No Diario Oficial de Galicia nº 136, do pasado 19 de xullo, publícase a Resolución do 9 de xullo de 2021 (DOG do 19 de xullo) pola que se establecen as bases reguladoras para a concesión de prazas, en réxime de concorrencia competitiva, de tecnificación e rendemento deportivo para o Centro Galego de Tecnificación Deportiva para a tempada 2021/22, estableceuse no seu artigo 5 un prazo límite de presentación das solicitudes ata o día 19 de agosto de 2021.
Unha vez rematado o prazo de solicitudes, publícase na páxina web da Secretaría Xeral para o Deporte deporte.xunta.gal e comunícaselles ás federacións solicitantes a listaxe provisional de avalición de solicitudes admitidas, excluídas e pendentes de emenda, presentadas ao abeiro da mencionada resolución de convocatoria o día 24 de agosto de 2021, e establécese un prazo de dez días para a formulación de alegacións, para emendar erros ou achegar documentación.
Rematado o prazo de alegacións e modificadas, de ser o caso, as puntuacións dos solicitantes, a Comisión de Selección formula a proposta de resolución definitiva.
E estando acreditadas as actuacións levadas a cabo pola Comisión de Selección a que se refire o artigo 10 da Resolución do 9 de xullo de 2021, da Secretaría Xeral para o Deporte, pola que se establecen as bases reguladoras para a concesión de prazas, en réxime de concorrencia competitiva, de tecnificación e rendemento deportivo para o Centro Galego de Tecnificación Deportiva para a tempada 2021/2022 (DOG nº 136, do 19 de xullo), e as propostas formuladas por esta, logo do estudo detallado das solicitudes formuladas e de comprobar a concorrencia dos requisitos requiridos, tal e como queda documentado na acta redactada con ocasión da sesión de traballo levada a cabo con data do 8 de setembro de 2020, e vista a proposta formulada pola citada comisión de selección e, unha vez examinadas as alegacións presentadas, en virtude das atribucións que me foron conferidas,
RESOLVO:
Primeiro. Outorgar para o uso das instalacións do Centro Galego de Tecnificación Deportiva, sita en Pontevedra, as prazas que se recollen no anexo I desta resolución, ordenadas por deporte e alfabeticamente, unha vez aplicados os criterios establecidos nos artigos 19, 21 e 22 das bases reguladoras do procedemento.
Segundo. Denegar o outorgamento das solicitudes de prazas ás solicitudes que se recollen no anexo II desta resolución, ordenadas alfabeticamente, por non obter a condición de beneficiario con base no establecido nos artigos 19, 21 e 22 das bases reguladoras do procedemento.
Terceiro. Estas listaxes exporanse tamén nos taboleiros de anuncios da Secretaría Xeral para o Deporte, así como na páxina web http://deporte.xunta.gal/
Cuarto. Esta resolución esgota a vía administrativa e contra ela pode interporse un recurso potestativo de reposición ante a persoa titular da Secretaría Xeral para o Deporte, no prazo dun mes contado a partir do día seguinte ao da súa publicación no Diario Oficial de Galicia, segundo o disposto nos artigos 123 e 125 da Lei 39/2015, do 1 de outubro, do procedemento administrativo común das administracións públicas, ou ben un recurso contencioso-administrativo ante o Tribunal Superior de Xustiza de Galicia, no prazo de dous meses contados a partir do día seguinte ao da súa publicación, segundo dispoñen os artigos 10 e 46 da Lei 29/1998, do 13 de xullo, reguladora da xurisdición contencioso-administrativa.
Santiago de Compostela, 9 de setembro de 2021
José Ramón Lete Lasa
Secretario xeral para o Deporte
ANEXO I
Listaxe de prazas admitidas para as instalacións do CGTD (Pontevedra)
ordenada por deporte
Nº |
Deportista |
Curso 2021/22 |
Federación |
Praza adxudicada |
Nova/renova |
Observacións |
1. |
Lago Andrade, Xiana |
2º bach. |
Atletismo |
Residente 1 |
Renova |
|
2. |
Neira Rodríguez, Marta |
1º bach. |
Atletismo |
Residente 1 |
Renova |
|
3. |
Pereira Rubín, Blanca |
1º bach. |
Atletismo |
Residente 1 |
Renova |
|
4. |
Santos Villalón, Pedro Fikadu |
2º bach. |
Atletismo |
Residente 1 |
Renova |
|
5. |
Álvarez Núñez, Sofía |
1º bach. |
Bádminton |
Externo 1 |
Nova |
e |
6. |
Carulla Kocsis, Nikol |
1º bach. |
Bádminton |
Residente 1 |
Renova |
|
7. |
Noya Seoane, Paula |
3º ESO |
Bádminton |
Residente 1 |
Nova |
|
8. |
Porto Táboas, Basilio |
1º bach. |
Bádminton |
Residente 1 |
Renova |
|
9. |
Prada Rodríguez, Alba |
3º ESO |
Bádminton |
Residente 1 |
Nova |
|
10. |
Rodríguez García, Lucía |
2º bach. |
Bádminton |
Residente 1 |
Renova |
|
11. |
Sanjurjo Rivas, Rodrigo |
1º bach. |
Bádminton |
Residente 1 |
Renova |
|
12. |
Fernández de la Iglesia, David |
4º ESO |
Judo |
Residente 1 |
Nova |
|
13. |
García Amado, Esther |
4º ESO |
Judo |
Residente 1 |
Nova |
|
14. |
González da Costa Evangelista, Noa |
2º bach. |
Judo |
Residente 1 |
Renova |
|
15. |
Iglesias Álvarez, Alejandro |
2º bach. |
Judo |
Externo 1 |
Renova |
e |
16. |
Laccone Cariglia, Francesco |
2º bach. |
Judo |
Residente 1 |
Renova |
|
17. |
López Peón, Alicia |
2º bach. |
Judo |
Residente 1 |
Renova |
|
18. |
Pazos Trillo, Lucía |
4º ESO |
Judo |
Residente 1 |
Renova |
|
19. |
Sánchez Rubín, Javier |
1º bach. |
Judo |
Residente 1 |
Renova |
|
20. |
Vicente Paz, Saray |
3º ESO |
Judo |
Externo 1 |
Nova |
e |
21. |
Villamediana Juncal, Leyre |
4º ESO |
Judo |
Residente 1 |
Nova |
|
22. |
Cancelo Sánchez, Simón |
2º bach. |
Karate |
Residente 1 |
Renova |
|
23. |
Rodríguez Loredo, Eva |
1º bach. |
Karate |
Residente 1 |
Nova |
|
24. |
Soto Fidalgo, Martina |
1º bach. |
Karate |
Residente 1 |
Renova |
|
25. |
Varela Freire, Alejandro |
4º ESO |
Karate |
Residente 1 |
Nova |
|
26. |
Bello Álvarez, Moisés |
1º bach. |
Loita |
Residente 1 |
Renova |
|
27. |
Brea Mariño, Uxía |
2º bach. |
Loita |
Externo 1 |
Renova |
|
28. |
Fouzi Laili, Yassine |
1º bach. |
Loita |
Residente 1 |
Nova |
e |
29. |
Lemma, Alessandro |
1º bach. |
Loita |
Residente 1 |
Renova |
|
30. |
Lesta Pereira, Raúl |
2º bach. |
Loita |
Externo 1 |
Renova |
|
31. |
Naveiro Álvarez, Carmen |
3º ESO |
Loita |
Externo 1 |
Nova |
|
32. |
Osco Abreu, Aimara |
2º bach. |
Loita |
Residente 1 |
Renova |
|
33. |
Quintela Antelo, Miguel |
4º ESO |
Loita |
Residente 1 |
Nova |
|
34. |
Santiso Penas, Manuel |
4º ESO |
Loita |
Residente 1 |
Renova |
|
35. |
Silva Laje, Alex |
1º bach. |
Loita |
Residente 1 |
Nova |
|
36. |
Bouzas Pedreira, Alicia |
1º bach. |
Natación |
Externo 1 |
Renova |
|
37. |
Cabana del Amo, Pablo |
2º bach. |
Natación |
Residente 1 |
Renova |
|
38. |
Carrón Muíña, Carla |
1º bach. |
Natación |
Residente 1 |
Renova |
|
39. |
Cernadas González, Ana |
2º bach. |
Natación |
Residente 1 |
Renova |
|
40. |
Lemos Fernández, Iria Guadalupe |
4º ESO |
Natación |
Residente 1 |
Renova |
|
41. |
Marín Martínez, Rosalía |
2º bach. |
Natación |
Residente 1 |
Renova |
|
42. |
Méndez Puga, Mario |
2º bach. |
Natación |
Externo 1 |
Nova |
e |
43. |
Otero Fernández, Paula |
2º bach. |
Natación |
Residente 1 |
Renova |
|
44. |
Rodríguez Alonso, Julia |
1º bach. |
Natación |
Residente 1 |
Renova |
|
45. |
Blanco Laza, Antía |
3º ESO |
Natación-A |
Externo 1 |
Nova |
e |
46. |
Fernández Rodríguez, Iria |
3º ESO |
Natación-A |
Residente 1 |
Nova |
|
47. |
Fidalgo García, Blanca |
3º ESO |
Natación-A |
Residente 1 |
Nova |
|
48. |
Ojea Vázquez, Estela Luisa |
3º ESO |
Natación-A |
Residente 1 |
Nova |
|
49. |
Allegue Pena, Óscar Juan |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
Nova |
|
50. |
Bautista García, Fernando David |
2º bach. |
Piragüismo |
Externo 1 |
Renova |
|
51. |
Braña Rial, Nicolás |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
52. |
Cao Herva, Antón |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Nova |
|
53. |
Devesa Barreiro, Carme |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
54. |
Devesa Fernández, Víctor |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
55. |
Dorado Zas, Antón |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
56. |
Graña Galbán, Lucía |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
57. |
López González, Borja |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
Nova |
|
58. |
Martínez Adega, Nicolás |
4º ESO |
Piragüismo |
Externo 1 |
Nova |
e |
59. |
Moreira García, Natalia |
3º ESO |
Piragüismo |
Externo 1 |
Nova |
|
60. |
Oliveira Otero, Valeria |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Nova |
|
61. |
Pardavila Lorenzo, Mauro |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
62. |
Remigio Besada, Lara |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
Nova |
|
63. |
Rodríguez Requejo, Alba Mª |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
64. |
Tenreiro Suárez, Lucía |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
65. |
Torrado Mollinedo, Pedro |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Renova |
|
66. |
Veiga Pérez, Íker |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
Nova |
|
67. |
Álvarez Vázquez, Efrén |
4º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
Nova |
|
68. |
Barreiro Suárez, Ainhoa |
2º bach. |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
Renova |
|
69. |
Díaz Quintián, Noa |
4º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
Nova |
|
70. |
Fernández Romar, Martín |
3º ESO |
Piragüismo-S |
Externo 1 |
Nova |
e |
71. |
Varela Muñoz, Valentín |
4º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
Renova |
|
72. |
Cabrera González, Pedro |
2º bach. |
Remo |
Residente 1 |
Renova |
|
73. |
Castro Parcero, Antía |
3º ESO |
Remo |
Externo 1 |
Nova |
e |
74. |
Gómez Quintero, Álvaro |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
Nova |
e |
75. |
Rodríguez Guerreiro, Jacobo |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
Renova |
e |
76. |
Silva Martínez, Nieves del Carmen |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
Renova |
|
77. |
Vázquez Purriños, Emma |
1º bach. |
Remo |
Residente 1 |
Renova |
e |
78. |
Boudjenane Liñares, Mateo |
4º ESO |
Taekwondo |
Residente 1 |
Nova |
|
79. |
Dávila, Adrián |
3º ESO |
Taekwondo |
Externo 1 |
Nova |
e |
80. |
Franco Martínez, Borja Domingo |
2º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
Renova |
|
81. |
Iglesias Rial, Cloe |
2º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
Renova |
|
82. |
Meilán Irago, Samuel |
1º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
Renova |
|
83. |
Otero Sousa, Javier |
4º ESO |
Taekwondo |
Residente 1 |
Renova |
|
84. |
Reimúndez Queimadelos, Yadira |
2º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
Renova |
e |
85. |
Salanova Liste, Adrián |
1º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
Renova |
e |
86. |
Soneira Balado, Sara |
1º bach. |
Taekwondo |
Externo 1 |
Nova |
e |
87. |
Troitiño Amoedo, Sergio |
1º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
Renova |
|
88. |
Filgueiras Barcenilla, María |
4º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
Renova |
e |
89. |
García Picón, Lucas |
3º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
Nova |
|
90. |
González Pernas, Diego |
3º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
Nova |
|
91. |
Novo Dios, Marta |
4º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
Nova |
|
92. |
Piñón Pereira, Lucía |
4º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
Renova |
e |
93. |
Rodríguez Rilo, Alejandro |
2º bach. |
Tríatlon |
Residente 1 |
Renova |
|
94. |
Sánchez Touza, Candela |
3º ESO |
Tríatlon |
Externo 1 |
Nova |
|
95. |
Suárez Couto, Damián |
3º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
Nova |
|
96. |
Ameneiro Amezaga, Bruno Enrique |
2º bach. |
Vela |
Residente 1 |
Renova |
|
97. |
Díaz Martínez, Alba |
4º ESO |
Vela |
Residente 1 |
Nova |
|
98. |
Lloréns Jorge, Pablo |
1º bach. |
Vela |
Residente 1 |
Renova |
|
99. |
Núñez Rodríguez, María |
2º bach. |
Vela |
Residente 1 |
Nova |
|
100. |
Rodríguez Trillo, Pablo |
1º bach. |
Vela |
Residente 1 |
Renova |
|
101. |
Braña Barreiros, Alejandra |
2º bach. |
Ximnasia |
Residente 1 |
Nova |
|
102. |
Rodríguez Rodríguez, Saúl |
4º ESO |
Ximnasia |
Residente 1 |
Nova |
• A listaxe é pola máxima puntuación obtida e o tipo de praza sobre a cota de prazas de cada modalidade e especialidade deportiva.
• Segundo indica o artigo 12.3: «[...], O beneficiario disporá dun prazo de dez días para a súa aceptación; trascorrido este sen que se produza a manifestación expresa, entenderase desistido da solicitude formulada».
• E no artigo 12.4 di: «as baixas que se produzan unha vez publicada a listaxe definitiva teñen que ser comunicadas inmediatamente e por escrito polo/a interesado/a ao enderezo de correo cgtd@xunta.gal, para que poidan ser cubertas».
ANEXO II
Listaxe de bolseiros excluídos para as instalacións do CGDT
(Pontevedra) por deportes
Nº |
Deportista |
Curso 2020/21 |
Federación |
Praza solicitada |
Motivo |
1 |
Labella Blanco, Alfonso |
4º ESO |
Atletismo |
Residente 1 |
|
2 |
Alfaya Sánchez, Pablo |
3º ESO |
Bádminton |
Residente 1 |
|
3 |
Nistal Dalama, Martín |
3º ESO |
Bádminton |
Externo 1 |
i |
4 |
Rodríguez Gómez, Íker |
3º ESO |
Bádminton |
Residente 1 |
i |
5 |
Carrodeguas Díaz, Bruno |
4º ESO |
Judo |
Residente 1 |
|
6 |
Patiño Herrero, Alejandro |
1º bach. |
Judo |
Residente 1 |
i |
7 |
Quintela Precedo, Antía |
4º ESO |
Judo |
Residente 1 |
|
8 |
Montero Paz, Valeria |
4º ESO |
Karate |
Residente 1 |
|
9 |
Rocha López, Alba |
1º bach. |
Karate |
Residente 1 |
|
10 |
Fernández Alonso, Iago |
1º bach. |
Loita |
Externo 1 |
|
11 |
Jiménez Garrido, Naiara |
3º ESO |
Loita |
Residente 1 |
b |
12 |
Faro Martínez, Yoel |
3º ESO |
Natación |
Residente 1 |
|
13 |
Gómez Tojo, Ander |
1º bach. |
Natación |
Residente 1 |
i |
14 |
Navarro Losada, Sergi |
3º ESO |
Natación |
Residente 1 |
|
15 |
Riveiro Vázquez, Antía |
3º ESO |
Natación-A |
Externo 1 |
|
16 |
García Martínez, Iago |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
f |
17 |
Alforova, Oleksandra |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
18 |
Álvarez Durán, Iago |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
19 |
Blanco Sotelo, Miguel |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
20 |
Collazo Cortegoso, Iris |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
21 |
Da Fonseca Castaño, Ana |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
22 |
Dacosta Fandiño, Sabela |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
23 |
Dios Prieto, Alba |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
24 |
Domínguez Figueira, Mauro |
2º bach. |
Piragüismo |
Externo 1 |
f |
25 |
Fernández Docherty, Emilly |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
26 |
Fernández Pita, Ada |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
27 |
Fernández Vázquez, Daniel |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
28 |
Fonseca Jover, Aida |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
29 |
Fontán García, Ánxela |
1º bach. |
Piragüismo |
Externo 1 |
|
30 |
Freire Suárez, Avril |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
31 |
García Villaverde, Anxo |
2º bach. |
Piragüismo |
Externo 1 |
|
32 |
Gayol Santamarina, Nicolás |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
33 |
Gómez García, Lucas |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
34 |
Gómez Rodríguez, Alejandro |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
35 |
Landeira Noya, Antía |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
36 |
Landeira Noya, Diego |
2º bach. |
Piragüismo |
Externo 1 |
|
37 |
López González, Martín |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
f |
38 |
Molina Martínez, Saulo |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
39 |
Moscoso Fernández, Daniel |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
40 |
Niebla Rodríguez, Yeray |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
41 |
Novo Romero, Nerea |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
42 |
Otero Santiago, Alicia |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
e |
43 |
Paz Iglesias, Rocío |
2º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
44 |
Pazos González, Zaira |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
45 |
Pérez Meis, Brian |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
46 |
Prada Pérez, Raúl |
1º bach. |
Piragüismo |
Externo 1 |
|
47 |
Rodríguez Lorenzo, Nerea |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
e |
48 |
Romero Rey, Candela |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
49 |
Tellado Rey, Daniel |
1º bach. |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
50 |
Varela Cepeda, Natalia |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
51 |
Varela Méndez, Diego |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
52 |
Varela Vales, Marcos |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
53 |
Villaverde Casal, María |
4º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
54 |
Zurita Mollinedo, Jairo |
3º ESO |
Piragüismo |
Residente 1 |
|
55 |
Rodríguez López, Jacobo |
3º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
f |
56 |
Gutiérrez Ontiveros, Nerea |
3º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
57 |
Pena Cundíns, Xesús |
3º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
58 |
Sánchez Cancela, Brais |
4º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
59 |
Prats Moreiras, Ximena |
4º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
60 |
Soutelo Pérez, Alba |
1º bach. |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
b |
61 |
González Suárez, Aarón |
3º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
62 |
Rodríguez Martínez, Sergio |
2º bach. |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
63 |
Rodríguez Rincón, Lola |
1º bach. |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
64 |
Díez Núñez, Sara |
1º bach. |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
65 |
Fernández Romar, Sara |
3º ESO |
Piragüismo-S |
Residente 1 |
|
66 |
Alvedro del Río, Álvaro |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
b |
67 |
González Romero, Xoel |
3º ESO |
Remo |
Residente 1 |
b |
68 |
Fariña Fernández, Breogán |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
e |
69 |
Meis Fernández, Roi |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
b |
70 |
Louro Ramos, Tomás |
2º bach. |
Remo |
Residente 1 |
e |
71 |
Vizcaya Rey, Mauro |
1º bach. |
Remo |
Residente 1 |
|
72 |
Soto Fidalgo, Daniela |
1º bach. |
Remo |
Residente 1 |
e |
73 |
García Vázquez, Pilar |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
e |
74 |
Lubiáns Fernández, Julia |
3º ESO |
Remo |
Externo 1 |
e |
75 |
Novás Bautista, Lucía |
1º bach. |
Remo |
Residente 1 |
e |
76 |
Iglesias Domínguez, Saioa |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
e |
77 |
Laíño Rocha, Alex |
3º ESO |
Remo |
Residente 1 |
|
78 |
Neo Romero, Nazario |
3º ESO |
Remo |
Residente 1 |
|
79 |
González Santos, Ana |
3º ESO |
Remo |
Residente 1 |
e |
80 |
Blanco Estévez, Daniel |
3º ESO |
Remo |
Residente 1 |
|
81 |
Horta Pombo, Millán |
3º ESO |
Remo |
Residente 1 |
e |
82 |
Loureiro Amado, Guillermo |
1º bach. |
Remo |
Residente 1 |
e |
83 |
Torres Martínez, Natalia |
1º bach. |
Remo |
Residente 1 |
i |
84 |
Mariño Galbán, Manuel |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
|
85 |
González Álvarez, Telmo |
4º ESO |
Remo |
Residente 1 |
e |
86 |
Álvarez Fernández, Diego |
2º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
e |
87 |
Méndez Leis, Samuel |
2º bach. |
Taekwondo |
Residente 1 |
e |
88 |
Novo Moruja, Carlos |
4º ESO |
Taekwondo |
Externo 1 |
|
89 |
Pazos Amoedo, Alex |
2º bach. |
Taekwondo |
Externo 1 |
|
90 |
Bautista Bugarín, Carlos |
1º bach. |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
91 |
Cacheda Iglesias, Nicolás |
3º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
92 |
Campos Tato, Uxía |
1º bach. |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
93 |
Caneiro Hermida, Sabela |
1º bach. |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
94 |
Carballeira Novo, Diego |
1º bach. |
Tríatlon |
Residente 1 |
e |
95 |
Cons Gestido, Victoria Anna |
1º bach. |
Tríatlon |
Externo 1 |
|
96 |
Gil Rey, Mateo |
1º bach. |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
97 |
Gómez Quintás, Álvaro |
4º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
98 |
Picón Montero, Brais |
1º bach. |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
99 |
Sánchez Grandal, Samuel |
3º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
100 |
Serantes Barreiro, Inés |
3º ESO |
Tríatlon |
Residente 1 |
|
101 |
Castaño Garrido, Pedro |
3º ESO |
Ximnasia |
Residente 1 |
|
102 |
Pacheco Rodal, Esther |
4º ESO |
Ximnasia |
Residente 1 |
|
103 |
Pereira Lorenzo, Lucía |
4º ESO |
Ximnasia |
Residente 1 |
|
104 |
Rodríguez Pérez, Hugo |
4º ESO |
Ximnasia |
Residente 1 |
Motivo da non concesión da bolsa:
a |
Non presentou alegación á proposta de resolución |
b |
Non cumpre os requisitos académicos |
c |
Non obtén «apto» na análise médica |
d |
Non cumpre as bases da convocatoria |
e |
Corrección de resultados deportivos/praza solicitada |
f |
Renuncia á bolsa concedida |
g |
Superado o límite de alumnado por curso establecido pola Consellería de Cultura, Educación e Ordenación Universitaria |
h |
Informe técnico negativo da federación (artigo 22.D) |
i |
Pendente notas de setembro |