNANDEZ, MARIA JOSE SAGARRA PRADO, JUAN JOSE SANCHEZ SANCHEZ, ANTONIO SANTALLA LOPEZ, MANUELA SANTANA PENIN, MANUELA SEOANE TARRIO, BEATRIZ SILVA FERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN SOENGAS FERNANDEZ, MARIA CELIA SUAREZ DENIS, MA DOLORES TRILLO VARELA, CARMEN VALENZUELA VIZ, SARA VARELA PARDO, M DEL ROSARIO M VAZQUEZ DOMINGUEZ, ELISA VILA FERNANDEZ, MANUELA VILAS RODRIGUEZ, MARIA JESUS VILLANUEVA CALVO, INES VILLAVERDE QUINTILLAN, JOSE ANTONIO
590006-MATEMÁTICAS ACCION PENAS, ANTONIO ALFONSO TORRES, MARIA JOSE ALVAREZ SANCHEZ, ISABEL AMEIJIDE PICO, MARIA INA APARISI MIRALLES, AMALIA FILOMENA ARIAS MIGUELEZ, AMALIA MARIA BALSEIRO VISPO, MARIA JESUS BARRIENTOS FERNANDEZ, PATRICIA MARIA BERMEJO CARRERA, SANDRA BLANCO DE SANTIAGO, MA DEL PUERTO BRASA SANJURJO, IGNACIO BUGALLO SILVA, MANUEL XOSE CABANAS OUBIÑA, M CONCEPCION CALO PIÑEIRO, FRANCISCO CAMBA SANCHEZ, JOSE MANUEL CANAY BARREIROS, CARMEN CANEIRO RAMOS, ANTONIA CARBALLAS PEREZ, ANA ISABEL CARNERO ALVAREZ, NATALIA CARNICERO GONZALEZ, LUIS CASADO GUERRA, ANGEL GUILLERMO CASAL SEGADE, ANA MARIA CASTELLANO MENDEZ, VALENTIN TOMAS CELA PEREZ, MARIA SUSANA CHAPEL GOMEZ, MARIANO CORDEIRO IGLESIAS, PATRICIA CORTIÑAS ANSOAR, MARIA JESUS CORTIÑAS DARRIBA, MARIA JOSE COUSIDO PIÑEIRO, MARIA DOLORES CUESTA MARTIN, M DOLORES DE VICENTE MATO, MARGARITA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
DIAZ LODEIRO, ANA DIAZ PRIETO, ANDRES MANUEL DOCANTO VAZQUEZ, CESAR DOMINGUEZ ARRIETA, ANDER DOMINGUEZ MARTINEZ, MA VIRGINIA DOVAL PEREZ, M DE LOS REYES EXPOSITO GARCIA, CRISTINA FARIÑA CORES, MANUEL RAMON FARRE REY, ENRIQUE FERNANDEZ ALONSO, JOSE ANGEL FERNANDEZ COMBO, JUAN JOSE FERNANDEZ LOPEZ, MARIA JOSE FERNANDEZ OTERO, ALFONSO MANUEL FERNANDEZ PEREZ, JOSE MARIA FERNANDEZ RAMOS, MONTSERRAT FERREIRO ROZAS, ANTONIO GARCIA CONDE, FRANCISCO ALFONSO GARCIA GANDOY, CRISTINA GARCIA GARCIA, JOSE ANGEL GARCIA GESTOSO, ANA ISABEL GARCIA MARTINEZ, MARIA DOLORES GARCIA NIMO, SILVIA GARCIA RAÑALES, JESUS ANTONIO GARCIA SANZ, M BEATRIZ GESTEIRA LOSADA, MARIA ESPERANZA GOMEZ BAÑO, AMARA GOMEZ CORRAL, JESUS JAVIER GOMEZ DOMINGUEZ, ALBERTO LUIS GOMEZ JUNQUERA, JULITA MARIA GOMEZ PARDO, MARIA ROSA GOMEZ VAZQUEZ, YOLANDA GONZALEZ CARRODEGUAS, MARIA MONTSERRAT GONZALEZ JOVE, LUIS GONZALEZ MEIJIDE, SEVERINO GONZALEZ RODRIGUEZ, EMILIA IGLESIAS CASTRO, SONIA IGLESIAS DOMINGUEZ, JOSE MANUEL IGLESIAS GARCIA, ANA IGLESIAS MARTINEZ, ISABEL IGLESIAS NUÑEZ, M BEATRIZ LEMA NEGREIRA, SUSANA LOMBA MARTINEZ, NIEVES LOPEZ BASANTA, MARIA FE ASUNCION LOPEZ TERRON, OSCAR LUACES SANCHEZ, MA DEL MAR LUGO OROZCO, JUAN MANTEIGA SANJURJO, JESUS MANUEL MARTINEZ BALSEIRO, FRANCISCO JOSE MARTINEZ BUSTO, ELISA MARTINEZ RODRIGUEZ, MARIA ANGEL MATAS RUIZ, PABLO MENDEZ DIAZ, AIDA ISABEL MENDEZ PORTO, PAULA MARIA MIRAS CALVO, DAVID MONTES GOMEZ, PILAR MORILLAS CASAS, M JOSEFA MOSQUERA LONGUEIRA, XOSE ANTON MUIÑO FERNANDEZ, CAROLINA MUIÑO MALLO, MANUEL NOGUEROL GOLAN, MARIA NOVO PRESA, CARLOS FELIPE NOVOA LOPEZ, MERCEDES ORIZALES TEIJEIRO, MARIA PILAR ORONS GARCIA, DIVINA OTERO PONTE, PATRICIA PADIN VIDAL, ESTHER PAMPIN GONZALEZ, MARIA LUISA PARADELA ARADAS, MARIA JOSE PAZOS CELIS, TRINIDAD PELIQUIN TESTA, ARIELA PENA FRAMIÑAN, MANUEL PENA HEVIA, MARIA MARTA PEÑA CRECENTE, MARIA DEL MAR PEREZ LOPEZ, MARIA TRINIDAD PINTOS TESTA, MARIA ERMITAS PONTE MARTINEZ, MA MERCEDES POSE GARCIA, JOSE MANUEL PROL TRIÑANES, MARIA ESTHER QUIROGA CASTRO, JOSE FRANCISCO RANDULFE SILVARREY, JOSE EUGENIO REGUEIRA VILLAR, CLARA ISABEL REY ROCA, ANGEL MANUEL RIAL SANTOS, SUSANA RODRIGUEZ ABAD, RICARDO RODRIGUEZ ALONSO, JOSE LUIS RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANA MARIA RODRIGUEZ FERREIRO, MARIA DOLORES RODRIGUEZ GALLEGO, M ELIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ, JUAN AURELIO RODRIGUEZ SAMPEDRO, PAULA RODRIGUEZ SANCHEZ, ANA MARIA RODRIGUEZ SANCHEZ, JOSE CARLOS ROMAN FERNANDEZ, FRANCISCO ROMERO BALEIRON, M CARMEN RUBAL MONEDERO, JOSEFA RUBINOS BASANTA, MA DE LOS ANGELES RUIZ SOTO, ANA MARIA SAAVEDRA GONZALEZ, JOSE MANUEL SAAVEDRA LOPEZ, JACINTO ANTONIO SACO RODRIGUEZ, MARIA JOSE SAINZ VAQUERO, JULIA ISABEL SANCHEZ ARINES, IGNACIO XAVIER SANCHEZ PEREZ, MARIA PILAR SANJURJO MUIÑA, RUBEN SANTIAGO PAZOS, MARGARITA SANTOS PEREZ, ANGEL SECO ALEJOS, MONTSERRAT SERRANO REGUEIRO, MARIA JESUSA SILVA FENTE, FERNANDO SORRIBAS CHAVES, M DEL ROSARIO SOTO FRANCO, MARIA CRISTINA SOTO NAVAZA, MARIA DEL CARMEN SOTO SERRANO, JUAN
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
SOUTO MARTINEZ, FE SUAREZ FERNANDEZ, JORGE TEIJEIRO COUCE, BERTA TORRENTE BOADO, MA DEL PILAR TRASHORRAS DE LA FUENTE, JULIO CESAR TRASHORRAS DE LA FUENTE, PABLO TUÑAS RODRIGUEZ, ANALIA URRUTIA SALGADO, RAFAEL VARELA ABELENDA, MARIA TERESA VARELA LOPEZ, MIGUEL ANGEL VAZQUEZ LEMA, JOSE MANUEL VAZQUEZ MILLAN, M BEGOÑA VIDAL LAMPON, MARIA VICTORIA VILA BALEATO, FRANCISCO VILANOVA DIAZ, MARIA LUISA VILAR AGUIÑO, MARIA DOLORES VILAS MARTINEZ, MERCEDES VILLAR MARCOS, OVIDIO VILLAR MOSQUERA, JOSE MANUEL
590007-FÍSICA E QUÍMICA ALVAREZ LOPEZ, MARIA CRISTINA AMADO SERANTES, SEVERINO BALUJA ARAUJO, M DEL PILAR BARREIRO CORREA, ROSA BESTEIRO QUINTELA, FERNANDO BLANCO GOMEZ, MARIA EUGENIA BUSSIERES FERREIRA, CARLOS CABEZAS CASAL, MANUEL CAINZOS PANTIN, CARLOS JOSE CAMPOS GONZALEZ, MARIA JESUS CASADO GUERRA, JOSE LUIS CASTRO PIÑEIRO, ROSA MARIA CASTRO URES, MARIA CENTENO PARDILLA, MARIA ELENA CLARO IGLESIAS, ANA MARIA CORONA ARISTU, FRANCISCO JAVIER CRIADO MONTERO, AURORA CURROS LOPEZ, JESUS ANTONIO DE LA TORRE GOMEZ, MARIA DIAZ GOMEZ, ANIANA MARIA DIAZ IGLESIAS, GLADYS DIAZ LISTA, MA MERCED DOMINGUEZ OTERO, MA DEL CARMEN FELIX CHAMOSA, MA PAZ FERNANDEZ DOMINGUEZ, CANDIDO FERNANDEZ FERNANDEZ, MARIA DEL PILAR FERNANDEZ GARCIA, GUILLERMO FERNANDEZ LOPEZ, GUMERSINDO FERNANDEZ NIETO, M JOSEFA FERNANDEZ RIADIGOS, MARIA JESUS FERREIRO SANMIGUEL, JOSE LUIS FERRON NOVAIS, MONICA FRANCO GOMEZ, ELISA EMILIA FREIRE PAZO, MARIA JOSE GARCIA CARBALLO, JUAN GARCIA GAREA, HORTENSIA MARIA GARCIA VAZQUEZ, MARIA DEL CARMEN GAUTE RIVAS, MA JOSE GOMEZ VICOS, MA CRISTINA GONZALEZ GERVASI, MARIA DEL ROSARIO GONZALEZ LORENZO, MARINA GONZALEZ PADRON, BENITA GONZALEZ TODOSANTOS, LUIS ALBERTO GOSENDE BRAGAÑA, MARIA BELEN GUERREIRO PAZ, ISABEL GUERRERO REY, M DOLORES IGLESIAS NOVOA, JULIA IGLESIAS RIVERA, MARIA MONTSERRAT LATA BLANCO, DARIO LEIRA MARTINEZ, MARIA MERCEDES LENCE NIETO, RITA MARIA LINARES FERNANDEZ, ANA MARIA LOPEZ FERNANDEZ, RAMON LOPEZ GONZALEZ, MARINA LOPEZ LOPEZ, RICARDO LOPEZ MUÑOZ, PABLO LOPEZ PEREZ, JOSE ANTONIO LORENZO EIRIN, M DEL PILAR LOSADA LOPEZ, MARIA DEL CARMEN MACIÑEIRAS NUÑEZ, ANGEL MANUEL MARTINEZ YAÑEZ, FERNANDO JESUS MAYO MAYO, JUAN JOSE MEIRA IGLESIAS, ALEJANDRO MELLA LOUZAO, MARIA LUISA MOREIRA RAMA, MARIA JESUS MOURIZ LAMAS, LUIS ANTONIO MUÑIZ ALONSO, GABRIEL NUÑEZ GUTIERREZ, MARIA LUISA OSORIO FERNANDEZ, CONSUELO OSUNA VITOS, MONICA PAREDES BOUBETA, MARIA DOLORES PAZOS MONTES, LUIS ANTONIO PEREZ COLEMAN MORETON, MARIA PEREZ FERNANDEZ, MA PALOMA PEREZ RICO, MARIA DEL ROSARIO PEREZ RODRIGUEZ, M CARMEN PIÑEIRO ARIAS, ROSA ANA PRADO ESPIÑEIRA, ROBERTO QUINTANILLA GAYOSO, MARIA TERESA RAMOS RIVAS, MA ANGELES REBOIRO LOPEZ, ANA REGUEIRO FUENTES, MARIA ISABEL REY LISTE, MA DE LOS ANGELES REY TOJA, MARIA CARMEN RICO FERNANDEZ, SUSANA RIOS VAZQUEZ, SONIA RIVEIRA EDREIRA, MARIA SARA RODRIGUEZ BEIRO, CRISTINA RODRIGUEZ BEIRO, MANUELA RODRIGUEZ PUGA, OLGA RODRIGUEZ RIVERO, MA CARMEN RODRIGUEZ TRIANA VAZQUEZ, ENRIQUE ROMAN FERNANDEZ, BENEDICTO SAEZ CARLES, M CARMEN MARGARITA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
SAMPEDRO PASTOR, MARIA DOLORES SANCHEZ PALLAS, MARIA BEGOÑA SANJUAN ROCA, LUISA MARIA SANMARTIN VARELA, LUIS ANGEL SERANTES POMBO, ISIDORO SIEIRA RIVAS, MARIA VICENTA SIEIRO PRADA, JAIME SISTO EDREIRA, RAFAEL CARLOS SOTELO PARDOS, ALEJANDRO SUAREZ BOTANA, RAQUEL SUAREZ FILLOY, MARIA JOSE TEIJIDO LOPEZ, MARIA ALICIA VAZQUEZ GOMEZ, VICTORIANO VAZQUEZ MONTERO, CRISTINA VAZQUEZ MONTES, MARIA TERESA VAZQUEZ PERNAS, ANA CIPRIANA VAZQUEZ ROCA, ANA VAZQUEZ VAZQUEZ, RITA VILAMEA DIEGUEZ, DOSINDA NELIDA
590008-BIOLOXÍA E XEOLOXÍA ABAL LOURIDO, MARIA AMPARO ALVAREZ ARCAY, MARIA ANTONIA ALVAREZ FERNANDEZ, ELISA ALVAREZ LEAL, MA CONCEPCION ANSIN AGIS, JOSE ANGEL BAÑOS IGLESIAS, RAQUEL BARRERA RAMALLO, MARCELINO BECERRA VARELA, MARGARITA BEOJARDIN JAREL, ANA MARIA BERMUDEZ CASTRO, ROSA MARIA BERTOA NAYA, MA ESTHER BLANCO VEIGA, ROSA MARIA BOENTE CIMA, M CONCEPCION CALO VIDAL, SOFIA CAPEANS SOUSA, MA DEL PILAR CAPELO LAGO, JOSE CARLOS CARBALLEIRA CASCUDO, MARIA JESUS CARRASCAL CASTRO, SOFIA COSME DE AVILES, ANA CRUGEIRAS MARTINEZ, MARIA JESUS DACOSTA HERBELLO, M JOSEFA DE LA IGLESIA GARCIA, MARIA LUZ DE URZAIZ GUTIERREZ DE TERAN, MARIA DIAZ PEREZ, ANA MARIA SANTOS DOMINGUEZ LOPEZ, JOSE ANTONIO DOMINGUEZ MARIÑO, RAMON DOSIL DOSIL, ROSA MARIA ERIAS VILAS, RAMON ESTEVEZ ALVAREZ, MARTA FERNANDEZ ARROYO FERRER, ANGEL FERNANDEZ CASTAÑO, CELIA FERNANDEZ FERNANDEZ, MARIA MILAGROS FERNANDEZ ZAPATA, PABLO MARIA FERREIRO MUIÑO, MARIA CONCEPCION FONTENLA GONZALEZ, ANTONIO MANUEL FREIJEDO PEREZ, MARTA MARIA FREIRE TARRIDA, MONTSERRAT FUENTES SILVEIRA, MARIA JESUS GAGO CALVO, ANGEL GARABATOS PARDO, MARIA DOLORES GARCIA CASTAÑO, MARIA ISABEL GARCIA GARCIA, ESPERANZA GIGIREY SUAREZ, ANTONIO GONZALEZ DOBARRO, M DEL CARMEN GONZALEZ FERNANDEZ, MARIA JOSE GONZALEZ MARTINEZ, LEOPOLDO GONZALEZ MUÑOZ, MARIA GORETTI GONZALEZ NUÑEZ, MARIA AURORA GONZALEZ PALMOU, OLGA GONZALEZ SANGREGORIO, M VISITACION IGLESIAS CASAL, MA TERESA IGLESIAS DIAZ, ANGELES LABANDEIRA LOPEZ, CONSUELO LEMA COTELO, MARIA DEL CARMEN LEMOS IGLESIAS, MARIA MANUELA AMERIC LENCE CORTIÑAS, MARIA JESUS LOPEZ GARCIA, BEATRIZ LOPEZ MENDEZ, MA SALOME LOPEZ PEREZ, MARIA ISABEL LOPEZ PRADA, MARIA INMACULADA LOPEZ YAÑEZ, JOSE ANTONIO MADARNAS RODRIGUEZ, MARIA MARIÑO PIÑO, MARIA JOSE MARIÑO VILLA, MARIA ENCARNACION MARTINEZ CORTIZAS, ANGELA MARIA MARTINEZ DOURADO, MANUELA MATILDE GONZALEZ, MARIA AZUCENA MOLEDO CASTRO, ENCARNACION MOREIRA ARINCON, JOSE RAMON MOSQUERA QUINTEIRO, MA CARMEN OJEA BOUZO, CAMILO PANDELO LORENZO, MA ANGELES PARADA NOGUEIRAS, SANDRA PASCUAL FERNANDEZ, SILVIA PAVON FREIRE, MIGUEL PENA GOMEZ, M MERCEDES PEREZ GONZALEZ, LUIS MIGUEL PEREZ RODRIGUEZ, MARIA ANGEL PIÑEIRO GARCIA, XOSE LOIS PIÑEIRO SUSAVILA, MARIA DOLORES PUIME MONTERO, BELEN MARIA QUINTANS RIAL, JUAN RAMADA ZAMORA, MARTA RAMIL BLANCO, REGINA RAMOS VILLAR, MARIA DEL CARMEN RODRIGUEZ BARRUECO, JESUS RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MARIA TERESA RODRIGUEZ FACAL, MA ESTRELLA RODRIGUEZ ROMANO, MARIA JESUS RODRIGUEZ SANMARTIN, MARIA DEL PILAR RODRIGUEZ VEREA, MA DEL CARMEN SAN MARTIN OUTEIRAL, DAVID ABDON SANCHEZ RODRIGUEZ, MANUEL SANTOS REGUEIRO, JOSEFA MARGARITA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
SILVA GOMEZ, MARGARITA C TABOAS VALLEJO, SANTIAGO TOBIO RECAREY, MARGARITA TRABA DIAZ, IRENE VALCARCEL LOPEZ, FATIMA VEGA MOVILLA, RAQUEL MARIA VEIGA SANCHEZ, ELSA VIDAL VARELA, LEONOR VILAS RODRIGUEZ, MARIA DE LAS NIEVES VILLARNOVO RIOLA, IRENE JOSEFA
590009-DEBUXO ALLER ARENAS, MARIA ISABEL ALONSO SUEIRO, NELLY ALVAREDO MACEDA, ANGEL ALVAREZ FERNANDEZ, MANUEL ALVAREZ GARCIA, XULIO ALVAREZ PAZOS, MARIA BASILISA ARENAZ BUA, FERNANDO ARIAS TELLADO, ALBERTO BARROS FORTES, INES BOBILLO VAZQUEZ MONJARDIN, ALEJANDRO BURGOS LOURO, ANA BELEN CAL VAZQUEZ, DAVID ALONSO CALVETE DE LA IGLESIA, MARIA LUISA COLMENERO TORRES, MARIA XESUS CORTES HERNANDEZ, EVA COSTAS TABOAS, JAVIER ANGEL CUENCA TORRES, CRISTINA CUNTIN RIAL, JOSE ANTONIO DAVILA SOUTO, JOSE LUIS DE PAZ URUEÑA, GABRIEL DEL VALLE CHOUSA, FERNANDO DOMINGUEZ MOREIRA, ISABEL DOPAZO ABAL, SONIA DOPICO SOTO, JOSE MANUEL DUEÑAS DORRIO, ANTONIO FERNANDEZ FRANCO, PRUDENCIO FERNANDEZ FULGENCIO, PAULINA FERNANDEZ ILLOBRE, MARIA DOLORES FERREIRO OTERO, MARIA DEL CARMEN FIDALGO DE LEMOS, MARIA HELENA FORTE VILLANUEVA, GRACIELA FOUZ HERNANDEZ, JOSE PEDRO GARCIA ACEBO, MONICA GARCIA FERNANDEZ, MARGARITA GARCIA GARCIA, FRANCISCA GARRIDO PEREZ, MANUEL GOMEZ DURAN MICHI, MANUEL ANTONIO GOMEZ GONZALEZ, BELEN GONZALEZ BUSTOS, CRISTINA GONZALEZ GARCIA, MARINA GORDILLO GARRIDO, DOLORES GRAÑA GRAÑA, ABEL ANGEL GUEIMUNDE GONZALEZ, MARIA DEL CARMEN HERRERA HERNANDEZ, MARIA ANTONIETA IGLESIAS FERNANDEZ, CESAR MANUEL JIMENEZ AMBEL, RAFAEL LOPEZ DOMINGUEZ, LAURA EVA LOPEZ GONZALEZ, JUAN CARLOS LOPEZ LAGARES, PAULA CARMEN LOPEZ PALLARES, ANGEL LOPEZ SANCHEZ, ADELA ISABEL LOPEZ SILVA, JORGE MARCELO LOUSA SOUTO, JOSE LUIS LUACES MARTINEZ, JESUS MARIN RODRIGUEZ, MANUEL ANGEL MARTIN HERNANDEZ, MARIA MARTINEZ RODRIGUEZ, CAROLINA MARTINEZ VAZQUEZ, ELSA MICHELENA ROUCO, PABLO MOLTO ROIBAL, MARIA FERNANDA NUÑEZ DIZ, PEDRO PABLO NUÑEZ MARTINEZ, BEATRIZ OMIL EXPOSITO, SONIA OTERO GARCIA, TATIANA PASCUAL VAZQUEZ, IGNACIO JOSE PENA RODRIGUEZ, MANUEL PENALONGA CHAO, MARTA PEREIRO VARELA, JAVIER PEREZ ARIAS, MONICA PEREZ CABELLO, MARIA JOSE PEREZ MORENO, ALFONSO PIN LOMBARDERO, MARIA DEL MAR RAMOS VIVAS, MARIA JOSE RIVERO VEIGA, EUSEBIO RODRIGUEZ CASTRO, JOSE ALBERTO RODRIGUEZ NIETO, JOSE RODRIGUEZ SAMPEDRO, SARA MARGARITA SALVADORES COBAS, JOSE LUIS SENANDE PAZOS, MARIA DEL CARMEN SUAREZ PEREZ, ALEJANDRO SUAREZ VILLANUEVA, JOSE LUIS SYLLA GARCIA, LOURDES TABARES DOMINGUEZ, M DEL PILAR VAZQUEZ PATAO, GILBERTO VELAZQUEZ PEREZ, M ANGELES VIVERO LOPEZ, SILVIA YAÑEZ CID, DEBORA
590010-FRANCÉS ABRALDES IGLESIAS, MARIA JESUS AGUADO PELAEZ, ALBERTO AGUDO SOBRADO, MARIA ARCOS ARCOS, ROSA ANA BALLESTEROS ANDRADE, PAULA BELLO PRADA, ISABEL BLANCO LAMOSA, MARIA SOL CADAVID PEREZ, SUSANA CAGIAO RODRIGUEZ, M DEL CARMEN CANEDO FONTENLA, MARIA DEL CARMEN CARBALLIDO MUGICO, ROSA MARIA CARRACEDO SANMARTIN, CARME CARRAL RIO, MARIA JOSE CASTIÑEIRA NOVO, MANUEL CASTRO MARQUEZ, ANA BELEN
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
CEREIJIDO LOPEZ, MARIA LAURA COCHETEUX LOURIDO, LINA YOLANDA COUSO PEQUEÑO, OSCAR DEVESA MATOS, MARIA DE LA PAZ DOCE CAAVEIRO, JOSEFA DELFINA DOMINGUEZ LOMBARDERO, MARIA JESUS DOMINGUEZ MUIÑOS, ROSALINA DORS LOIS, BLANCA DOVAL DIAZ, CARME LUISA ESCUDERO CAAMAÑO, ADELAIDA ESCUDERO PEDRERO, MARIA CRISTINA ESTEVEZ GONZALEZ, JOSEFINA FERNANDEZ DIAZ, AMALIA FERNANDEZ DOMINGUEZ, PILAR FERNANDEZ NOGUEIRO, MARIA SOL FERNANDEZ VAZQUEZ, MARCIAL FIGUEIRAS LESTON, MA DOLORES FORTES MALINGRE, OLGA FRAGA PEREZ, ALFONSO GALLARDO GALLARDO, FRANCISCO GARCIA MARTINEZ, ELENA GARCIA MOLEDO, CLEMENTINA GARCIA RODRIGUEZ, TERESA GAVIEIRO GAVIEIRO, MARIA ISABEL GIL PRESAS, FATIMA GOMEZ GOMEZ, MA CONCEPCION GONZALEZ FERNANDEZ, MARIA GONZALEZ TABOADA, MARIA JESUS GRANDE FERNANDEZ, ELBA GUERRA SOTELO, MARIA TERESA HERNANDEZ RAPOSO, M DE LA VISITACION JOVE PRENDES, MANUEL LAGE MARCO, MARI CRUZ LAGO LOPEZ, MARIA FELICITAS LEGAZPI BUIDE, MERCEDES LEON PEREZ, FRANCISCO JOSE LOPEZ CORRAL, M CARMEN LOPEZ JANEIRO, MARIA SOLEDAD LOPEZ TALADRID, MARIA OLGA LORES CASALDERREY, CARMEN MARIÑO ABUIN, JUAN BAUTISTA MARRONDO MONTERO, MA CARMEN MARTINEZ BAUTISTA, MARIA ELENA MARTINEZ GONZALEZ, JUAN BAUTISTA MARTINEZ MARTINEZ, ISABEL MENDEZ FERNANDEZ, MARIA ELENA MONTENEGRO RODRIGUEZ, BEGOÑA MONTERO LOBO, SANTAS MONTES VAZQUEZ, SOFIA NEIRA LAMAS, ROSA MARIA NEO VAZQUEZ, BIENVENIDO NIETO BRENLLA, ALEJANDRA NORES BARREIRO, HORTENSIA OTERO BLANCO, MA CARMEN OTERO DIAZ, M PAZ YOLANDA PASTORIZA FACAL, ISABEL PENA ABAL, ANTONIO PEREZ ALVAREZ, LUCIA PEREZ ALVAREZ, ROSA PEREZ BLANCO, MARIA LUISA PEREZ FUENTES, CONSUELO PEREZ INES, MARIA ELENA PEREZ ROMERO, LUCIA PEREZ SERRA, MA ISABEL PINTOS ANDRES, MARIA DEL CARMEN PIÑEIRO BARROS, JOSEFA PIÑON LOPEZ, MARIA LOURDES PORTO REY, MARIA JESUS REY SOUTO, MA DOLORES REY VAAMONDE, JOSE MANUEL RIO SANTIAGO, JOSE RIOS QUINTAS, MA DEL PILAR RIVERA CASCUDO, ENCARNACION RODRIGUEZ MOLDES, ROSA MARIA RODRIGUEZ PIÑEIRA, MANUEL SEVERO RODRIGUEZ PUGA, ANABELA ROMAY ROA, CONCEPCION MINIA RUIBAL ORDOÑEZ, JUAN SAENZ DIEZ CABELLO, PILAR SANCHEZ BERES, M CARMEN SANCHEZ GONZALEZ, ANTONIA SANCHEZ OTERO, FRANCINE SANCHEZ RAMOS, MARIA LUZ SANTAMARINA FERNANDEZ, MARIA ISABEL SARCEDA RODRIGUEZ, JOSEFA SEOANE ZAPATA, MIGUEL TABOADA CARBALLAL, MARIA SOLEDAD TABOADA VALIN, ANA MARIA TABOAS ALONSO, MARIA DOLORES TASENDE SOUTO, MONICA TOCCI GONZALEZ, MONICA TRONCOSO RODRIGUEZ, ASUNCION TRUAN VERETERRA, ISABEL TERESITA M R VALES MACEIRA, MARIA FRANCISCA VALLINA PASCUAL, NOELIA VARELA RODRIGUEZ, MARIA OLGA VAZQUEZ AGILDA, MARIA BEATRIZ VEIGA LOPEZ, MARIA JOSE VICENTE ALVAREZ, MARINA VILARIÑO MARTINEZ, AGUSTIN VILLAMAYOR PEREZ, LUCIA VILLAR SEARA, MARIA VIÑAS CORTIZAS, M CONCEPCION
590011-INGLÉS ABELEDO PENAS, SUSANA MARIA AGRELO FILGUEIRA, JACQUELINE AMEDO FOUCE, MARIA DEL CARMEN ANEIROS LOPEZ, ANTONIO ANIDO CANEDO, JULIO ARES SANCHEZ, MARIA VICTORIA ARIAS GOMEZ, ANA ISABEL ATANES LOPEZ, MARIA LUISA BALEA DURAN, MARIA BARREIRO QUIBEN, ISABEL
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
BARROS PEREZ, JOSE CARLOS BECERRA PINTOS, CONCEPCION BEDIA MENDEZ, MARIA TERESA BELLO COSTAL, CONSTANTINO DONILO BOTAS RAMOS, PAULA BOUZA LOPEZ, SILVIA BOVEDA GARCIA, VICENTE BREA GONZALEZ, OLGA BUSSIERES DOSOUTO, EMILIO JAVIER CAMAÑO RIAL, CARLOS CAMPAÑA ABUIN, ROXER CAMPOS DEVESA, FRANCISCO JOSE CAMPOS HERMO, BERNARDO JOSE CARIDE OGANDO, MANUEL CARRASCO SANCHEZ, M DEL CARMEN CARRILES VILLANUEVA, ELENA CARTELLE CUDILLEIRO, JOSE ANTONIO CASAIS FERNANDEZ, MARIA JOSE CASTRO BAAMONDE, MARIA DEL PILAR CASTRO BARRAL, MARIA MERCEDES CASTRO LOPEZ, MARIA JESUS CEDEIRA DAMIL, AMPARO CERDEIRA PENELAS, JAVIER CES SUAREZ, JOAQUIN CONDE TORRADO, MARIA JOSE COTILLO FERNANDEZ, TERESITA COTO RODRIGUEZ, MARIA RAQUEL CRESPO UBIERNA, MA ANGELES CRUZADO FOLGUEIRA, FATIMA CURRAS LOPEZ, JESUS DE LA FUENTE LEIS, MARIA DEL CARMEN DE PABLO LEONARDO, MARIA ELENA DEL RIO CAAMAÑO, MARIA ALICIA DEL VALLE CORTIÑAS, MARIA ASUNCION DIAZ LOSADA, M DEL MAR DIOS SUAREZ, MANUELA DOMINGUEZ FERREÑO, ISABEL ESCUDERO PEREZ, MARTA ESCURIS FIGUEIRA, VICENTE FEIJOO JUARROS, BEGOÑA FELPETE FACAL, ANA ISABEL FERNANDEZ ALVAREZ, XERARDO FERNANDEZ CASTRO CANCELA, IGNACIO JAVIER FERNANDEZ FEIJOO, MARIA YOLANDA FERNANDEZ GOMEZ, MA CONCEPCION FERNANDEZ MENDEZ, MARIA MONICA FERNANDEZ MENDEZ, SORAYA FERNANDEZ MONTOTO, MARINA CONSUELO FERNANDEZ OTERO, ROSA MARIA FERNANDEZ PRIETO, CONCEPCION FERNANDEZ RODRIGUEZ, M DOLORES FERNANDEZ TORRES, ANA BELEN FERREIRO VEIGA, MARTA FRADE LLOBET, PATRICIA FRAGA FERNANDEZ, MA DEL CARMEN FRAGA ROUCO, M DEL PILAR FRAIZ VAZQUEZ, JOSE LUIS GARCIA BARRIO, MA DOLORES GARCIA CASAL, FERNANDO GARCIA CASTIÑEIRA, SUSANA PATRICIA GARCIA FERNANDEZ, ROSARIO GARCIA FIGUEROA, M PILAR GARCIA GARCIA, MARIA GARCIA PEREZ, CRISTINA GARRIDO PADIN, ANA M GASALLA RODRIGUEZ, GLORIA GATO OTERO, MARIA DEL PILAR GOAS JUL, JOSE FERMIN GOLDAR PAZOS, SOCORRO GOMEZ CERNADAS, PAULA GOMEZ FERNANDEZ, M DEL CARMEN GOMEZ FERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN GOMEZ NEIRA, ASUNCION GONDELL DELGADO, M YOLANDA GONZALEZ AMOEDO, MARIA BELEN GONZALEZ COMESAÑA, MARGARITA GONZALEZ DE CASTRO, MARIA CONSUELO GONZALEZ DURAN, MARIA FE GONZALEZ GARCIA, AGUSTIN GONZALEZ HERNANDEZ, ANA MARIA GONZALEZ PRIETO, ROSA MARIA NIEVES GONZALEZ RODRIGUEZ, CONSUELO GRAÑA SEOANE, MARIA DEL PILAR GROMAZ MARTIN, OLGA GUARDDON FIAÑO, ROSA IGLESIAS ATANES, M CARMEN IGLESIAS BLANCO, FRANCISCO IGLESIAS FALQUE, M DEL CARMEN IGLESIAS FIGUEIRAS, ARTURO ILLANES PUENTE, MA TERESA JANEIRO CARAMES, MA LOURDES JANEIRO PORTABALES, MARIA CONCEPCION LAGO RIO, M DE LA LUZ MARTINA LISTA RODRIGUEZ, CARMEN LOGROÑO SILVA, MARIA MONTSERRAT LOPEZ AMIAMA, M DEL CARMEN LOPEZ CAAMAÑO, DOMINGO LOPEZ FERNANDEZ, FRANCISCA LOPEZ GONZALEZ, M DE LAS NIEVES LOPEZ GONZALEZ, MERCEDES LOPEZ PALLAS, MARIA AMABLE LOPEZ SANCHEZ, ELISA MARIA LOPEZ SANCHEZ, LOURDES LOPEZ SANMARTIN, CRISTINA LORENZO FONTENLA, ESTHER MARIA LOROÑO PEREZ, MARIA DEL CARMEN MAGARIÑOS MOA, MARIA ISABEL MAHIA ESPIÑEIRA, MA CONSUELO MANTEIGA GOMEZ, MARIA DOLORES MARTINEZ DIOS, ANA PILAR MARTINEZ ELGUEZABAL, NIEVES MARTINEZ GARCIA, MARIA MARTY PAZOS, PEDRO
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
MASEDA FRANCOS, MA CRUZ MATO BANEIRA, AURORA MENDEZ ANTA, MA LUISA MESEJO NOGUEIRA, EVA MARIA NAVEIRA MOLLON, MONICA NOVO POLLAN, MARIA ROSA NUÑEZ PENA, ROBERTO CARLOS PARDO BUSTO, MARIA ISABEL PARDO CORRAL, MINIA PASABANT QUINTIAN, MIKEL PEDROSA RODRIGUEZ, MA CONSUELO PEREIRO BARROS, MONICA PEREZ ALONSO, ROSALIA PEREZ DORADO, CAROLINA PEREZ FERNANDEZ, MARIA JESUS PEREZ LORENZO, EMILIO PEREZ PELEGRIN, MARIA ROSARIO PEREZ SAAVEDRA, FRANCISCO JOSE PEREZ TUBIO, MARIA PEREGRINA PIÑEIRO JANEIRO, EVA CRISTINA PRADA RODRIGUEZ, LUISA MARIA PRIETO CARREIRA, PAZ PUENTE GUTIERREZ, MARTA RIVAS ROMERO, MERCEDES RODIS MARTINEZ, MANUEL RODRIGUEZ FERNANDEZ, GLORIA ZULEMA RODRIGUEZ GALARRAGA, ANA LUZ RODRIGUEZ GREGORES, JESUS RODRIGUEZ LOPEZ, JOSE ANTONIO RODRIGUEZ NUÑEZ, TERESA RODRIGUEZ SALGUEIRO, RAIMUNDO ROLDAN GONZALEZ, ROSA MARIA RUA BARCIA, MA DOLORES RUBINOS FERNANDEZ, ISABEL SAENZ DIEZ BELIN, MARIA LUISA SAMPAYO FERNANDEZ, MARIA DE LA PAZ SANCHEZ LOPEZ, MARIA MERCEDES SANCHEZ MOSQUERA, ANA MARIA SANDE BLANCO, ANA ISABEL SIEIRO PEREZ, ROSA ANA SOBRINO BAEZA, MONTSERRAT TATO AGRA, JUAN CARLOS TOBA QUINTANS, EMILIA TOSAR LOPEZ, FCO JAVIER VARELA RAMA, MARIA MARGARITA VARELA VAZQUEZ, MARIA OLGA VAZQUEZ HERMIDA, MA CARMEN VEIGA GONZALEZ, MARIA TERESA VELOSO BATANERO, MA ROSARIO VERDEJO RODRIGUEZ, MARTIN VICOS LEMOS, ANA VILAVERDE VAZQUEZ, JULIO VILLAR SANJURJO, MA VICTORIA VIÑA VILAS, MARIA ISABEL VISO OUTEIRIÑO, ALBERTO MANUEL VIZOSO BLANCO, ANDRES JUAN ZAS REY, SUSANA MARIA
590012-ALEMÁN MENDEZ CEA, FERNANDO RIVERA CASTIÑEIRAS, SANTIAGO
590016-MÚSICA AIXA SANZ, ROSA MA ALVAREZ FERNANDEZ, FELISINDO ISAAC BARREIRO IGLESIAS, MARTA BLANCO APARICIO, LIDIA BLANCO SANTOS, JOSE MANUEL CACHEDA CAJARAVILLE, CARLOS JOSE CAO GARCIA, PALOMA CAO IGLESIAS, BORJA CARRO CABALEIRO, MA LUISA CASTRO CARRERA, MIGUEL ANGEL CUEVAS DIAZ, SUSANA DE ABAJO FERNANDEZ, MARIA LOURDES DE LA ROSA PASCUAL, CRISTINA DI FELICE VAZQUEZ, MARIA IVONE DIAZ VEIGA, JOSE ANGEL DOMINGUEZ DAPONTE, MARIA JESUS DOPICO VALE, JULIA MARIA ESCOBAR LOZANO, RAQUEL ESPERON CORES, DANIEL EXPOSITO VILLAR, PAULA FERNANDEZ CHAO, AURELIO FERNANDEZ CHAO, ROCIO FERNANDEZ ESCUDERO, MARIA VICTORIANA FERNANDEZ FERNANDEZ, ALICIA FERNANDEZ FERNANDEZ, MARIA INMACULADA FERNANDEZ MARQUES, MARIA AURORA FERNANDEZ VAZQUEZ, ASTRID JULIA FRA GALVEZ, ENCINA GAGO OLVEIRA, JUAN RAMON GARCIA DE PRESNO GARCIA, GUMERSINDO GARCIA PATO, MAITE GAYO RODRIGUEZ, MARIA ESTHER GIL SEARA, MARIA ANTONIA GONZALEZ GARCIA, CONCEPCION GUERRERO GAONA, HERMAN VICENTE HERNANDEZ GARCIA, ALBA MARIA HEVIA GOMEZ, IRIA IRISO DELICADO, MA TERESA JORGE CASTRO, TERESA JULIAS PIÑEIRO, MONICA LABRADOR GARCIA, MARIA BEGOÑA LOPEZ ALVAREZ, NURIA LOPEZ CACHAZA, DANIEL LUIS LOPEZ CASTAÑO, ANA MARIA LOPEZ HEVIA, CRISTINA LOPEZ PEREZ, JOSE LOPEZ VIGO, OLGA LORENZO AREA, SERGIO LORENZO BERROCAL, MARIA ELENA MALDE LAGOSTENA, CARMEN MARIA MALVIDO PIÑEIRO, ALFONSO MARTIN JIMENEZ, APOLINAR MARTINEZ REQUEJO, MARIA ANGELES
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
MAS AROCAS, OCTAVIO MIGUEL GARRAZAGA, MARIA TERESA MOLEDO MARTINEZ, SILVIA MONTES FERNANDEZ, MARIA ANTONIA MOSQUERA SEOANE, MARIA JOSEFA NUÑEZ DIAZ, MANUEL OUTERELO UCHA, MARIA DEL CARMEN PENA PAZ, XOSE LUIS PEREIRA FIGUEROA, JOSE PEREZ CORTES, MONICA PEREZ GONZALEZ, MARIA DEL CARMEN PEREZ PINTOS, MA SOLEDAD PINO BAÑON, CLARA EUGENIA PORTABALES RODRIGUEZ, MARIA ESTRELLA PORTELA LOPEZ, EVA MARIA QUINTEIRO RENDO, ROSA QUIROGA QUIROGA, MARIA RODRIGUEZ GOBERNA, MARIA JOSE RODRIGUEZ MALGA, OFELIA RODRIGUEZ REY, LUIS RODRIGUEZ RIVAS, ROSA MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ, OSCAR RON CANCIO, MARIA JOSE ROZA SISO, SONIA SAL VAZQUEZ, YOLANDA SANCHEZ CAO, PATRICIA TERESA SIERRA VALES, MARIA DEL CARMEN SOBRINO SANCHEZ, MA BENIGNA SUAREZ NUÑEZ, CLARA MARIA SUSTAETA FERNANDEZ, MARIA VICENTA SUTIL SALAS, MERCEDES TIZON DAVILA, SONIA TORNERO ALVAREZ, ALFONSO TOURIS DIZ, EDELMIRO TRIGO ABRAIRA, OSCAR TRINIDAD MARCO, MA AMPARO UREÑA LARA, MARIA ROSARIO VALLE TORRES, MARIA ISABEL VALUGO RUA, MARIA DEL CARMEN VAZQUEZ GARCIA, RODRIGO VAZQUEZ RODRIGUEZ, RUBEN VIDAL VARELA, ALMUDENA VIESCA FERNANDEZ, COVADONGA VILLAR TOUCEDA, MANUEL VILLAVERDE ABOAL, MANUEL
590017-EDUCACIÓN FÍSICA ALFARO BALSA, ANTONIO AMBOAGE SANTISO, PILAR ARROYO CUNHA, SILVIA AUGUSTO SANJUAN, MODESTO BLANCO MARTINEZ, MARIA TERESA CALVIÑO FERNANDEZ, DIEGO CARRIL COMESAÑA, JOAQUIN CASAL LAMAS, ALBERTO CASAS CHEDA, DOMINGO CASTAÑEDA CID, ARTURO CASTRO BELOSO, JOSE LUIS COUSO FOLGUEIRAS, XOSE MANUEL DE PRADA CREO, CRISTINA DIAZ SANTOS, PAULA MARIA DIEZ RECHOU, RITA MARIA DOCANTO ALONSO, MA DOLORES DOCE CARUNCHO, JOSE ANTONIO DOMINGUEZ MONTIEL, ANA CRISTINA DOPICO GARCIA, ROBERTO EIJO CASAL, JORGE FAYA CERQUEIRO, ROBERTO FERNANDEZ CARBAJALES, MARIA JOSE FERNANDEZ CASTELAO, XOAN FERNANDEZ LOPEZ, BEGOÑA FERREIRA SOMOZA, MONTSERRAT FERREIROS PEREIRA, MONTSERRAT FIGUEIRA RODRIGUEZ, XABIER FONTELA PIÑON, VICENTE O FRANCO PARGUIÑA, MERCED GAIERA GAMBOA, FABIANA GANDON BERNARDEZ, GEMA GARCIA GARCIA, JUAN JOSE GARCIA MAQUIEIRA, FELIX ANGEL GESTEIRO RODRIGUEZ, JAVIER GESTEIRO RODRIGUEZ, MARIA DEL CARMEN GOMEZ RODRIGUEZ, J ALBERTO GONZALEZ AGEITOS, ELENA GONZALEZ GOMEZ, IGNACIO GONZALEZ ZAS, IGNACIO GUTIERREZ VILORIA, BEATRIZ LEIRA LUACES, EUGENIO LOPEZ GRAÑA, MA DEL PILAR LOPEZ LEITON RAMOS, MARIA JESUS LOPEZ RODRIGUEZ, JESUS MANGANA VIDAL, LUIS MIGUEL MARCAIDA ZALLO, ESTIBALIZ MARINI MONTERO, GABRIELA MARTINEZ PIN, SALVIA MARTINEZ RODRIGUEZ, JOSE JORGE MENA PIÑEIRO, PATRICIA MENOR VILA, AIDITA MONTERO RODRIGUEZ, BRUNO MONTERO RODRIGUEZ, M CARMEN BETANIA MORLAN VITES, MARIA JOSE MOURELLE ZAS, MONICA NODAR RON, JOSE MANUEL OJEA RODRIGUEZ, JUAN CARLOS PERMUY FRAGA, JOSE PIMENTEL GONZALEZ, MANUEL PIÑEIRO OLIVEIRA, RAMIRO PIÑEIRO PEREIRA, LEONARDO PIÑEIRO TEIJEIRO, SUSANA PITA CALVO, ISABEL PRIETO OLLERO, PILAR PULIDO MUIÑO, MANUEL ANGEL QUINTEIRO LOPEZ, LUIS MIGUEL RAMIL RODRIGUEZ, ANTONIO REAL VEIGA, BRUNO
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
REGO SANMARTIN, RAMON REGUEIRA BALDOMIR, MARIA DEL CARMEN RIOS CALVAR, JOSE DAMIAN RIVAS ARES, ALVARO RIVERA CASTREJE, MANUELA RODRIGUEZ CARBALLIDO, GUILLERMO RODRIGUEZ GONZALEZ, ALBERTO RODRIGUEZ VILARIÑO, PAULA ROMERO DI ILIO, RUBEN SAMPEDRO SAMPEDRO, DOMINGO SEIJO SOUTO, DORINDA SEOANE CASANOVA, BERTA SERTUCHA LISTA, ENEKO SILVA SANCHEZ, BENIGNO SUANZES PEÑA, MARIA JOSE SUAREZ VILA, MARIA TERESA TABOADA LESTA, DIEGO TEIRA SAMPEDRO, JOSE LUIS TORRES ANIDO, JOSE MANUEL TOURIÑO CAMPELO, EMILIA TUDELA DE LA FUENTE, IGNACIO UREÑA FERNANDEZ, JUAN CARLOS VARELA GIL, M LUCINDA VARELA LOPEZ, CESAR VARELA MORALES, FERNANDO VAZQUEZ REY, ANA BELEN VELEZ TENA, MONICA VENTURA YAÑEZ, SARA VIEITES CASTRO, MARIA LAURA VILA SUAREZ, MARIA ELENA
590018-PSICOLOXÍA E PEDAGOXÍA ABADIA CARNERO, JUAN ENRIQUE AFONSO VILAS, MARIA CRISTINA ALVAREZ CAMBA, JAVIER ALVAREZ CASTRO, JUAN JOSE AREAL GIRALDEZ, SOFIA BARALLOBRE FERREÑO, YOLANDA BARREIRO GONZALEZ, PILAR MARIA BARREIRO GUNDIN, MARIA ISABEL BEDOYA BOUZA, ROSA MARIA BLANCO BALUJA, SUSANA MARINA BLANCO BARREIRO, SUSANA CALVO DIAZ, MARIA ISABEL CAMPOS SAEZ, MARIA SOCORRO CARRO NAVEIRA, MARIA JOSE CASTRO PICO, GEMA ISABEL CRESPO ROMEO, MARTA FREAN LOUREIRO, ANA BELEN GALLO SEVILLA, CARLOS ENRIQUE GARABAL GOMEZ, M CARMEN GARCIA SAAVEDRA, M CARMEN GARCIA SANCHEZ, ROSA MARIA GOMEZ IGLESIAS, CRISTINA R GRAÑA MONTERO, ELENA MARIA GUERREIRO MUÑOZ, MARIA LOPEZ ROQUE, MARIA JOSE LORENZO MARTINEZ, M DEL ROSARIO LORENZO TOREA, MARIA JOSEFA MARTINEZ SUAREZ, MARTA DE JESUS MEIJOME BLANCO, PILAR MIÑONES BERMUDEZ, MARIA BELEN MURGA ABALO, MARIA DEL PILAR NARAY LOUSAS, INMACULADA OTERO AREAN, MARIA JESUS PARDO EXPOSITO, MARIA DOLORES PEREZ FERNANDEZ, AURORA RENDO LOPEZ, MARI CARMEN RIOBOO SANTIAGO, PABLO RIVERA ROZADA, ANA MARIA RODRIGUEZ CAMINO, NATALIA RODRIGUEZ GOMEZ, MARIA PILAR RODRIGUEZ LASTRES, MARIA JESUS RODRIGUEZ PITEIRA, MARIA DEL CARMEN RUIBAL SANTIAGO, SANDRA SALGUEIRO FERNANDEZ, MARIA DEL MAR SANCHEZ FIGUEROA, ALICIA SANCHEZ MORENO, SAGRARIO SANZ SANTAS, EVA PILAR SOUTO TOJA, NURIA TRASHORRAS LODOS, FRANCISCO VALENZUELA VILA, M REMEDIOS VIJANDE QUINTANA, RAQUEL VILAR MARTINEZ, MARIA BEGOÑA VILARELLE TABOADA, MARIA JOSE
590019-TECNOLOXÍA ALONSO CASTRO, COVADONGA ISABEL ALVARADO VARELA, ELVIRA ALVAREZ ALVAREZ, JUAN JOSE AMIGO ROMERO, AVELINO ARAUJO RODRIGUEZ, LUIS ARIAS CERDEIRIÑA, VICENTE GALAOR ARIAS UCHA, MARIA AIDA BALTASAR PAZOS, ANA MARIA BARREIRO PAZ, JOSE BELLO VAZQUEZ, JOSE ELISEO BERMO PEREZ, JUAN MANUEL BERMUDEZ PIRELA, FATIMA BLANCO POSE, JESUS BLANCO VAZQUEZ, MARIA JOSE BOADO QUIJANO, M MERCEDES CAAMAÑO LAMELA, JOSE MANUEL CABADO CASTRO, JUAN JOSE CAPELO GARCIA, MARIA DEL MAR CARBALLO LAMELA, FRANCISCO JAVIER CARBALLO PENA, ISABEL CARBALLO PRIETO, MARIA JOSE CARRIN FERNANDEZ, NAZARET CASTRO GARCIA, MA DEL CARMEN CASTROAGUDIN MELON, FRANCISCO JAVIER CAZON RIVAS, CARLOS CIERNA RODRIGUEZ, ISABEL COEDO GOMEZ, JOSE MANUEL COLADAS RODRIGUEZ, MARIA DOLORES CORTES REDIN, BEGOÑA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
COSTAS LOPEZ, JOSE LUIS COUSELO FERNANDEZ, SUSANA COUTO CANTERO, CARMEN MARIA CUIÑAS GARCIA, ELISA CUNQUEIRO SARMIENTO, ANTONIO DE ANDRES SANCHEZ CARRALERO, M DEL CARMEN DE LUCAS HERRERO, JESUS DE SANTOS VAZQUEZ, MARIA DEL PILAR DIAZ BLANCO, ANTONIO DIAZ PORTO, MA DOLORES DOMINGUEZ REQUEJO, MARIA PILAR DOURAL REGA, MARIA CARMEN EIRAS VAZQUEZ, PABLO ESTRAVIZ LOURIDO, MARIA JOSE FANDIÑO BARROS, JUAN MANUEL FERNANDEZ CARRON, MA JESUS FERNANDEZ FIDALGO, RAQUEL FERNANDEZ PEREZ, JUAN JOSE FERNANDEZ PUENTE, MA ANGELES FERNANDEZ SAAVEDRA, JUAN CARLOS FERRAN ANEGON, FERNANDO FERREIRO OCAMPO, ANA BELEN FERREIRO RUBIANES, JULIO FONTOIRA FERNANDEZ, ALBERTO FRANCO ALONSO, ANA MARIA FRANCO URIA, MARIO JUAN GANDARA LORENZO, MARIA XESUS GARCIA BREA, ANGEL GARCIA CALVO, ANA MARIA GARCIA GONZALEZ, CARLOS MIGUEL GARCIA MENENDEZ, ALFREDO GARCIA PEREZ, JOSE GARCIA-GARABAL MOSQUERA, ANDRES GAYO RODRIGUEZ, RAUL GILSANZ LLORENTE, MARIANO GOMEZ MUÑIZ, MONICA GONZALEZ MARIÑO, MARGARITA GONZALEZ MEIJIDE, JULIA MARIA GONZALEZ NOVO, MA DEL PILAR IGLESIAS ARAUJO, CLEMENTINA IRIONDO TAPIOLES, EUSTASIO IGNACIO LALINDE CARRASCO, ELENA LARIÑO LAGO, ANDRES LEDO REGAL, CRISTINA LOPEZ CEDRON, FRANCISCO XAVIER LOPEZ FERNANDEZ, CELSO LOPEZ FONTAN, JOSE LUIS LOPEZ GARCIA, MA DEL CARMEN LOPEZ LOPEZ LEITON, MARIA DE LA CRUZ LOPEZ LOPEZ, MANUEL LOPEZ MORENO, BLANCA LOPEZ RODRIGUEZ, MARIA ANGELES LOSADA VAZQUEZ, EUGENIO MAIZ SAN MARTIN, JESUS MARTIN MORENO, FRANCISCO JAVIER MARTINEZ AMENEIRO, RAMIRO MARTINEZ LOPEZ, MARINA ELMA MARTINEZ MEIRIÑO, FEDERICO MATO LANDEIRA, MANUEL MEIJON SANCHEZ, ANGEL MELLID GANDARA, ANGEL MANUEL MONTERO VALE, M REYES MORAL BESCANSA, JOSE MORALES BERTOLO, JULIO MOURE FERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN MOURE SANCHEZ, ANA MARIA MOURIÑO SESTELO, MA DEL CARMEN NOVOA CONDE, ROSA MARIA OVIEDO BRAÑA, JAIME MANUEL PARDIÑAS SUAREZ, MARIA JOSE PAREDES FERNANDEZ, AGUSTIN PAREDES PAMPIN, JOSE RICARDO PAZ QUEIRUGA, MARIA DOLORES PENAS PENA, MARIA NATIVIDAD PEREZ ALVAREZ, CONSUELO PEREZ SANTIAGO, DIEGO JAIME PERNAS VILLAR, ESPERANZA RITA PINTOS COUTO, AMELIA PONTE PEREIRA, JOSE ANTONIO PRADO ALVAREDO, EVA MARIA PRIETO SARMIENTO, FRANCISCO RAMOS PATO, JOSE REBOLO VARELA, MARIA JOSE REGO SANMARTIN, M TERESA RIO REBOREDO, MA CARMEN RIOS SUAREZ, IGNACIO RIVERO GONZALEZ, DOLORES RODRIGUEZ NUÑEZ, JUAN CARLOS RODRIGUEZ SIABA, JUAN JOSE ROMERO RODRIGUEZ, PALOMA ROSALES RESILLE, MARIA SONIA RUIZ MATAS GARCIA, M DE LOS ANGELES SALGUEIRO AQUINO, JOSE ANTONIO SALORIO FERNANDEZ, ANA MARIA SAMPAYO GUZMAN, JUAN SEBASTIAN SANCHEZ ALVAREZ, FERNANDO ANTONIO SANCHEZ ARINES, XURXO SANCHEZ DIAZ, NURIA SANTOS LAGE, M CARMEN SAYANS PIÑEIRO, MANUEL SOBRINO VAZQUEZ, ROBERTO LUIS TRINQUETE LORENZO, PURIFICACION TRONCOSO CARDAMA, MARIA ANGELICA VARELA PIÑEIRO, JOSE LUIS VAZQUEZ CARBALLAL, MONICA VAZQUEZ GARCIA, ELENA MARIA VAZQUEZ GORA, ANTONIO MARIA VAZQUEZ VILLASANTE, MARIA DEL PILAR VEIGA TEIJEIRA, FATIMA MARIA VEIGUELA MARTINS, CRISANTO VICENTE NOYA, CONSUELO VIDAL ARNEJO, IRENE VIDAL PORTO, ELENA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
VILLAVERDE VAYA, JAVIER VISPALIA BLANCO, MARIA TERESA
590053-LINGUA E LITERATURA GALEGA ABRALDES IGLESIAS, RITA ALLEGUE LEIRA, ALBERTO ALONSO LEIVAS, PILAR ALVAREZ RODRIGUEZ, SERAFIN ALVARIÑO VARELA, MARIA DE LOS DOLORES AMADO SILVAR, MARIA JESUS ANDRADE FREIRE, ADEGA MARIÑA ARCE BABIO, MARTA ARIAS LOPEZ, MARIA BEATRIZ ARMAS QUINTA, CONCEPCION ARZA GALAN, MA ISABEL BARCIELA VARELA, M ISAURA BEL ORTEGA, MARIA LUISA BLANCO ARCA, NATALIA CABADO CASTRO, NURIA CAMAÑO RIAL, MA LOURDES CAMPELO RIVAS, JESUS NORBERTO CAMPOS LOPEZ, MARIA ELENA CAMPOS VILLAR, XABIER CANOSA FRAGUELA, MA DO CARME CASTRO BARREIRO, MANUEL COBAS MARTINEZ, MARTA MARIA CONDE IRIMIA, MARIA CELIA CONSTENLA NOVOA, XOAN XOSE CORRAL MUÑIZ, MARIA JESUS CORREDOIRA GOMEZ, MARIA LUISA COVELO RODRIGUEZ, MARIA TERESA CRESPO SALGUEIRO, M DOLORES DAVILA DAVILA, MARINA BEGOÑA DIAZ RIFON, MARIA DOLORES DIAZ VARELA, CRISTINA DIEGUEZ VAZQUEZ, ELADIA DOVAL FERNANDEZ, CLARA DURAN PAREDES, LUCIA ECHEVERRI CAAMAÑO, RAMON FDEZ DE CORDOBA CANCELA, PALOMA FERNANDEZ BARBOSA, BEATRIZ FERNANDEZ DA COSTA, MARIA JESUS FERNANDEZ EXPOSITO, XOAN XOSE FERNANDEZ GARCIA, CRUZ ANXOS FILGUEIRAS MARTINEZ, ANTONIA FROJAN ROMA, JOSE LUIS FUCIÑOS CALLE, PATRICIA GABIN PARDIÑAS, MA CARMEN GARCIA ABALO, MA VICTORIA GARCIA CONDE, MARIA DO CARME GARCIA FREIRE, XOSE CARLOS GARCIA GARCIA, MARIA JOSE GARCIA HERMIDA, MA LOURDES GARCIA IGLESIAS, MILAGROS GARCIA PARADA, MARIA DOLORES GARCIA PARDO SAGARNA, CONSUELO GARRIDO RODRIGUEZ, MARIA GOMEZ GOMEZ, PAULA PILAR GOMEZ VAZQUEZ, DELFINA GONZALEZ ALLER, MA ANTONIA GONZALEZ ALONSO, AUREA GONZALEZ ANDRADE, ARACELI GONZALEZ MORO GALAN, BEATRIZ GONZALEZ SAAVEDRA, HELENA GONZALEZ TEIJEIRO, AURORA GRAÑA BARROS, AMALIA HERVES SANTIAGO, MARIA XOSE IGLESIAS TURNES, MARIA CARMEN LEDO LOPEZ, MARIA XOSE LEDO VILLAVERDE, ANA LOPEZ FOLLA, MA ANGELES LOPEZ FRAGA, MARIA ESTHER LOPEZ GONZALEZ, SUSANA LOPEZ REJO, TERESA LOPEZ VILLANUEVA, EVA ROSA LOSADA VARELA, LOURDES MACEDA VAZQUEZ, HENRIQUE MAGAN RIVERA, LIBIA MARTINEZ GARDA, MARIA JOSE MEIJOME QUINTEIRO, MARIA LUISA MENDEZ FERNANDEZ, MARIA EVA MIGUEZ GARCIA, XORXE MOSQUERA LENDOIRO, MATILDE NOGUEIRA RODRIGUEZ, MARIA EUGENIA NOGUEIRAS EZQUERRA, CRISTINA NUÑEZ GOMEZ, MARIA LUZ OTERO FRAGA, CARMEN OTERO GAGO, M ISABEL OTERO PARADA, CARMEN OTERO VENCE, ROSA M DEL CARMEN PAJARO NOGUEIRA, ANA MARIA PARADA GONZALEZ, CONCEPCION PARADA MAROÑO, M DO CARME PARADA PENA, MARIA PARDIÑAS SUAREZ, MATILDE PENA ARIJON, OLIVIA PENIN RODRIGUEZ, DORINDA PEREIRA FERNANDEZ, DOLORES PEREIRA FERNANDEZ, FERNANDO PEREIRA FERNANDEZ, MIGUEL PEREIRA GIRALDEZ, M DEL CARMEN PEREZ MARTINEZ, MA SABELA PEREZ PEREZ, MARIA CRISTINA PICALLO OGANDO, MARIA DO CARME QUINTANA DEVESA, OLGA RAMIL DIAZ, AUREA REI RODRIGUEZ, XOSE REY SAA, MONTSERRAT RIVAS FERNANDEZ, CARLOS ALBERTO ROBLEDO MUIÑA, CARMEN ROCA RODRIGUEZ, MARIA ELISA RODRIGUEZ ARIAS, MARIA CARMEN RODRIGUEZ FERNANDEZ, MARIA XESUS RODRIGUEZ GIRALDEZ, MANUELA RODRIGUEZ LOPEZ, JUAN CARLOS
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
RODRIGUEZ PEREZ, JUAN CARLOS RODRIGUEZ VAZQUEZ, M NIEVES ROMAN GONZALEZ, HORTENSIA SANCHEZ GRELA, MILAGROS SANCHEZ MENDEZ, IOLANDA SANTOME MARTINEZ, MARIA BEGOÑA SEIJAS ARES, MA DO CARME TATO VARELA, MARIA JESUS TORREIRO GARCIA, VICTOR VARELA PENELA, MANUEL VAZQUEZ LOPEZ, MARIA ISABEL VAZQUEZ SANCHEZ, FRANCISCA SOCORRO VEIGUELA REIGOSA, MARIA ISABEL VIDAL MILLAN, MARIA DOLORES VIDELA PEREZ, ESPERANZA
590064-TECNOLOXÍA DA FONTANERÍA PERINA EDREIRA, JOSE RAMON
590101-ADMINISTRACIÓN DE EMPRESAS ALONSO DIAZ, MARIA JOSEFA ALVAREZ AZEVEDO, MA MONICA ALVAREZ PEREZ, ANA ANDRADE ENRIQUEZ, MA JESUS ANTAS GARCIA, MONICA ANTOLINEZ FELIPE, MA ELENA ARES BLANCO, ANTONIO ARGIZ LEDO, MARIA ASCARIZ FERREIRA, MIGUEL ANGEL ASTRAY ROCA, ESTEFANIA BARCO GONZALEZ, MARIA JOSE BARREIRO ABILLEIRA, TERESA BLANCO CASAL, RODRIGO BUJAN GOMEZ, MA LUZ CARBALLO FELPETE, CARLOS ALBERTO CARBALLO GARCIA, RAQUEL CARBALLO MEIRA, FERNANDO CARRACEDO VALLE, JOSE LUIS CASAL FERNANDEZ, MARIA CASAS BLANCO, MARIA DEL CARMEN CATOIRA DOMINGUEZ, ANA MARIA CHAO POLO, M BEATRIZ COBO RODRIGUEZ, ADELINA CONDE AROSA, MANUEL CORDOBA BARCALA, MARIA JESUS CORRAL FLORES, LUIS ANGEL DARRIGA RIGUEIRA, GONZALO DIAZ MONTERO, MARGARITA DIAZ VIDAL, ANA EIROS GONZALEZ, MARIA JOSE FEIJOO GONZALEZ, ANA MARIA FERNANDEZ GAGO, FRANCISCO XOSE FOLGAR FRAGA, MIGUEL ANGEL FRA PALEO, MA JOSEFA GARCIA BREA, MA MARGARITA GARCIA MARTINEZ, BLANCA GARCIA QUELLE, ROSARIO GOAS LORENZO, MARIA LUISA GOMEZ FERNANDEZ, M ROSA GONZALEZ DIZ, EMILIA GONZALEZ FIERRO GONZALEZ, LIDIA GONZALEZ PEREZ, MA MONTSERRAT GONZALEZ RODRIGUEZ, LUZ MARIA GONZALEZ TRIGO, MARIA BELEN HERNANDEZ TABOADA, ANTONIO ALBERTO HIERRO ILLANES, LUIS HORTA BASPINO, JAVIER IGLESIAS GONZALEZ, MA LUISA IGLESIAS PRIETO, NATALIA LAIÑO CARBIA, MARINA LAMA BRAVO, PATRICIA LAZO REGUERA, ESTHER LOMBA MARTINEZ, ROSA MARIA LOPEZ ARDAO, MARIA CRUZ LOPEZ FARIÑA, LUIS MIGUEL LOPEZ GONZALEZ, MARIA AIDA LOPEZ VAZQUEZ, M TERESA LOPEZ VILAS, JOSE LUIS LORENZO NOVELLE, MARIA CONCEPCION LOUREIRO GUTIERREZ, MARIA ANTONIA MAGDALENA VILA, RICARDO ANGEL MALVIDO GARCIA, MARIA MILAGROS MARTINEZ CONDE, JOSE LUIS MARTINEZ GARCIA, FELIX MATO FERNANDEZ, ANTONIO JOSE MAURIZ CEREIJO, JOSE MANUEL MENDEZ CASAL, ENCARNACION MARIA MENDEZ CASTRO, MARGARITA MOSTEIRO LOPEZ, MARIA JESUS NIETO CAMPOS, BEGOÑA NOVO SAMPEDRO, MARIA EUGENIA NOVOA RODRIGUEZ, MARIA JOSE NUÑEZ CEIDE, ANA MARIA OLVEIRA RAMA, MA LUISA OTERO CHAVES, JUAN LUIS PARDAL CASAL, JOSE PARDO REY, ANA PENA ESPIÑA, XESUS PENEDO CORTIZAS, MONTSERRAT PEREZ GONZALEZ, MA BLANCA PEREZ MARIN, OSCAR PEREZ TORRES, FERNANDO PETEIRO ROSENDE, M CARMEN PINTOS ESTEVEZ, MA DE LAS MERCEDES PREGO RODRIGUEZ, MARIA CARMEN REDONDO LORENZO, ALBERTO REGUEIRO PAZ, MA JESUS REY LOUREIRO, SOCORRO REY VARELA, DOLORES RODRIGUEZ BLANCO, CARLOS ALFONSO RODRIGUEZ GONZALEZ, MARTA MARIA RODRIGUEZ PEREZ, ISABEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ, M DEL ROSARIO ROUCO DOMINGUEZ, TERESA RUIPEREZ PUENTE, MARIA JOSE PALOMA SAN JOSE MANSO, NATALIA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
SANCHEZ CORTIZAS, ANA SANZ VAZQUEZ, MARIA TEIJEIRO CASTRO, MA ASUNCION TOMAS VAL, JOSE IGNACIO TOME LOJO, JACQUELINE TOME SANMARTIN, JOSE MANUEL TROITIÑO SANCHEZ, CARMEN VALCARCEL VALLADARES, MANUEL ANXO VAZQUEZ DOMINGUEZ, M DO PILAR VAZQUEZ FRANCO, MA BEATRIZ VAZQUEZ LOPEZ, ANA MARIA VAZQUEZ MENDEZ, MARIA JESUS VAZQUEZ TENREIRO, MARIA DEL MAR VAZQUEZ VAZQUEZ, MA LUISA VELASCO MENA, JORGE VIDAL GONZALEZ, SARA MARIA VIDAL SUAREZ, ELISA MARIA VILAR MEIRAS, MARIA LUISA VILLAVERDE CANAL, JOSE ANTONIO YEBRA FERREIRO, ANA ISABEL
590102-ANÁLISE E QUÍMICA INDUSTRIAL ARIAS PEREZ, ROSA BERMUDEZ ZARATE, ISOLINA JULIA BLANCO RAJOY SANCHEZ, ANA MARIA DOMINGUEZ GRELA, ROSA MARIA RODRIGUEZ VAZQUEZ, MARIA JOSE SAA SARRIA, ADELAIDA VAZQUEZ VAZQUEZ, FRANCISCO ANTONIO
590103-ASESORÍA E PROCESOS DE IMAXE BORDALLO PEREZ, MARIA LUISA CASALDERREY LOPEZ, MARTA CORBACHO ESTEBAN, MARIA BEATRIZ CRESPO GONZALEZ, MA ASUNCION DEL RIO BALADO, MA LOURDES FERNANDEZ BAZ, MARIA INES GUTIERREZ VARGA, FILOMENA VILLAGRASA MENDEZ, ROSA ANA
590104-CONSTRUCCIÓNS CIVÍS E EDIFICACIÓNS ARDID POSADA, CARLOS BADAS PEITEADO, JORGE MANUEL CARRO ERIAS, LUIS ALBERTO CASAL LOPEZ, CARMEN DE MEDRANO IGLESIAS, JOAQUIN FERNANDEZ LOPEZ, GONZALO JAIME GONZALEZ DIZ, ANTONIO LLAMAS DE LA RIVA, MA BEGOÑA OTERO LOPEZ, FRANCISCO OTERO PARRA, MANUEL PATO MUÑIZ, ALBERTO PENELO POCIÑA, JOSE LUIS PRADO GAVIEIRO, JOSE LUIS PRIETO PALMEIRO, MA DEL CARMEN SANCHEZ VAZQUEZ, JESUS SANMARTIN FERNANDEZ, MANUEL SOTELO FEIJOO, MARIA DEL PILAR SUAREZ MIGUEZ, FERNANDO VILARIÑO GONZALEZ, GERMAN VILAS RODRIGUEZ, JOSE ANGEL
590105-FORMACIÓN E ORIENTACIÓN LABORAL ALCAINA FERREIRO, PILAR ALVAREZ MARTINEZ, DOLORES AMOEIRO PEREZ, MARISOL AREAN TABOADA, LUISA BALDOMIR COBAS, MARIA AMABLE BALTASAR PEREZ, ALBERTO BANDE VILELA, BELEN BARREIRO MARTINEZ, FATIMA ISABEL BLANCO CARRETERO, BERTA VERONICA BREA MELLA, MARIA CAAMAÑO MALDONADO, M ISABEL CANABAL BREA, M DEL CARMEN CARAMES BALO, ROSA ELENA CASAS ARRUTI GONZALEZ, MANUEL CERVIÑO PARAMES, JULIA COSTOYA FONDEVILA, SUSANA DAVILA BERNARDEZ, JOSE DIAZ MARTINEZ, MARINA DIAZ RODRIGUEZ, EMILIO DIEGUEZ MACHADO, MARIA JESUS DONESTEVE VARELA DE LIMIA, JAVIER FERNANDEZ BRION, MARIA FERNANDEZ BUJAN, ESTRELLA FREIJO ARCE, BLANCA GOMEZ COSTAS, JOSE RAMON GONZALEZ CERDEIRA, MILAGROS GONZALEZ VILLAMAYOR, PAZ GOY FERREIRO, CELIA GUERRA CASTRO, JUAN ANTONIO HERMO MOSQUEIRA, PEDRO ALEJANDRO HERNANDEZ RAPOSO, ANA ISABEL IGLESIAS BLANCO, MARIA DEL CARMEN INSUA LOPEZ, FATIMA LAGO GARCIA, JOSE LUIS LOPEZ CABANAS, MARIA DEL PILAR LOPEZ MORALES, MARTA MARIA LUPIAÑEZ LOPEZ, ANA MARIÑO RODRIGUEZ, MARIA LUISA MENDEZ AGUIRRE CRESPAN, MARIA BEGOÑA OTERO EIMIL, MARIA ELENA PACIOS MARTINEZ, MA DE LOS ANGELES PARGA CARNERO, GUILLERMINA PEDRARES FERNANDEZ, BEATRIZ PHILIPPON DE ARRIBA, FRANCISCO JAVIER R REY BELHAOUARI, FRANCISCO RODAL ANTEPAZO, MARIA RODRIGUEZ LOPEZ, ROSANA RODRIGUEZ LORENZO, DANIEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ, EVA MARIA RON GARCIA, MARIA ANGELES ROUCO OTERO, MARIA DOLORES SANJUAN GESTOSO, MIGUEL ANGEL VILA AMARELLE, M DEL CARMEN VILLAR TRILLO, JUAN RAMON
590106-HOSTALERÍA E TURISMO ABAD MAQUIEIRA, MARTA ALONSO FERNANDEZ, MARIA LUISA
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
BUIDE POLLAN, M ESTHER DURAN POLLAN, M REYES FERNANDEZ CASAL, MARIA TERESA FONTAL VAZQUEZ, MARIA GONZALEZ LOPEZ, MARIA SOLEDAD LOPEZ RODRIGUEZ, MARIA ISABEL LOPEZ SANTOS, MARIA CRISTINA LOPEZ VIQUEIRA, ANA BEATRIZ MARTINEZ DE ALEGRIA ALONSO, NURIA NOVO IGLESIAS, MARTA NUÑEZ TORRE, ANGELA MONTSERRAT RODRIGUEZ NAVAS SANCHEZ, MARIA TERESA
590107-INFORMÁTICA ALLEGUE FREIRE, SANDRA ANDRADE PENSADO, ALEJANDRO AREAN PRADO, M DEL CARMEN CASTAÑO GESTOSO, MONTSERRAT CASTRO MILIA, JOSE RAMON CERECEDO GONZALEZ, JOSE EUGENIO CHAMOSA LEIRA, JAVIER CHOREN FALCON, MANUEL CORBACHO LORENZO, EULOGIO FERNANDEZ ANLLO, M DEL CARMEN FERNANDEZ GARCIA, MARTA FERNANDEZ LOPEZ, JOSE MAXIMO FERNANDEZ PEREZ, JULIO FERNANDEZ TORRES, MERCEDES FIALLEGA ESCAURIAZA, ARANZAZU FRAMIÑAN FONDEVILA, SILVIA GALVAN BRETAÑA, DOLORES GAMALLO GOMEZ, CARMEN GAMALLO GOMEZ, ISABEL GARCIA RODRIGUEZ, SANCHO GARCIA ULLA, YOLANDA GOMEZ ACOSTA, MOISES GOMEZ VILLAVERDE, MARCOS JOSE GONZALEZ CONDE, MARIA FELISA GONZALEZ YAÑEZ, IGNACIA GUERREIRO PAZ, SUSANA LADO GARCIA, PEDRO LOPEZ RUIZ, MARIA BELEN LOSADA GONZALEZ, REBECA LUACES CONDE, ANICETO JUAN MARTINEZ FEIJOO, CARLOS MARTINEZ RAMA, OSCAR MUÑOZ SANCHEZ, MARIA ROSA NOYA SOUTO, JOSE LUIS OUBIÑA LODEIRO, MERCEDES PATIÑO LOUREIRO, ANA MARIA PATO GONZALEZ, MARIA DEL CARMEN PAZOS GARCIA, JUAN JESUS PENA GOMEZ, JOSE LUIS QUINTANA DOMAO, SILVIA RODRIGUEZ OSORIO, GONZALO SENRA MARTUL, MARIA DEL MAR SEOANE LOPEZ, M CRISTINA SEOANE YAÑEZ, M ANGELES TARRIDA ABILLEIRA, M DEL PUERTO URCERA LOPEZ, LUIS VAZQUEZ BLANCO, EUGENIO VAZQUEZ GUERRA, JOSE LUIS VELOSO RODRIGUEZ, ANA BELEN VIDAL LUACES, JOSE LUIS VILLANUEVA FERNANDEZ, PABLO VISO LOPEZ, FREDDY
590108-INTERVENCIÓN SOCIOCOMUNITARIA ALVAREZ FERNANDEZ, PATRICIA GARCIA LOPEZ, MA DEL CARMEN GOMEZ ESTEVEZ, MARIA TERESA GRANDE SALGADO, MARIA TERESA LABRADA MENDEZ, MARIA JOSE LOPEZ REY, LUCIA OVIES GOYANES, MARIA DEL PILAR TABOADA FERNANDEZ, MANUEL ANGEL
590109-NAVEGACIÓN E INSTALACIÓNS GASALLA ALLER, PAULINO
590111-ORGANIZACIÓN E PROC. DE BAAMONDE COUTO, RICARDO BUJAN GOMEZ, SEVERINO CABANA LEIRA, INDALECIO CORRAL LOPEZ, JUAN JOSE CURRAIS PORRUA, DOMINGO ANTONIO DE UÑA PLA, MANUEL VICENTE DURAN MASEDA, CARMEN FERNANDEZ DORADO, JUAN ANTONIO FERNANDEZ GOLPE, JOSE ANTONIO MARTINEZ GALLEGO, CARLOS RAÑON PIMENTEL, ANGEL REBOLLIDO LORENZO, JOSE MANUEL RODRIGUEZ LOPEZ, JOSE SAN MARTIN VISCASILLAS, JULIO FELIPE SANCHEZ SANCHEZ, RAMON SOUTO CRUZ, MANUEL ULLOA COBO, JOSE ANTONIO DIZ AFONSO, JUAN CARLOS FERNANDEZ RODRIGUEZ, TOMAS GONZALEZ GARCIA, SUSANA IGLESIAS DOMINGUEZ, MARIA LOPEZ MENDEZ, JOSE MARTINEZ FERNANDEZ, ROBERTO BELARMINO PACIO OTERO, ENIO PASCUAL FIDALGO, GUILLERMO RODRIGUEZ CASANOVA, AURORA ISOLINA SANTOS GONZALEZ, ROBERTO SANTOS MARIÑO, JOSE MANUEL VASALO DOMINGUEZ, RAUL VILLANUEVA LEDE, GONZALO
590113-ORGANIZACIÓN E PROXECTOS SAA ESTEVEZ, CESAR VARELA LOPEZ, ANGEL
590115-PROCESOS DE PRODUCCIÓN AGRARIA ALLEGUE FERNANDEZ, ANXO LOIS ALVAREZ VELOSO, MARCOS CASTRO DACAL LOPEZ, LUIS MANUEL DIAZ NUÑEZ, ANTONIO RODRIGO DOCE CARUNCHO, JUAN CARLOS EIRAS DORADO, MA CARMEN
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
FREIRE SITJAS, MIGUEL ANGEL GAVIN RODRIGUEZ, JOSE MANUEL LOPEZ FERNANDEZ, ANTONIO MEIRIÑO CASTRO, MANUEL PRADO ABELEDO, BEATRIZ PRESA TOME, MARIA JOSE ROCA RODRIGUEZ, ALVARO FERNANDO VAZQUEZ REY, ROSA
590116-PROCESOS NA INDUSTRIA ALIMENTARIA BLANCO PARADA, ANTONIO FERNANDEZ BAZ, ANGELES FERREIRO FRANCO, CONCEPCION FUENTES BLANCO, ESTRELLA GARCIA LOPEZ, MONTSERRAT GONZALEZ SERODIO, MA DEL CARMEN MICHINEL ALVAREZ, MARTA FELISA MOUTEIRA SALGADO, ROSA CELI RIO SILVA, MARTA SANCHEZ DE CASTRO, ESTHER VAZQUEZ RODRIGUEZ, JOSE LUIS
590117-PROCESOS DIAGNÓSTICOS CLÍNICOS E CASTRO ALVAREZ, M DOLORES CHANTRERO CORNES, MARIA LOURDES CHAVEZ URIBE, MARGARITA ELISABETH COUSO GARCIA, ZELTIA DA COSTA OTERO, MARIA FATIMA DE LA IGLESIA LOPEZ, ANTONIO JOSE DEL ORO SAEZ, MARIA BEGOÑA DIEGUEZ POZA, JOSE DIEGUEZ SANMARTIN, MONICA DOMINGUEZ TRABA, JOAQUINA ESPIÑEIRA PERMUY, ALBERTO FERREIRO CENDAN, VICTOR JOSE GARAY MARTINEZ, MA PILAR GARCIA REIMUNDO, RAMON MARIA HEREDIA BELLO, MA CARMEN IGLESIAS FERNANDEZ, CLARA LOPEZ MARTINEZ, ELENA MONTERO TORREIRO, ENRIQUE MONTOTO BARRAL, MA ELVIRA MUIÑOS CARBALLAL, MANUEL NOVO CARBALLAL, MARIA DEL MAR OGEA GONZALEZ, CONCEPCION PENA RIVERA, MARIA JESUS PEREIRO RAPOSO, ADOLFO PEREZ BARREIROS, MARIA ANGELES REGUEIRO FERNANDEZ, ALFREDO RIVAS GARCIA, MA DOLORES RODRIGUEZ BASTIDA, JUAN MANUEL RODRIGUEZ CANEDO, JACQUELINE RODRIGUEZ CANEDO, MARIA NIEVES RODRIGUEZ DEAN, EDUARDO RODRIGUEZ GONZALEZ, CARMEN ROMERO RODRIGUEZ, MARIA DEL CRISTAL SANDE FERNANDEZ, ISIDRO ALFONSO SANJORGE SANJORGE, FCO JOSE SIERRA LOPEZ, TERESA VILAR LOPEZ, MARIA DOLORES
590119-PROCESOS E MEDIOS DE CILLER TENREIRO, MARIA CARMEN DEL ORO TRIGO, MARIA SONIA NEGREIRA RODRIGUEZ, FRANCISCO PERNAS CORA, GUSTAVO ADOLFO PRIETO CARRASCO, CARMEN MARTA REGUEIRO PAZ, MARIA DEL MAR REVILLA GONZALEZ, PABLO
590120-PROCESOS E PRODUCTOS DE TÉXTIL, FERNANDEZ PEREZ, MARISOL GARCIA ROBLES, MARIA ISABEL MATEOS VICENTE, ROSARIO SAINZ PARDO, SONIA SAN BRUNO DIEZ, NURIA
590122-PROCESOS E PRODUCTOS EN ARTES CASTELO GUERRERO, DANIEL CRUZ NUÑEZ, M MERCEDES OUBIÑA RIAL, BENITO PEREZ ROMAN, MIGUEL
590123-PROCESOS E PRODUCTOS EN MADEIRA E ALVAREZ ALVAREZ, LUIS JAIME BRAÑAS PORTO, MARIA JESUS CASAS FERNANDEZ, JOSE LUIS LOPEZ MARTINEZ, FERNANDO MERINO TABOADA, FERNANDO RODRIGUEZ PINTOR, VICENTE TABOADA CORRAL, JUAN JOSE
590124-SISTEMAS ELECTRÓNICOS ALVAREZ PEREZ, ASUNCION ARIAS FUENTES, RAFAEL AVILA COYA, RAFAEL CAO PIÑEIRO, LUIS ANGEL CARBALLO LAMAS, JUAN MANUEL CARRASCAL CASTRO, FRANCISCO MANUEL DIAZ VALIÑA, MARIA TERESA FARIÑA BETANZOS, FRANCISCO FERREIRO FERNANDEZ, JOSE FORMOSO CAAMAÑO, JOSE GALLEGO GOMEZ, CARMEN GOMEZ GOMEZ, OSCAR IGLESIAS LEIRO, JUAN ELIAS LOPEZ GOMEZ, JOSE MARIA LOPEZ PEREIRA, GUILLERMO LOPEZ PERIAGO, MARGARITA MAYOR LEIROS, MERCEDES BELEN MENDEZ REY, CARMEN CRISTINA MERUENDANO CARDEÑOSA, MIGUEL ANGEL OSSORIO BERMUDEZ DE CASTRO, LUIS PARDO REGUEIRO, JOSE MANUEL PAZ TARRIO, ALVARO PENA FIGUEIRAS, JAVIER PEREZ RUA, JOSE PIÑEIRO VAZQUEZ, JESUS PUENTE REY, JOSE MANUEL QUEIMADELOS DIAZ, MA IRENE RIVERA CRESPO, FRANCISCO JOSE ROMARIS LENS, XOSE SANTOS GARRIDO, RICARDO JOSE SOUTO CRUZ, FERNANDO VAZQUEZ VISO, ALBERTO VILLAR PIÑON, JOSE ANTONIO
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
590125-SISTEMAS ELECTROTÉCNICOS E ALBILLO ECHENIQUE, FRANCISCO MANUEL AROCHENA GONZALEZ, ENRIQUE MIGUEL AROSA FERNANDEZ, JOSE MANUEL CAÑAS DELGADO, ANTONIO CASTRILLON GONZALEZ, MARIA DEL MAR CONDE CHARLON, LOURDES CORREDOIRA ROZAS, JOSE LUIS COUSO FOLGUEIRAS, CARLOS ANTONIO DIEGUEZ GONZALEZ, LUIS FANEGO DO REGO, JOSE LUIS FERNANDEZ LORENZO, CELSO FERNANDEZ PARRA, JOSE EMILIO FERREIRA LENCE, M ELENA FERREIRO LENCE, JOSE FIGUEROA MARTINEZ, ADOLFO GALAN ALVAREZ, JESUS MANUEL GARCIA GARCIA, MARIA PILAR GARCIA LOURIDO, JOSE RAMON GIRALDEZ VILLAVERDE, ANTONIO GOMEZ VILLAR, JOSE ANGEL GONZALEZ DOMINGUEZ, JOSE MANUEL GONZALEZ FERNANDEZ, VERONICA GONZALEZ MATO, RAMON GONZALEZ PIÑEIRO, CIRO GUNTIÑAS RODRIGUEZ, CARLOS MANUEL IGLESIAS FRANCISCO, ALVARO LAMAS PASTORIZA, CARMEN PAULA LENCE MENDEZ, MARIA JESUS MARENTES ARANGO, JAVIER MEDINA FILGUEIRA, CARLOS PEREZ GIL, MANUEL JAVIER PREGO BOENTE, MARCOS PEDRO QUINTANS CERNADAS, FRANCISCO RODRIGUEZ LORENZO, ROSA MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL RODRIGUEZ SANMARTIN, MIGUEL ANGEL ROMAN DIAZ, IGNACIO SANCHEZ VILLAMIEL, FERNANDO UXIO SILVA SOLLA, ALFONSO VAZ VEIGA, JOSE JORGE VIDAL GARCIA, PASCUAL VIDAL VARELA, ANA ISABEL VILA OURO, ANTONIO
590800-MULTIMEDIA LOPEZ GULLON, EVA SENDON OGANDO, OLAIA VECINO FERNANDEZ, ELISA
591021-TALLER DE VIDRO E CERÁMICA GONZALEZ AMADO, SUSANA EMILIA
591030-PRÁCTICAS DE PROTÉSICO DENTAL COTO CARRERA, ANA MARIA EIJO BLANCO, MARIA DEL CARMEN FIDALGO PEREIRAS, JOSE MANUEL IGLESIAS REGUEIRO, M CARMEN LLORENTE DE MATA, PEDRO GERMAN LOPEZ RABADE, FRANCISCO JAVIER NUÑEZ TORRON, MANUEL PENEDO POUSA, SANTIAGO PEREZ FONTAL, EMILIO VICENTE REY ALVAREZ, JOSE ANTONIO RODRIGUEZ RODRIGUEZ, M SUSANA SAINZ LISTA, BEGOÑA UZAL SOUTO, MERCEDES VAZQUEZ FERNANDEZ, M LUZ VAZQUEZ SANCHEZ, SANTIAGO YIIADE DE LA FUENTE, RODRIGO
591033-PRÁCTICAS E ACTIVIDADES BASANTA LEITON, MARIA EUGENIA BAZARRA RODRIGUEZ, MARIA ELENA BESTILLEIRO GARABOA, MARIA DEL CARMEN CABO PIÑEIRO, M DEL CARMEN TERESA CALVETE ALVAREZ, BARBARA CANEDO IGLESIAS, MA DEL CARMEN CASANOVA BERMUDEZ, MARIA JESUS CEBRIAN RIVERO, ISABEL DE MIGUEL LOZANO, VALENTIN FERNANDEZ FERREIRO, LORENZO FERNANDEZ REINANTE, ROSA MARIA GALDO LOPEZ, MA JOSEFA GARCIA SANJURJO, MARIA JESUS GARCIA VARELA, MARIA DEL ROSARIO GOMEZ ROCA, JOSEFINA GONZALEZ GUARDADO, MARIA DOLORES GUTIERREZ DE SALVADOR, ANGEL ANTONIO LOPEZ IGLESIAS, MARIA TERESA LOPEZ MOSQUERA, M YOLANDA LOPEZ SANJURJO, ROSA MARIA MARTINEZ GONZALEZ, SUSANA PAREDES DIAZ, MARIA DE LA CONCEPCI PATIÑO JIMENEZ, FRANCISCA PAZOS GARCIA, CONSUELO PEDREIRA VAZQUEZ, M ANGELES PEREZ QUINTELA, MARIA CARMEN PEREZ SEIJO, MARIA GLORIA PHILIPPON DE ARRIBA, JUAN JOSE REGOS CASTELOS, ANA MARIA RIOS NOYA, MARIA DEL PILAR RIVERA CARBAJALES, MERCEDES E RODRIGUEZ GARCIA, MILAGROS RODRIGUEZ SANCHEZ, MARIA JESUS RODRIGUEZ SERANTES, MARIA ROSA RODRIGUEZ TRELLES ASTRUGA, ANA ISABEL RUIZ SANTIAGO, MA DOLORES SANCHEZ VAZQUEZ, MARIA ISABEL SEQUEIROS TIZON, JUAN JOSE TOBIO ALVAREZ, MARIA JOSE VAZQUEZ GONZALEZ, ROSA MARINA
591201-COCIÑA E PASTELERÍA AREA GOMEZ, ANA MARIA BAAMONDE CAMPOS, MARIA LUISA BLANCO GARRIDO, FRANCISCO MANUEL CARIDE MARTIN, ANTONIO CAROU HORTA, JORGE CARREIRAS VAL, M ISABEL CARREIRAS VIZOSO, CONCEPCION
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
COIRA REY, LUZ MARIA DOMINGUEZ VIDAL, ELISA FERNANDEZ GONZALEZ, MANUEL ANGEL FIEIRA NOYA, JENARO FONTAN ARAUJO, JOSE MARIA FONTELA ALBOR, MARIA LUISA FRAGA SANCHEZ, OLGA MARIA FREIXIDO SEOANE, XURXO GARCIA TORRES, JULIO GONZALEZ BLASCO, JUAN MANUEL GONZALEZ PENDAS, ALFONSO GUZMAN CIMA, OSCAR LOPEZ LEIS, CARMEN PRECIOSA LOZANO BERNAL, MARIA TERESA MARTIN PEÑA, ISAAC MOURENZA ALVAREZ, MARIA FE OTERO GARRIDO, JACOBO OTERO TUÑAS, ALBERTO PEREZ PEREZ, JOSE MANUEL RAMOS BARCIA, JESUS SANCHEZ FERNANDEZ, JUAN MANUEL SANJORGE PEDREIRA, CARMELO SANTAMARIA SOMOZA, XAVIER TEO RIOS, VICTOR TIZADO RODRIGUEZ, LUCIANO
591202-EQUIPOS ELECTRÓNICOS ALVAREZ FLOREZ, JULIO JORGE ARES SENRA, EMERIO BALSA SANCHEZ, OSCAR BLANCO PEREIRA, CLAUDIO BUJAN CARBALLEIRA, EUGENIO JOSE CURRAS FRANCOS, MARIA DEL CARMEN DOEL CARREIRA, VICTORIANO JESUS DOMINGUEZ FERNANDEZ, RAFAEL ANTONIO ESTEVEZ DIEGUEZ, JOSE MANUEL ESTEVEZ RODRIGUEZ, JUAN CARLOS FERNANDEZ MARTINEZ, ALFREDO EMILIO FERNANDEZ SANCHEZ, JOSE LUIS FREIRIA GANDARA, M CARMEN GANDARA VILA, JOSE MANUEL LOPEZ BARREIRO, JOSE MANUEL LOPEZ ROBLES, MARIA JESUS LOPEZ SALGUEIRO, MANUEL ANTONIO MARTINEZ RICON, CARLOS OTERO BUGIDOS, FERNANDO PORTELA ORGE, ALBINO RODRIGUEZ FERNANDEZ, JOSE LUIS RODRIGUEZ RODRIGUEZ, FERNANDO SAEZ LOPEZ, JORGE LUIS VAZQUEZ RIOS, ALBERTO VERA MEDEROS, ELENA
591204-FABRICACIÓN E INSTALACIÓN DE CAMBA MENDEZ, MARIA CORRAL DOMINGUEZ, JOSE CASTOR CRESPO RODRIGUEZ, ELISA DEL VALLE CHOUSA, DARIO FIDALGO PEREZ, JOSE ANDRES FIGUEROA OLIVEIRA, CANDIDA GARCIA VILLAR, MARTA GONZALEZ BLASCO, AGUSTIN GONZALEZ ENTENZA, JAVIER GONZALEZ MARTINEZ, JOSE RAMON MARTINEZ FERNANDEZ, SANTIAGO OMIL VILLAVERDE, M DOLORES PACORET BALSA, ANA BELEN PIÑEIRO GUERRA, MA DEL PUERTO RODRIGUEZ CENTRON, ANTONIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ, EUGENIO ANTONIO TRASEIRA QUINTAS, JUAN JOSE VEIGA DOPICO, FERNANDO VIEITEZ LOPEZ, MARIO
591206-INSTALACIÓNS ELECTROTÉCNICAS ABILLEIRA FREIJEIRO, JORGE JUAN ALONSO TEIJEIRO, JOSEFA ALVAREZ GOMEZ, LUIS ANGEL ALVAREZ MACIA, MANUEL BERNARDEZ RIOS, EMILIO BOULLOSA VAZQUEZ, ALBERTO DE LA TORRE RODRIGUEZ, MARIA BEGOÑA FERREIRO RUBIANES, CARLOS GARCIA DIEZ, PILAR GARCIA LEYRA, FELIX ANTONIO IGLESIAS GARCIA, RICARDO RAFAEL LOPEZ FORJAN, FRANCISCO LOPEZ PAZ, MANUEL MARIÑO DIESTE, JUAN MARTIN BEJARANO, ROSA MARIA MENDEZ VIÑAS, FERNANDO NUÑEZ ARNOSO, MANUEL ANTONIO OTERO LAMAS, NARCISO RUBIN VAZQUEZ DE PARGA, NIEVES SANCHEZ RODRIGUEZ, JULIO CESAR SANTOS SOLER, JOSE DAVID SOMOZA VARELA, MANUEL VALEIRO DOMINGUEZ, ALFONSO VARELA DOMINGUEZ, MANUEL VAZQUEZ PONTEVEDRA, RAMON YAÑEZ GARCIA, JOSEFINA
591208-LABORATORIO BARES LOPEZ, MA ISABEL DOMINGUEZ ALONSO, PEDRO FERNANDEZ CASAS, ELISA EUGENIA FERNANDEZ MUNIN, M ROSARIO GARCIA CAAMAÑO, JOSE ANGEL IGLESIA CABANEIRO, MA GLORIA NISTAL ALONSO, JOSEFA VAZQUEZ VILA, MARIA JOSE
591209-MANTEMENTO DE VEHÍCULOS ALVAREZ PORTELA, ELADIO ALVAREZ URIA, MERCEDES ANSEDES DOMINGUEZ, FRANCISCO ARIAS VAZQUEZ, MARCOS CABEZON FIGUEIRO, JOSE IGNACIO CASTRO RODRIGUEZ, EMILIO CORNADO CASTRO, RAFAEL DIGON QUIROGA, JOSE LUIS
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
ESPASANDIN MASCARO, FRANCISCO FERNANDEZ LORENZO, MARIA ASUNCION FERNANDEZ PARDO, TOMAS ANTONIO FERNANDEZ PEREZ, MANUEL GALLEGO GALLEGO, JOSE MANUEL GANDARA BERMUDEZ, JAVIER GONZALEZ FERNANDEZ, SIBILA V GRANDIO RODRIGUEZ, JESUS IGLESIAS LOPEZ, MARTA IGLESIAS SOLER, OLGA LEAL ARIAS, PEDRO LOGILDE IGLESIAS, OSCAR LOIS GONZALEZ, MARIA JOSE MAGARIÑOS MACEIRAS, XOSE MARTINEZ PEGO, RAMON MENDEZ VILALTA, ENRIQUE MILLARES GUERRA, MIGUEL PENABAD ROCHA, ANTONIO PITA CORRAL, OSCAR SANCHEZ DE TOCA TRIVIÑO, JESUS LUIS SOTO PONTON, VICTOR MANUEL TOME LOPEZ DE SILANES, MA ISABEL VARELA FREIRE, ERNESTO MANUEL
591210-MÁQUINAS, SERVICIOS E PRODUCCIÓN GARRIDO BALZA, MANUEL HERMIDA DAGA, DAVID JESUS IGLESIAS PEÑA, DANIEL MARTINEZ SANCHEZ, ANTONIO
591211-MECANIZADO E MANTEMENTO DE ARIAS ALVAREZ, MANUEL BENITO ARIAS FERNANDEZ, DIEGO BAQUERO VILLAVERDE, GEMA BERMUDEZ CORA, JOSE CALVO MENDEZ, BENITO CANCIO MONTESERIN, CELSO CARREIRA RACAMONDE, JOSE AMADOR COUTO GARCIA, MARIA MERCEDES DACOSTA DAVILA, MANUEL ANGEL FERNANDEZ GOMEZ, SUSANA GARCIA PEDREIRA, PEDRO GONZALEZ MACIA, MA JOSEFA LOPEZ CAL, EDUARDO CAMILO LOPEZ NAVAZA, JUAN CARLOS LOPEZ SANGIL, ROBERTO MADRID MARTINEZ, MANUEL RAMOS MARTINEZ, MA VICTORIA RIVAS SIEIRA, GUMERSINDO RODRIGUEZ REGO, BEATRIZ SINEIRO FONTENLA, DANIEL
591212-OFICINA DE PROXECTOS DE ASENSI MARZAL, JUAN CARLOS CASTROAGUDIN MELON, RAMON CRESPO CAAMAÑO, EUGENIO DIAZ MOSCOSO, JOSE FRANCISCO FERNANDEZ ALONSO, LUIS CASTOR FERNANDEZ TATO, JOSE MARIA GAREA RODRIGUEZ, LUIS ANTONIO GOMEZ LOPEZ, HUMBELINA PURIFICAC GONZALEZ RAMOS, MIGUEL ANGEL LINARES REGUEIRA, JUAN CARLOS MARQUINA FUENTES, JULIO NOVO GARCIA, FRANCISCO JAVIER PASTORIZA SOTELO, VALENTIN PAZ MORENO, MIGUEL ANGEL POMBO LABRADOR, ANTONIO MANUEL RIVERA VILAR, JOSE ROIBAS FRAGA, TOMAS ROIS LOPEZ, MIGUEL ANGEL SANTOS GOMEZ, JOSE MARIA SEÑORANS BUCETA, MA ENCARNACION SUAREZ PEVIDA, EDUARDO SUMAY REY, JOSE ANTONIO TOBA NARDIN, ENRIQUE TOME MOURENZA, ANGEL L
591216-OPERACIÓNS DE PRODUCCIÓN AGRARIA BLANCO VIGO, PATRICIA BURGO VARELA, FRANCISCO JAVIER CALOTO MOURIN, FRANCISCO DAVILA GONZALEZ, PERFECTO FERNANDEZ FORTES, MARIA DEL CARMEN HOCES CASTRO, LEOPOLDO IGLESIAS REY, RAMON MATOS CARIDAD, MARIA YOLANDA PEDROSA CASTILLO, SUSANA PEREZ LOPEZ, MARIA PILAR PITA LOPEZ, MARINA RAMOS ABELLEIRA, MANUEL RIVEIRO DANS, JOSE VILANOVA FERNANDEZ, CONCEPCION VIQUEIRA DELGADO, MARIA DOLORES
591217-PATRONAXE E CONFECCIÓN CARNEIRO VARELA, CONSUELO FERNANDEZ FERNANDEZ, AMPARO FREIRE SAN LUIS, M OLIMPIA POLO GRANDIO, ANTONIA RAMALLAL MOSQUERA, MARIA JOSE
591218-PERRUQUERÍA ALVARELLOS FISTEUS, GUADALUPE ALVAREZ OLIVEIRA, ROSA MARIA BERNABE MOLDES, ASUNCION CARNERO TEIJEIRO, MA JOSE COTON GAREA, M ESTHER DAVILA RODRIGUEZ, ANA MARIA ESCUDERO ESTEVEZ, ANA MARIA ESTEVEZ FERREIRO, NATIVIDAD FERNANDEZ FERNANDEZ, CLARA LOPEZ VAZQUEZ, AURELIA OUBEL PORTOS, MA DEL CARMEN RAMILO MACHADO, LUIS MANUEL RECAREY REY, MARIA DOLORES RIAL OTERO, MARIA LUZ RODRIGUEZ DIAZ, MA LUZ RODRIGUEZ MUÑIZ, BEGOÑA RUA SANTOME, JESUSA TERUEL MOLINA, MONTSERRAT VALIÑAS CASTELO, AMPARO
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
591219-PROCEDEMENTOS DE DIAGNÓSTICO ARGIBAY SANMARTIN, JUAN MANUEL ARJONA DIAZ, MARIA ESTHER CABALEIRO VAZQUEZ, ANTONIO CABRERA PERDOMO, ANTONIO CARNOTA FERNANDEZ, M JOSEFA COMBA ARES, RODRIGO DE DIOS ROMERO, SERAFIN DE LA FUENTE MEZQUITA, ROBERTO DOMINGUEZ TRABA, ANTONIA FERNANDEZ BARREIRO, MERCEDES FERNANDEZ IGLESIAS, ROSARIO FERNANDEZ MARTINEZ, MARIA ISABEL FOUCES DIAZ, M DEL CARMEN FRANCOS RODRIGUEZ, MARIA JESUS LOPEZ CID, M CRISTINA LOPEZ DE LOS REYES, MARIA CONCEPCION MAQUIEIRA IGLESIAS, MERCEDES MARIÑO ROZADOS, ROSA MARIA MURUAIS CONDE, MARIA CARMEN PUENTES RAMOS, REGINA RAMALLAL RODRIGUEZ, M ISABEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ, MARIA DOLORES SANCHEZ VARELA, JOSE LUIS SEIJO FORMOSO, GUILLERMO TORRES BOUZA, XOSE MARIA VAZQUEZ LOPEZ, MARIA BELEN
591221-PROCESOS COMERCIAIS ALONSO FIZ, MANUELA ALVAREZ RODRIGUEZ, MARIA ISABEL AYASO COSTOYA, MARIA JOSE BARREIRO OTERO, XOSE CABRAL GARCIA, GABRIELA CALAZA CAMPELLO, ANGELES CARRAL GONZALEZ, MA TERESA CELA LOSADA, MA ANGELA DELGADO VAZQUEZ, MARIA TERESA ENRIQUEZ RODRIGUEZ, MANUELA FERNANDEZ DIAZ, MA DEL CARMEN GARCIA MEIJIDE, ANDRES GONZALEZ AREA, LUISA AGUSTINA GONZALEZ IGLESIAS, M ANGELES LAGO TRONCOSO, JAVIER LAGOA RODRIGUEZ, ANA MARIA LOPEZ BLANCO, MARIA ELENA LOPEZ DIAZ, RUBEN GUILLERMO MARTINEZ ARIAS, OLGA MARTINEZ CASTRO, ANGELA M MENDEZ AMADO, BEATRIZ MENDEZ BLANCO, TERESA OTERO SUAREZ, LUISA OUBEL CAMPOS, M DEL CARMEN PAZOS VILELA, M DOLORES PEREZ MOURIÑO, MARIA DEL PILAR RODRIGUEZ GARCIA, ROSA MARIA RODRIGUEZ GERPE, M DEL CARMEN SUAREZ NEIRA, MARIA LUZ TERLERA BAO, MARIA BEGOÑA VAZQUEZ PEREIRO, MERCEDES VERDE SANCHEZ, MARIA TERESA VIGO RIOS, TERESA VILLAVERDE LOPEZ, SUSANA
591222-PROCESOS DE XESTIÓN ALVAREZ PORTELA, ANA ARES ARES, M DE LOS ANGELES BACELO BACELO, CARLOS BLANCO MENDEZ, MARIA JOSE CACHARRON PRIETO, FRANCISCO JAVIER CARBALLO ARROJO, M FATIMA CHAOS GONZALEZ, MARIA ANGELES DIAZ DE FREIJO SAAVEDRA, MARIA JOSE DIAZ LOPEZ, ANA MA FARIÑA VILLOCH FERRER, MARIA DEL CARMEN FERNANDEZ CALOTO, CRISTINA FERNANDEZ RODRIGUEZ, MARIA DEL CARMEN GARCIA PAMPIN, MARIA DEL CARMEN GOMEZ GOMEZ, MARIA LUISA GOMEZ PASCUAL, MARINA GOMEZ REY, ISABEL GONZALEZ AREAL, MARIA TERESA GONZALEZ FERNANDEZ, ROSA GONZALEZ REIRIZ, FLORA MARIA GUDE MENDEZ, DANIEL HERMO VERISIMO, ELENA IGLESIAS GONZALEZ, M NATIVIDAD IGLESIAS SOBRAL, DAMIAN ANTONIO LOPEZ LOPEZ, M OFELIA LOPEZ RODRIGUEZ, DOLORES MARTINEZ FERNANDEZ, ELENA NOVO CURRAS, TERESA NOVO GARCIA, MARIA DEL MAR PAZO GONZALEZ, MARIA JOSE PINO RASO, JOSE MIGUEL RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MARIA DEL PILAR RODRIGUEZ PEREZ, FERNANDO RODRIGUEZ PUGA, MARIA PILAR ROMERO PEREZ, MARIA EMMA SANCHEZ VAZQUEZ, MANUEL TESTA FERNANDEZ, CESAR ANDRES VALIN LAZARE, MA CARMEN VEIRAS PADERNE, MARIA ISABEL VENTIN PENA, ROSA MARIA
591223-PRODUCCIÓN DE ARTES GRÁFICAS BLANCO LUACES, MARIA DOLORES BOBADILLA PEREZ, ANA CORUJO PEREIRO, MARIA SOLEDAD CRUCES GUISANDE, JOSE ANGEL FERNANDEZ RIFON, ANDRES FERNANDEZ VILLARES, ROBERTO JAMARDO REY, ANGEL LOPEZ SUAREZ, JOSE ANTONIO MARTINEZ MARINER, ANA MENDUIÑA DE LA TORRE, JOSE BERNARDO MOLDES FANDIÑO, ENRIQUE PALOS PAZ, FRANCISCO SANTOS PORTO CUPEIRO, JUAN ANGEL
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
RODRIGUEZ VALCARCEL, JOSE ANGEL SALAS AGUILERA, MARIA TORRES FREITAS, RAMON
591225-SERVICIOS Á COMUNIDADE CARNEIRO PARDO, MARIA ROSA CELEIRO ALVAREZ, CARLOS CORTIZAS RODRIGUEZ, CARMEN DIEGUEZ LARANJO, JORGE FERNANDEZ GARCIA, ANA MARIA GARCIA CONDE, MERCEDES GAVIEIRO GAVIEIRO, ROSA MARIA GONZALEZ GONZALEZ, ANA MARIA LAGE MARCO, ROSA MARIA MORA ROCHA, MARINA NIETO CASTRO, M BELEN SACO VAZQUEZ, MA ELISA TOLEDO LOZANO, YOLANDA
591226-SERVICIOS DE RESTAURACIÓN COUSILLAS COUTO, FRANCISCO COUTO MIGUEZ, MARIA DEL CARMEN FACHADO RUBIO, MANUEL FERNANDEZ PIÑEIRO, GERARDO FERRO PASCUAL, XAVIER MAZAS LAMELA, MANUEL PEREZ COTELO, JOSE FRANCISCO REY FERNANDEZ, MARIA JOSE RODRIGUEZ MATEO, XOSE MARIA SOBRADO VAZQUEZ, PABLO VAZQUEZ LORES, VALENTINA VERDE MATO, RAFAEL
591227-SISTEMAS E APLICACIÓNS BORREGO VARELA, LUCIANO FRANCISCO CABANELAS ROUCO, CARINA CEÑAL GUTIERREZ, RUBEN DOMARCO CID, EMILIO DOMINGUEZ RODRIGUEZ, MARIA LUZ GARCIA ULLA, CONSTANTINO GONZALEZ CID, JUAN JOSE LOPEZ DIAZ, JUAN CARLOS LOPEZ MOGROVEJO, ANA LORENZO ARRIBI, JOSE ANTONIO LORENZO GONZALEZ VISO, CARLOS MANSILLA TRILLO, ROSA BEATRIZ MARTINEZ CALVIÑO, MARIA CONCEPCION MEDINA MENDEZ, DANIEL MUIÑOS PORTELA, CARLOS BENITO PEÑA PEREZ, SILVIA MARIA PEREZ LISTON, JOAQUIN PEREZ PEDRO, JOSE AVELINO RODRIGUEZ CORDEIRO, BEATRIZ SARABANDO FEIJOO, JUAN CARLOS SERRANO MARTINEZ, VICENTE TRINCADO ALVAREZ, RAMON VEGA VAZQUEZ, MARINA
591228-SOLDADURA ALVAREZ SILVA, EDITA ARIS ARRIBAS, RAMON BERMEJO IGLESIA, FRANCISCO JUAN CID MACEIRAS, VICENTE EUSEBIO GAGO SOLLA, ELSA MARIA GAGO SOLLA, MIGUEL ANGEL GARCIA VIDAL, EDUARDO LAMAS GARCIA, JOSE RAMON LOPEZ AMENEIROS, MIGUEL LOPEZ SILVA, JESUS LOPEZ VALCARCE, JULIO LOPEZ VIGO, CARLOS FCO MIGUEL TEIJIDO, ENRIQUE JOSE PIÑEIRO SOTO, ALFONSO PRADO CERQUEIRA, JOSE LUIS SAA ARIAS, ALFONSO VARELA MARIÑO, VICTOR MANUEL VARELA PEDREIRO, SANTIAGO
591229-TÉCNICAS E PROCEDEMENTOS DE AMIL SERANTES, FELIPE CARLOS GARCIA VERGUIZAS, JOSE IGNACIO MARTIN LANDEIRA, LUIS MORALES POLO, ANGELA RODRIGUEZ CARBALLADA, ROBERTO VAZQUEZ HERNANDEZ, MA JOSE
591240-LINGUAXE DE SIGNOS LOUZAO RODRIGUEZ, MARIA DEL CARMEN PEREZ CASANOVA, MA CRISTINA PEREZ MONELOS, YOLANDA POZO GARCIA, RAFAEL
592001-ALEMÁN GREGORIO GREGORIO, MONTSERRAT QUIROGA GONZALEZ, ROSA MARIA SANTIAGO LOPEZ, MARIA DEL PILAR SANTORO MEMBIELA, JAIME VERGARA ALONSO, MARIA LUISA
592002-ÁRABE RODRIGUEZ CABANA, MARIA FATIMA SEOANE MIGUEZ, CELESTE
592012-ITALIANO AMENEIROS VAZQUEZ, FRANCISCO JOSE BERDINI MASSI, LICIA CASTAÑEIRAS GARCIA, MARIA DEL CARMEN FERNANDEZ BERTOLO, OLGA GORDO LORENZO, JOSEFA LOPEZ BODAÑO, MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ, MARIA DOS REMEDIOS SANTIAGO LAGO, BERTA MARIA
592015-PORTUGUÉS ALLEGUE LEIRA, CARLOS CASTRO NIETO, FRANCISCO ADOLFO CUNHA DEOLIVEIRA, MARILIA INES FERNANDEZ PEREZ, JOSE LUIS LOPEZ LOPEZ, JOSE MANUEL RODRIGUEZ FAJIN, VALENTIN SOLA BRAVO, MARIA JOSE
592017-RUSO LOJMOTOVA KULIKOVA, NATALIA STEPANOVA BOLSHAKOVA, IRINA YURIEVNA
594401-ACORDEÓN CALVO MEIZOSO, VIRGINIA PEDROUSO GONZALEZ, MARIA TERESA RODRIGUEZ MEIRIÑO, DANIEL
594403-CANTO BLANCO PIÑEIRO, PATRICIA CAMPO EDESA, JOSE ANTONIO LADRA GONZALEZ, MARIA JOSE
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
594404-CLARINETE BELLO GARCIA, JOSE MARIA DOMINGUEZ CID, NICANOR FERNANDEZ GUITIAN, LUIS GARCIA FERNANDEZ, ANTONIO PAZOS PINTOR, UXIO SANCHO ANDRES, MARTA
594405-CLAVE ALCAYNA JESUS, ALICIA
594406-CONTRABAIXO CASANOVA GILSANZ, NEREA GANDARA EIROA, XOSE CRISANTO GONZALEZ HERNANDEZ, FERNANDO GRAS ROCAMORA, JOAQUIN JOSE MARTINEZ FERNANDEZ, ARACELI SIMOES BLANCO, ANTONIO
594408-FAGOT ARAUJO COMESAÑA, OSCAR CALATAYUD MAS, FERRAN FERNANDEZ CHEDAS, CANDIDO UBACH AZNAR, EMILIO
594410-FRAUTA TRAVESA ALONSO GARCIA, ALEJANDRO ANDRES LAFUENTE, MARIA ESTHER CARRAL SANCHEZ, VICTOR CORIA ABEL, PABLO COSTA CHAPELA, SIRA SEOANE FONTEROSA, FRANCISCO
594412-FUNDAMENTOS COMPOSICIÓN ALVAREZ FEAL, BEGOÑA ALVAREZ MARTINEZ, DELFIN BALDOMIR FERNANDEZ, JOSE BELTRAN SOBRADO, PABLO CABEZAS VARELA, RAMON CARRO MARTINEZ, JOSE LUIS CURRAS LOPEZ, M ISABEL FERNANDEZ FENTANES, SERAFIN GAYOSO VAZQUEZ, ROSA MARIA GOMEZ ALONSO, ISABEL LEDE ABAL, EMILIO LISTE LIMES, PATRICIA MONTERO RODRIGUEZ, JULIO PEDROSA RUIZ, JOSE LUIS PITA VAZQUEZ, MARIA PAZ QUEIRUGA MARTIN, PABLO RODRIGUEZ RODRIGUEZ, JULIAN SOBRINO FERNANDEZ, MARIA ELENA TRILLO PEREZ, JUAN VAZQUEZ ARIAS, FERNANDO VAZQUEZ CASAS, XOAN ANTON
594413-GAITA GALEGA GONZALEZ GONZALEZ, RAMON
594414-GUITARRA FERREIRO PEREZ, ANGELA LOPEZ BRIONES, FERNANDO MANGAS SANCHEZ, IGNACIO REI SANMARTIN, ISABEL REIGOSA ELVIRA, YAGO ALBERTO
594416-HISTORIA DA MÚSICA FUCIÑOS GOMEZ, MARIA DEL PILAR GOMEZ ROCA, NAZARET FILOMENA GUTIERREZ GONZALEZ, NEMESIO MOLIST FERNANDEZ, RAMON MANUEL
594419-OBOE AVILES VIDAL, SONIA GALAN PIÑEIRO, MARCOS LUIS GARCIA LARROQUE, PEDRO PAZO GARCIA, RICARDO
594422-PERCUSIÓN CASTRO PEREZ, JOSE MIGUEL GARCIA RIOS, PILAR LOPEZ LEIRAS, OSCAR
594423-PIANO ARES ESPIÑO, JAVIER ARESTIN RIVAS, MARIA XOSE BALO GONZALEZ, MONICA BARRO PITA, SANTIAGO BENIGNI DE LEON, ANGEL HILARIO BLANCO PELAEZ, IGNACIO M CAMACHO MOREJON, OSCAR CENDAN GONZALEZ, ALMA MARIA CIPOLLONE FERNANDEZ, ALBERTO DEL RIO MEIJIDE, JAVIER ESCUDER MARTIN, ROSA AMELIA ESPIDO LATA, LIDIA FERNANDEZ SEOANE, MARIA DEL CARMEN FERNANDEZ VAZQUEZ, MA DEL MAR FERRER PARDAVILA, MARIA TERESA FILGUEIRA PONCE, CARLOS ESTEBAN GARCIA GARCIA, VICENTE GARCIA LOPEZ, BRUNO ANTONIO GRELA GONZALEZ, PEDRO ANTONIO IGLESIAS FERNANDEZ, JOSE LOPEZ SUAREZ, EDORTA MEDEL IGLESIAS, LUCINIO MONTAÑA CALONGE, SARA PARDAL SICILIA, JESUS ERNESTO PAZOS BELLON, ANDRES REGUILON CABEZA, JOSE LUIS RODRIGUEZ GARCIA, ROSA MARIA RODRIGUEZ GIL, GLORIA SEVILLA GARCIA, ALEJANDRO VALDES PAREDES, JORGE VAQUEIRO RODRIGUEZ, ANA VASCONEZ PUEYO, FERNANDO DAVID VILLAFAFILA APARICIO, ANGEL ZACARES COSTA, DANIEL
594424-SAXOFÓN CABALAR FILGUEIRAS, ALEJANDRO ESTELLES OLIVEIRA, PABLO LOPEZ SANCHEZ, JOSE LUIS YEBRA RIVERA, RAFAEL SALVADOR
594426-TROMBÓN BADENES JUAN, CARLOS CANEDA ZAMAR, ANTONIO JUNCAL PIÑEIRO, LUIS SOTO SOBRADO, CARLOS
594427-TROMPA NOCHE GARCIA, SERGIO PEREZ PIÑEIRO, FRANCISCO JAVIER RODRIGUEZ HIDALGO, MIGUEL ANGEL TILVE GONZALEZ, CARLOS ENRIQUE
594428-TROMPETA GONZALEZ AMOSA, LUIS ALBERTO LOPEZ SANCHEZ, FCO JAVIER
ESPECIALIDADE APELIDOS E NOME
MAGDALENA CALVO, SEBASTIAN PEREZ ARIAS, JOSE
594429-TUBA DIAZ ALVAREZ, JUAN CARLOS IGLESIAS RAMILO, MANOEL MARTINEZ VILLAR, MANUEL
594431-VIOLA ARCONES TORO, MARGARITA ESCOBAR VIDAL, FRANCISCO JAVIER FERREIRO PEREZ, BELEN LAZCANO NOVOA, LUIS
594433-VIOLÍN FERNANDEZ PAN, MARTA FERNANDEZ ROSADO, JOSE MANUEL FRAIZ CONDE, JOSE GONZALEZ CARREIRA, EVA LAMA QUINTELA, M ENRIQUETA MARCOS FERNANDEZ, MARIA NIEVES NOGUEIRA PEREZ, MA DE LOS ANGELES PEREZ PEIRO, BEATRIZ QUINTILLAN NUÑEZ, MARINA REDONDO CONTRERAS, RUBEN SANTAMARINA FERNANDEZ, ROBERTO JOAQUIN SHULMAN KASPARAITIS, EDITA VARELA ARROJO, M DEL CARMEN VIDAL VAZQUEZ, PABLO VYSKOCIL, MARIAN
594434-VIOLONCELO GARCIA CERNUDA, JAVIER RAUL PONGA SUERO, PABLO QUINTANILLA MARFUL, ALVARO RAMON RICO, FERNANDO JESUS TORRES ESTARQUE, ANA MARIA URANGO MUELAS, EMMA
594460-LINGUAXE MUSICAL BEIRO CRESPO, ANGELES BEIRO CRESPO, PILAR CASAL GOMEZ, MARIA VICTORIA DE OLIVEIRA VAZQUEZ, MARIA DOLORES LOPEZ MARTIN, BEATRIZ PARDAVILA PAZOS, MARGARITA MARIA PRESAS FREIRE, LETICIA RODRIGUEZ LOPEZ, ANA MARIA VALUGO RUA, JOSE MANUEL
595506-DEBUXO ARTÍSTICO E COR MANTILLA GONZALEZ, MIGUEL ANGEL TORRES PADIN, JOSE LUIS
595507-DEBUXO TÉCNICO COBREIRO MOSQUERA, ISABEL DIAZ VIEITES, JOSE JUAN
595508-DESEÑO DE INTERIORES OROSA PAZ, FRANCISCO JAVIER PELAEZ RIVERO, MA DOLORES LUZ RIOS PELETEIRO, MA ANTONIETA ROMERO EYRAS, JULIA MARIA
595511-DESEÑO GRÁFICO GONZALEZ GARCIA, MARIA JOSE REY KOCHINKE, MIGUEL
595514-HISTORIA DA ARTE VAZQUEZ LOPEZ, MARIA
595515-XOIERÍA E OURIVERÍA PICALLO RODRIGUEZ, MA TERESA
595519-MEDIOS AUDIOVISUAIS CABARCOS RODRIGUEZ, RAMON MANUEL SANCHEZ LANDEIRA, MILAGROS TIZON BARRAL, ANTONIO
595520-MEDIOS INFORMÁTICOS ALVAREZ FRANCO, JOSE JAVIER CRUZ LAGO, JOSE ANTONIO FERNANDEZ CARCAMO, JOSE MARIA IGLESIAS RODRIGUEZ, ELENA TEIJEIRO LOPEZ, LUIS
595522-VOLUME CARRO RODRIGUEZ, ALEJANDRO
596067-TALLER DO MOBLE CORRAL SOUSA, JOSE ANTONIO FERNANDEZ ALONSO, JAVIER
596608-FOTOGRAFÍA E PROCESOS DE ADRIO FONDEVILA, JUAN MARCOS ECHEITA COSTALES, ANDRES GARCIA FREIRE, MANUEL ANTONIO MAZOY FERNANDEZ, MARIA JOSE RIAL VERDE, NELLY SALGADO FERNANDEZ, MARIA CONCEPCION SANCHEZ FOLGUEIRA, GONZALO VEGA CERQUEIRO, MARIA DE LAS MERCEDE
596610-MOLDES E REPRODUCCIÓNS VILAR LOPEZ, RAUL
596612-TALLA EN PEDRA E MADEIRA LOUREIRO FERNANDEZ, MARIA ANGELES
596613-TÉCNICAS CERÁMICAS SENDON, MA CARMEN
596614-TÉCNICAS DE GRAVADO E ESTAMPACIÓN SANCHEZ PENDAS, ELENA MARIA
596615-TÉCNICAS DE XOIERÍA E BIXUTERÍA ANDRADE GARCIA, ISABEL MARTINEZ SANTAELLA, MARIA JESUS
596617-TÉCNICAS DE PATRONAXE E PAZOS LEMA, SOFIA SAMPEDRO LAMPON, ROSA