Pola Orde do 30 de xullo de 2001 (DOG nº 160, do 20 de agosto) convocouse o proceso selectivo para o acceso a distintas categorías dos grupos I, II, III, IV e V, sendo elevadas a definitivas as propostas de aspirantes que superaron o proceso selectivo para o acceso ás categorías 6 (titulado/a superior psicólogo/a) do grupo I mediante a Orde do 9 de xaneiro de 2003 (DOG nº 10, do 16 de xaneiro), 31 (restaurador/a) e 38 (perito xudicial) do grupo II mediante as ordes do 13 de xaneiro de 2003 (DOG do 17 de xaneiro), 68 (oficial 1ª agrario/a//capataz agrario/a) mediante a Orde do 2 de decembro de 2002 (DOG nº 238, do 11 de decembro) e 103 (entrevistador/a-enquisador/a), mediante a Orde do 13 de xaneiro de 2003 (DOG nº 11, do 17 de xaneiro) do grupo III, 9 (oficial 2ª agrario/a), mediante a Orde do 2 de decembro de 2002 (DOG nº 238, do 11 de decembro) e 16 (conductor/a), mediante a Orde do 9 de xaneiro de 2003 (DOG nº 10, do 16 de xaneiro) do grupo IV e 8 (peón/a agrario/a) do grupo V
mediante a Orde do 2 de decembro de 2002 (DOG nº 238, do 11 de decembro). Por todo o exposto e de acordo co disposto na base V da convocatoria esta consellería
DISPÓN:
Convoca-los aspirantes que superaron o proceso selectivo para o acceso ás categorías 6 (titulado/a superior psicólogo/a) do grupo I, 31 (restaurador/a) e 38 (perito xudicial) do grupo II, 68 (oficial 1ª agrario/a//capataz agrario/a) e 103 (entrevistador/a-enquisador/a) do grupo III, 9 (oficial 2ª agrario/a) e 16 (conductor/a) do grupo IV e 8 (peón/a agrario/a) do grupo V do persoal laboral da Xunta de Galicia para a elección de destino, en único chamamento, no salón de actos pequeno da Consellería da Presidencia, Relacións Institucionais e Administración Pública, no edificio administrativo San Caetano en Santiago de Compostela o día 25 de febreiro de 2003 ás 10 horas.
Terán preferencia para a elección de destino os aspirantes da quenda de promoción interna, e dentro destes a preferencia virá dada pola orde de prelación resultante do proceso selectivo.
Esta orde de prelación e os destinos ofertados serán os que figuran nos anexos I e II desta convocatoria.
Os postos de traballo adxudicados terán a natureza de destino definitivo de acordo co disposto no artigo 7.2º do IV convenio colectivo para o persoal laboral da Xunta de Galicia.
Os aspirantes que non comparezan persoalmente poderán ser representados por terceiras persoas con poder notarial suficiente.
Ós aspirantes que non comparezan persoalmente ou por medio de representantes seranlles adxudicados en destino definitivo os postos que lles correspondan atendendo á orde de publicación destes e á orde de prelación obtida no proceso selectivo, unha vez concluído o proceso de adxudicación dos postos ós aspirantes presentes ou representados, e entre os que quedaron sen adxudicar.
Os aspirantes que superasen o acceso ás categorías 6 (titulado/a superior psicólogo/a) do grupo I, 31 (restaurador/a) e 38 (perito xudicial) do grupo II, 68 (oficial 1ª agrario/a//capataz agrario/a) e 103 (entrevistador/a-enquisador/a) do grupo III, 9 (oficial 2ª agrario/a) e 16 (conductor/a) do grupo IV e 8 (peón/a agrario/a) do grupo V, e que estean prestando os seus servicios noutra categoría, corpo ou escala da Xunta de Galicia, elixirán destino ou, de non facelo, pasarán á situación de excedencia voluntaria por incompatibilidade na categoría que superaron de acordo co artigo 24.5º do IV convenio colectivo único para o persoal laboral da Xunta de Galicia. Neste último caso deberán presentarse ó chamamento cun certificado do responsable da unidade de persoal na que conste que o interesado presta os seus servicios na actualidade.
Contra esta orde, que pon fin á vía administrativa, pódese interpoñer, con carácter potestativo, recurso de reposición perante o conselleiro da Presidencia, Relacións Institucionais e Administración Pública, no prazo dun mes, contado desde o día seguinte ó da publicación desta orde, ou directamente recurso contencioso-administrativo, no prazo de dous meses contados desde o día seguinte ó da súa publicación, perante o Xulgado do Contencioso-Administrativo de Santiago de Compostela, conforme os artigos 8, 14 e 46 da Lei 29/1998, do 13 de xullo, reguladora da xurisdicción contencioso-administrativa.
Santiago de Compostela, 11 de febreiro de 2003.
Jaime Pita Varela
Conselleiro da Presidencia, Relacións Institucionais
e Administración Pública
ANEXO I
Grupo I. Categoría 006 (titulado superior psicólogo)
Promoción interna.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 33236091-X TEIJEIRO BELLO, JOSÉ MANUEL 40,54
2 34937490-F GONZÁLEZ GONZÁLEZ, Mª DOLORES 40,51
3 3496676-W CASTRO GÓMEZ, ROBERTO 39,33
4 33239882-Y FERNÁNDEZ FEÁNS, ROSARIO 32,33
5 33318194-A RIVAS RODRÍGUEZ, MARTA 30,56
Acceso libre.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
6 33304068-E DEÁN FERNÁNDEZ, MARÍA LOURDES 51,5
7 35279009-E MARTÍN RODRÍGUEZ, FRANCISCA 49,22
8 32625564-H RIVEIRA BAAMONDE, Mª PAZ RAQUEL 47,8
9 32636130-G PANTÍN IGLESIAS, Mª BEGOÑA 42,7
10 29143532-W ÁLVAREZ LORENTE, Mª TERESA 42,04
11 33850677-J CHAO VILLARINO, ANA MARÍA 34,46
Grupo II. Categoría 031 restaurador
(especialidade arqueoloxía)
Acceso libre.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 35300344-J MÉNDEZ FERNÁNDEZ, JOSÉ LUIS 42,51
2 32651485-H PÉREZ PÉREZ, CAROLINA 30,92
Grupo II. Categoría 031 restaurador
(especialidade papel)
Acceso libre.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 33509806-W GARCÍA ÁLVAREZ, MARÍA ESTHER 36,84
2 50308084-T GUARDIA PERAGÓN, ÁGUEDA 33,14
3 72878852-V PÉREZ COBACHO, MARÍA REYES 27,11
Grupo II. Categoría 038 perito xudicial
Promoción interna.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 34952035-Q RODRÍGUEZ CID, TELMO 41,62
Grupo III. Categoría 068 oficial 1ª agrario
Promoción interna.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 32747268-Y BARBEITO DÁNS, JOSÉ MANUEL 39,147
2 33291718-T ADÁN LÓPEZ, MANUEL 37,410
Acceso libre.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 52472510-B CORTIZO MELLA, JAVIER 45,067
2 33338424-Q FUENTE CEDRÓN, JAVIER DE LA 42,673
3 34254934-E RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, Mª ELVIRA 38,717
4 33289313-X CASTRO NEO, PAULA 35,993
Grupo III. Categoría 103 entrevistador, enquisador
Promoción interna.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 76356778-K SUÁREZ MOUZO, MODESTO 41,54
2 36049052-W RODRÍGUEZ LORENZO, MODESTO JOSÉ 30,62
3 34602600-C MARTÍNEZ PAZOS, MANUEL 28,55
Acceso libre
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
4 33263657-E PARDO MOSQUERA, MARÍA DE LA BARCA 38,45
5 36003276-L CARREÑO FAJARDO, OLGA 37,59
Grupo IV. Categoría 009 oficial 2ª agrario
Promoción interna.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 33234626-V MONTAOS VIEITES, JOSÉ MANUEL 23,497
2 32763962-W RODRÍGUEZ CASTRO, JUAN FCO. 22,583
Acceso libre.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
3 33292245-K SILVA MARTÍNEZ, MATÍAS SANTOS 30,563
4 36071021-Y PUGA VILABOA, MARÍA BEGOÑA 29,417
5 76893925-A FERNÁNDEZ PREGO, MANUEL 29,228
6 33842193-Q GARCÍA CASTELAO, JOSÉ LUIS 27,637
7 34974238-R CUDEIRO VÁZQUEZ, JUAN ALBERTO 27,263
8 32827622-K SOUTO PÉREZ, JUAN ALBERTO 26,666
9 76368975-M SUÁREZ SERRANO, JAIME 26,172
10 76361580-Q UZAL CEBREIRO, JOSÉ LUIS 24,637
Grupo IV. Categoría 016 conductor
Promoción interna.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 52470112-M VÁZQUEZ VILAS, MANUEL 29,15
2 76499253-B MOSQUERA PAZOS, INDALECIO 27,46
3 35298512-K VIDAL COUTO, LUCIANO M. 26,65
4 36054122-N BLANCO LÓPEZ, JUAN MANUEL 22,16
5 34900975-Q GARCÍA NOVOA, JOSÉ MANUEL 20,05
Acceso libre.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
6 76351508-H CALVIÑO PRESEDO, JOSÉ MARÍA 38,28
7 33269219-H CEPEDA LUEIRO, JOSÉ MANUEL 36,13
8 76810495-V VAL CASTRO, AMADEO 32,5
9 33222118-K IGLESIAS VILAS, AURELIO 32,33
10 32794467-D PÉREZ DOIDÁN, GERARDO 32,1
11 00535228-H MOREIRA LOZANO, ARTURO 30,83
12 44089185-W LOUREIRO LOUREIRO, GERARDO 29,33
13 35461614-F ALONSO FARIÑA, LUIS 29,03
14 33257688-X CUTRÍN GARABAL, ALBERTO CONSTANTINO 28,51
15 44806120-G PARAFITA REGUEIRO, RICARDO 28
16 33302820-Q PIÑEIRO ÁLVAREZ, JOSÉ JAVIER 27,83
17 34957080-R CORTIZO BLANCO, MANUEL 27,71
18 76574344-F GÓMEZ LOMBAO, JOSÉ MARÍA 27,66
18 76340528-D CRESPO SANDE, MANUEL 27,34
20 33247153-D MONTERO VALIÑO, MARÍA LUZ 27,33
Grupo V. Categoría 008 peón agrario
Acceso libre.
ORDE PUNTUACIÓNS
Nº
DNI APELIDOS E NOME TOTAL
1 34951336-F LÓPEZ RICO, ANTONIO 31,350
2 76893925-A FERNÁNDEZ PREGO, MANUEL 29,700
3 33852593-C VISPALIA PERNAS, M. ANTONIO 29,500
4 76621899-K LÓPEZ AIRA, JOSÉ LUIS 26,900
5 33284820-W MAREQUE MEJUTO, J. MANUEL 26,900
6 32794858-D FACAL TURNES, XOSÉ AMANCIO 26,000
ANEXO II
Grupo I. Categoría 006 titulado superior psicólogo
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 A CORUÑA FAC991000015001200 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA SERVICIOS PERIFÉRICOS A48
2 SANTIAGO DE COMPOSTELA FAC030000015770041 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DIRECCIÓN XERAL DE FAMILIA DIRECCIÓN XERAL DE FAMILIA
3 SANTIAGO DE COMPOSTELA FAC030000015770042 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DIRECCIÓN XERAL DE FAMILIA DIRECCIÓN XERAL DE FAMILIA
4 SANTIAGO DE COMPOSTELA FAC030000115770027 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 S. X. DE FAMILIA DIRECCIÓN XERAL DE FAMILIA
5 LUGO ASC991000027001204 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
6 LUGO FAC991000027001204 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
7 LUGO FAC991000027001205 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
8 LUGO FAC991000027001206 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
9 LUGO FAC991000027001208 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
10 LUGO FAC991000027001209 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS A48
11 SARRIA ASC994020127560011 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 CENTRO DE ATENCIÓN A MINUSVÁLIDOS PSÍQUICOS (SARRIA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
12 OURENSE FAC991000032001205 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS A48
13 OURENSE FAC991000032001206 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS A48
14 OURENSE FAC991000032001207 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS
15 OURENSE FAC991000032001208 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS
16 OURENSE FAC991000032001209 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS
17 OURENSE FAC994040232001003 TITULADO/A SUPERIOR 0 CTRO. MENORES MONTEALEGRE (OURENSE) SERVICIOS PERIFÉRICOS
18 PONTEVEDRA ASC993010136001005 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 SECCIÓN DE CUALIFICACIÓN E VALORACIÓN DE MINUSVALIDECES (PONTEVEDRA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
19 CALDAS DE REIS ASC994020136050002 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 CENTRO OCUPACIONAL (CALDAS DE REIS) SERVICIOS PERIFÉRICOS A27
20 REDONDELA ASC994020136440017 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 CENTRO DE ATENCIÓN A MINUSVÁLIDOS PSÍQUICOS (REDONDELA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
21 VIGO ASC994030336560020 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 RESIDENCIA ASISTIDA DE MAIORES (VIGO) SERVICIOS PERIFÉRICOS A18
22 VIGO FAC991000036560208 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA-VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
23 VIGO FAC991000036560209 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA-VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
24 VIGO FAC991000036560213 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA-VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
25 VIGO FAC991000036560214 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA-VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
26 VIGO FAC991000036560218 TITUL. SUP. PSICÓLOGO 0 DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA-VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
27 VIGO FAC991000036560219 TITUL. SUP. PSICÓLOGO DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA-VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS A48
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Grupo II. Categoría 031 restaurador
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 A CORUÑA CUC994030115001039 RESTAURADOR/A ARQUIVO DO REINO DE GALICIA SERVICIOS PERIFÉRICOS 3998 A86 965
2 A CORUÑA CUC994030115001040 RESTAURADOR/A ARQUIVO DO REINO DE GALICIA SERVICIOS PERIFÉRICOS 3998 A86 965
3 A CORUÑA CUC994030115001041 RESTAURADOR/A ARQUIVO DO REINO DE GALICIA SERVICIOS PERIFÉRICOS 3998 A86 965
4 LUGO CUC994030127001025 RESTAURADOR/A ARQUIVO LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS A86 965
5 CASTRO DE REI CUC994020127100020 RESTAURADOR/A MUSEO CASTRO DE VILADONGA (LUGO) SERVICIOS PERIFÉRICOS A85 964
6 OURENSE CUC994020132001020 RESTAURADOR/A MUSEO OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS 3998 A85 964
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Grupo II. Categoría 038 perito xudicial diplomado
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 A CORUÑA XUC991000215001104 PERITO XUDICIAL DIPLOMADO EN INMOBLES 0 TRIBUNAL SUPERIOR DE XUSTIZA (A CORUÑA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Grupo III. Categoría 068 oficial 1ª agrario e outros
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 ABEGONDO AGC030030115010090 OFICIAL 1ª CAMPO 0 CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
2 ABEGONDO AGC030030115010092 OFICIAL 1ª CAMPO 0 CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
3 ABEGONDO AGC030030115010096 OFICIAL 1ª GANDERÍA 0 CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
4 ABEGONDO AGC030030115010099 OFICIAL 1ª CAMPO 0 CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
5 BECERREÁ AGC994030127060005 OFICIAL 1ª 0 CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE BECERREÁ SERVICIOS PERIFÉRICOS
6 MONFORTE DE LEMOS AGC994030127300018 PASTOR/A OFICIAL 1ª 860,88 CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE MONFORTE DE LEMOS SERVICIOS PERIFÉRICOS
7 POBRA DE BROLLÓN AGC030030127460003 OFICIAL 1ª CAMPO 0 CENTRO GALEGO I.T.A. (A POBRA DE BROLLÓN) DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Grupo III. Categoría 103 entrevistador, enquisador
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 SANTIAGO DE COMPOSTELA EFA010000115770004 ENTREVISTADOR/A ENQUISADOR/A 0 SECRETARÍA TÉCNICA INSTITUTO GALEGO DE ESTATÍSTICA 954, A53
2 SANTIAGO DE COMPOSTELA EFA010000115770005 ENTREVISTADOR/A ENQUISADOR/A 0 SECRETARÍA TÉCNICA INSTITUTO GALEGO DE ESTATÍSTICA 954, A53
3 SANTIAGO DE COMPOSTELA EFA010000115770007 ENTREVISTADOR/A ENQUISADOR/A 0 SECRETARÍA TÉCNICA INSTITUTO GALEGO DE ESTATÍSTICA 954, A53
4 SANTIAGO DE COMPOSTELA EFA010000115770008 ENTREVISTADOR/A ENQUISADOR/A 0 SECRETARÍA TÉCNICA INSTITUTO GALEGO DE ESTATÍSTICA 954, A53
5 SANTIAGO DE COMPOSTELA EFA010000115770009 ENTREVISTADOR/A ENQUISADOR/A 0 SECRETARÍA TÉCNICA INSTITUTO GALEGO DE ESTATÍSTICA 954, A53
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Grupo IV. Categoría 009 oficial 2ª agrario
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 ABEGONDO AGC030030115010098 OFICIAL 2ª GANDERÍA CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
2 ABEGONDO AGC030030115010109 OFICIAL 2ª GANDERÍA CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
3 ABEGONDO AGC030030115010110 OFICIAL 2ª GANDERÍA CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
4 ABEGONDO AGC030030115010111 OFICIAL 2ª GANDERÍA CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
5 ABEGONDO AGC030030115010118 OFICIAL 2ª GANDERÍA CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
6 ABEGONDO AGC030030115010122 OFICIAL 2ª GANDERÍA CENTRO DE INVESTIGACIÓNS AGRARIAS DE MABEGONDO DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
7 BOQUEIXÓN AGC994030115120023 OFICIAL 2ª CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE SERGUDE SERVICIOS PERIFÉRICOS
8 BOQUEIXÓN AGC994030115120025 OFICIAL 2ª DE CAMPO CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE SERGUDE SERVICIOS PERIFÉRICOS
9 MONFORTE DE LEMOS AGC994030127300021 OFICIAL 2ª FAENAS AGRÍCOLAS CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE MONFORTE DE LEMOS SERVICIOS PERIFÉRICOS
10 COLES AGC994040132260118 OFICIAL 2ª CENTRO DE RECURSOS ZOOXENÉTICOS (FONTEFIZ) SERVICIOS PERIFÉRICOS
11 COLES AGC994040132260121 OFICIAL 2ª CENTRO DE RECURSOS ZOOXENÉTICOS (FONTEFIZ) SERVICIOS PERIFÉRICOS
12 PONTEAREAS EDC994020136420021 OFICIAL 2ª AGRÍCOLA IES A GRANXA (PONTEAREAS) SERVICIOS PERIFÉRICOS 6003
13 PONTEAREAS EDC994020136420023 OFICIAL 2ª AGRÍCOLA IES A GRANXA (PONTEAREAS) SERVICIOS PERIFÉRICOS 6003
14 PONTEAREAS EDC994020136420026 OFICIAL 2ª GANDERÍA IES A GRANXA (PONTEAREAS) SERVICIOS PERIFÉRICOS 6003
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Grupo IV. Categoría 016 conductor/a
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 A CORUÑA FAC991000015001235 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA SERVICIOS PERIFÉRICOS
2 A CORUÑA FAC991000015001236 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA SERVICIOS PERIFÉRICOS
3 A CORUÑA ICC991000015001192 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA SERVICIOS PERIFÉRICOS A28
4 A CORUÑA MAC991000015001147 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA SERVICIOS PERIFÉRICOS
5 A CORUÑA OTA991000015001080 CONDUCTOR REA PROVINCIAL DA CORUÑA IGVS/REAS PROVINCIAIS
6 A CORUÑA SAC991000315001017 CONDUCTOR/A SERVICIO DE PROTECCIÓN DA SAÚDE (A CORUÑA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
7 A CORUÑA XUC991000015001217 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DA CORUÑA SERVICIOS PERIFÉRICOS
8 SANTIAGO DE COMPOSTELA EDC030000115770035 CONDUCTOR/A S. X. DE PERSOAL DIRECCIÓN XERAL DE PERSOAL 6003 A28
9 SANTIAGO DE COMPOSTELA FAA010000015770037 CONDUCTOR SERVICIO GALEGO DE PROMOCIÓN DA IGUALDADE HOME/MULLER SERVICIO GALEGO DE PROMOCIÓN DA IGUALDADE HOME/MULLER
10 SANTIAGO DE COMPOSTELA OTA020000015770042 CONDUCTOR SECRETARÍA XERAL IGVS/SECRETARÍA XERAL
11 SANTIAGO DE COMPOSTELA OTB010000015770062 CONDUCTOR/A SECRETARÍA XERAL AUGAS DE GALICIA MA
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
12 SANTIAGO DE COMPOSTELA OTB992000015770075 CONDUCTOR/A DEMARCACIÓN GALICIA-CENTRO (SANTIAGO DE COMPOSTELA) AUGAS DE GALICIA (SERVICIOS PERIFÉRICOS) MA
13 SANTIAGO DE COMPOSTELA PRC020000415770105 CONDUCTOR/A S. X. SERVICIOS SECRETARÍA XERAL
14 SANTIAGO DE COMPOSTELA PRC020000415770108 CONDUCTOR/A S. X. SERVICIOS SECRETARÍA XERAL
15 SANTIAGO DE COMPOSTELA PRC020000415770109 CONDUCTOR/A S. X. SERVICIOS SECRETARÍA XERAL
16 SANTIAGO DE COMPOSTELA PRC020000415770110 CONDUCTOR/A S. X. SERVICIOS SECRETARÍA XERAL
17 SANTIAGO DE COMPOSTELA PRC020000415770111 CONDUCTOR/A S. X. SERVICIOS SECRETARÍA XERAL
18 SANTIAGO DE COMPOSTELA PRC020000415770112 CONDUCTOR/A S. X. SERVICIOS SECRETARÍA XERAL
19 LUGO MAC991000027001126 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DE LUGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
20 LUGO MAC991010127001077 CONDUCTOR SERVICIO PROVINCIAL MONTES/INDUSTRIAS FORESTAIS (LUGO) SERVICIOS PERIFÉRICOS
21 LUGO MAC991030127001034 CONDUCTOR SERVICIO PROVINCIAL DE ESPACIOS NATURAIS E BIODIVERSIDADE (LUGO) SERVICIOS PERIFÉRICOS
22 LUGO MAC991040127001016 CONDUCTOR SERVICIO PROVINCIAL DE CAZA E PESCA FLUVIAL (LUGO) SERVICIOS PERIFÉRICOS
23 LUGO MAC991050127001030 CONDUCTOR SERVICIO DE CALIDADE AMBIENTAL (LUGO) SERVICIOS PERIFÉRICOS
24 LUGO OTB992000027001061 CONDUCTOR DEMARCACIÓN CONCAS INTERCOMUNITARIAS (LUGO) AUGAS DE GALICIA (SERVICIOS PERIFÉRICOS) MA
25 SARRIA ASC994020127560165 OFICIAL 2ª CONDUCTOR/A CENTRO DE ATENCIÓN A MINUSVÁLIDOS PSÍQUICOS (SARRIA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
26 OURENSE AGC991060132001018 CONDUCTOR SERVICIO DE INDUSTRIA/PROMOCIÓN AGROALIMENTARIA (OURENSE) SERVICIOS PERIFÉRICOS
27 OURENSE ASC991000032001220 CONDUCTOR/A DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS
28 OURENSE MAC991000032001155 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS
29 OURENSE MAC991000032001156 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DE OURENSE SERVICIOS PERIFÉRICOS
30 OURENSE SAC991000332001012 CONDUCTOR/A SERVICIO DE PROTECCIÓN DA SAÚDE (OURENSE) SERVICIOS PERIFÉRICOS
31 PONTEVEDRA MAC991050136001030 CONDUCTOR SERVICIO DE CALIDADE AMBIENTAL (PONTEVEDRA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
32 PONTEVEDRA OTC991000036001196 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA SERVICIOS PERIFÉRICOS
33 PONTEVEDRA SAC991000336001030 CONDUCTOR/A SERVICIO DE PROTECCIÓN DA SAÚDE (PONTEVEDRA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
34 REDONDELA ASC994020136440180 OFICIAL 2ª CONDUCTOR/A CENTRO DE ATENCIÓN A MINUSVÁLIDOS PSÍQUICOS (REDONDELA) SERVICIOS PERIFÉRICOS
35 VIGO ASC994030336560234 OFICIAL 2ª CONDUCTOR/A RESIDENCIA ASISTIDA DE MAIORES (VIGO) SERVICIOS PERIFÉRICOS
36 VIGO FAC991000036560250 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DE PONTEVEDRA-VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
37 VIGO XUC991000036560205 CONDUCTOR DELEGACIÓN PROVINCIAL DE VIGO SERVICIOS PERIFÉRICOS
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Grupo V. Categoría 008 peón agrario
ORDE DE DESTINO DO POSTO CONVEN. DIRECTIVO DE DESTINO
Nº
CONCELLO
CÓDIGO
DENOMINACIÓN COMPL.
CENTRO
CENTRO
TIT. OBS. FORM.
1 BOQUEIXÓN AGC994030115120033 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE SERGUDE SERVICIOS PERIFÉRICOS
2 BECERREÁ AGC994030127060011 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE BECERREÁ SERVICIOS PERIFÉRICOS
3 A POBRA DE BROLLÓN AGC030030127460006 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO GALEGO I. T. A. (A POBRA DE BROLLÓN) DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
4 A POBRA DE BROLLÓN AGC030030127460007 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO GALEGO I. T. A. (A POBRA DE BROLLÓN) DIRECCIÓN XERAL DE INFRAESTRUCTURAS AGRARIAS
5 COLES AGC994040132260132 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO DE RECURSOS ZOOXENÉTICOS (FONTEFIZ) SERVICIOS PERIFÉRICOS
6 COLES AGC994040132260133 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO DE RECURSOS ZOOXENÉTICOS (FONTEFIZ) SERVICIOS PERIFÉRICOS
7 SALCEDA DE CASELAS AGC994030136480071 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE SALCEDA DE CASELAS SERVICIOS PERIFÉRICOS
8 SALCEDA DE CASELAS AGC994030136480073 PEÓN AGRARIO ESPECIALIZADO CENTRO DE CAPACITACIÓN AGRARIA DE SALCEDA DE CASELAS SERVICIOS PERIFÉRICOS
En desenvolvemento do Decreto 23/2003, do 20 de xaneiro, podería producirse modificación dos postos ofertados.
Descrición dos códigos
Observacións:
MAPosto adscrito á Consellería de Medio Ambiente
A86Xornada mañá/tarde
A85Xornada de mañá ou tarde
A53Horario especial
A48Xornada partida
A28Dispoñibilidade horaria
A2720 horas semanais
A18Media xornada
954Permiso conducir B (requisito indispensable)
Titulación:
3998Titulado medio
6003Segundo convenio
Formación:
965Restaurador/a especialidade papel
964Restaurador/a especialidade arqueoloxía