En sesión que tivo lugar o día 13 de xaneiro de 2003, o tribunal designado para xulga-lo proceso selectivo para o acceso ó corpo facultativo superior da Xunta de Galicia (grupo A). Escala de arquivos, bibliotecas e museos, acordou, de conformidade coa base IV da convocatoria, publica-la proposta de aspirantes que superaron, por orde de puntuación, as citadas probas polos sistemas de promoción interna, acceso libre e quenda de discapacitados.
Así mesmo, tal e como dispón a mencionada base IV, acordouse eleva-la citada proposta á Dirección Xeral da Función Pública.
A orde de puntuación dos aspirantes establécese de acordo coa suma das puntuacións obtidas na fase de concurso e na fase de oposición, tal e como dispón a base II.2.5. da convocatoria e é a que figura no anexo, que se xunta á presente resolución.
Santiago de Compostela, 13 de xaneiro de 2003.
Xavier Senín Fernández
Presidente do tribunal
ANEXO
Proposta de aspirantes que superaron o proceso selectivo para o acceso ó corpo facultativo de grao superior (grupo A), escala de arquivos, bibliotecas e museos. Especialidade de arquivos
Promoción interna.
Opositor DNI Exame 1 Exame 2 Exame 3 Concurso Nota final
García Pita, Marina 32631921-G 14 13,75 Exento 14,82 42,57
Prieto Ramos, Mª del Carmen 34944899-X 14 15,41 Exento 7,84 37,25
García Miraz, María del Mar 32629896-A 15,09 13,75 Exento 6,44 35,28
Quenda discapacitados.
Opositor DNI Exame 1 Exame 2 Exame 3 Exame 4 Concurso Nota final
Corgo Solleiro, Carmen Luisa 35552257-F 10,18 10,75 Exento 5 8,8 34,73
Acceso libre.
Opositor DNI Exame 1 Exame 2 Exame 3 Exame 4 Concurso Nota final
López Rodríguez, Olimpia 14594427-F 15,63 17,83 Exento 6 16,6 56,06
Llano Buján, Estrella 32638000-B 15,09 12,41 Exento 6,5 7,4 41,40
Díaz Bernárdez, María Asunción 3316597-Q 15,45 15,16 Exento 7 3,4 41,01
García López, Gloria María 32768851-S 13,63 12,83 Exento 7 7,4 40,86
Torreiro Martínez, María del Rosario 33281116-R 15,09 11,08 Exento 5,5 7,4 39,07
Sánchez Ferro, Pablo 02536688-H 13,27 10,25 Apto 9 0 32,52
Proposta de aspirantes que superaron o proceso selectivo para o acceso ó corpo facultativo de grao superior (grupo A), escala de arquivos, bibliotecas e museos. Especialidade de bibliotecas
Promoción interna.
Opositor DNI Exame 1 Exame 2 Exame 3 Concurso Nota final
Meiriño Sánchez, María Consolación 36034363-X 10,19 12,5 Exento 7,44 30,13
Acceso libre.
Opositor DNI Exame 1 Exame 2 Exame 3 Exame 4 Concurso Nota final
Díaz Naya, Rosa María 32800188-A 12,69 15,17 Exento 6 0 33,86
Domínguez Dovalo, María Begoña 35309610-X 12,11 13,66 Exento 6,5 0 32,27
Miraz Claro, María del Mar 32775918-K 12,69 13,91 Exento 5 0 31,60
Fernández Falla, María Carina 76363370-N 11,15 12,33 Exento 7,5 0 30,98
Méndez Viéitez, Xosé Manuel 35304387-P 11,53 10,08 Apto 5,5 0 27,11
Proposta de aspirantes que superaron o proceso selectivo para o acceso ó corpo facultativo de grao superior (grupo A), escala de arquivos, bibliotecas e museos. Especialidade de museos
Acceso libre.
Opositor DNI Exame 1 Exame 2 Exame 3 Exame 4 Concurso Nota final
Vila Martínez, María Monserrat 33217561-H 17,45 13,83 Exento 7,32 16,96 55,56
Mosquera Cobián, Manuel 32757216-H 16,36 13,58 Exento 7 13,18 50,12
Dorrego Martínez, Filomena Anunciación 33851197-G 11,27 13,33 Exento 5,85 11,2 41,65
Carril Cuesta, Ana María 10840344-F 16,54 13,33 Exento 6,55 3,2 39,62