Por Orde do 10 de outubro de 2002 convocáronse concursos de traslados específico, entre funcionarios docentes do corpo de profesores de ensino secundario para cubriren prazas nos centros específicos de educación e promoción de adultos.
Procede agora facer pública a adxudicación provisional de destinos obtidos neste concurso de traslados. Na súa virtude, esta dirección xeral
DISPÓN:
Primeiro.-En virtude desta resolución provisional de concurso de traslados adxudicar destino provisional en centros específicos de educación e promoción de adultos ós profesores que figuran no anexo I nos centros que alí se especifican.
Segundo.-Publica-la relación de excluídos no anexo II polas causas que se indican.
Terceiro.-Contra esta resolución provisional cabe reclamación e renuncias no prazo comprendido entre o 2 e 13 de xaneiro de 2003, ámbolos dous incluídos. Nembargantes, serán admitidas as reclamacións e renuncias presentadas con anterioridade.
Santiago de Compostela, 20 de decembro de 2002.
Severino Somoza Gómez
Director xeral de Persoal
ANEXO I
Adxudicación provisional do concurso de traslados de adultos
APELIDOS E NOME DNI P. TOTAL DISCIPLINA PRAZA ADXUDICATADA
FEANS LANDEIRA, JOSÉ 33190997 131.66 LATÍN/GREGO EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
GARCÍA RODRÍGUEZ, Mª ELENA 33850079 37.3 LINGUA CASTELÁ E L. EPA ALBEIROS-LUGO
HERRERA TORIBIO, MANUEL 01544334 223.74 LINGUA CASTELÁ E L. EPA ARTES E OFICIOS-VIGO
GARCÍA MARTÍN, ISABEL 07749920 202.38 LINGUA CASTELÁ E L. EPA OURENSE
ARESES SOLCHAGA, CARMEN 35286494 65.1 LINGUA CASTELÁ E L. EPA PONTEVEDRA
MOSTEIRO LOUZAO, MANUEL 32590410 252.18 LINGUA CASTELÁ E L. EPA EDUARDO PONDAL-A CORUÑA
DOPICO MALDE, MONTSERRAT 32645102 96.5 LINGUA CASTELÁ E L. EPA STA. Mª DE CARANZA-FERROL
VILLAMIL VÁZQUEZ, JESÚS 33798294 214.08 LINGUA CASTELÁ E L. EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
GONZÁLEZ FERNÁNDEZ, Mª ROSARIO 34233421 132.44 LINGUA CASTELÁ E L. EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
NOVO GUISAN, JOSÉ MIGUEL 33766312 183.88 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA ALBEIROS-LUGO
VELASCO CALLEJA, FIDEL 13066446 172.02 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA ARTES E OFICIOS-VIGO
PRADO VERDEAL, AGUSTÍN 34528857 197.7 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA OURENSE
GARCÍA MARTÍN, Mª TERESA 07786861 99 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA PONTEVEDRA
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ, MANUEL 33205504 206.53 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA EDUARDO PONDAL-A CORUÑA
GONZÁLEZ ÁLVAREZ, Mª ISABEL 34241810 115.12 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA STA. Mª DE CARANZA-FERROL
GONZÁLEZ GONZÁLEZ, Mª MERCEDES 34602666 125.15 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
DOMÍNGUEZ TOURIÑO, GUILLERMINA 33209328 124.89 XEOGRAFÍA E HISTORIA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
ESTEBAN QUÍNOA, Mª JESÚS 33858573 85.18 MATEMÁTICAS EPA ALBEIROS-LUGO
GARCÍA MOURE, Mª LUISA 32391214 155.17 MATEMÁTICAS EPA ARTES E OFICIOS-VIGO
MÉNDEZ GUTIÉRREZ, Mª JESÚS 13625713 123.82 MATEMÁTICAS EPA OURENSE
FERNÁNDEZ SANTOS, Mª DOLORES 33821891 83 MATEMÁTICAS EPA PONTEVEDRA
SOUTO ALLER, PEDRO JESÚS 33153352 200.2 MATEMÁTICAS EPA EDUARDO PONDAL-A CORUÑA
GONZÁLEZ REGUERIN MELÉNDEZ DE ARVAS, CECILIA 32385860 118.96 MATEMÁTICAS EPA STA. Mª DE CARANZA-FERROL
LABRAÑA BARREÑO, PEDRO ANTONIO 32613289 156.9 MATEMÁTICAS EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
OJEA SUÁREZ, SALOMÉ 33196640 140.03 MATEMÁTICAS EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
HERMIDA LÓPEZ, AGUSTÍN ANTONIO 33793573 136.41 FÍSICA E QUÍMICA EPA ALBEIROS-LUGO
MENDIOLA AMBROSIO, JOSÉ MANUEL 13667366 187.37 FÍSICA E QUÍMICA EPA ARTES E OFICIOS-VIGO
GONZÁLEZ SOTO, FRANCISCO 34561734 236.53 FÍSICA E QUÍMICA EPA OURENSE
FERNÁNDEZ FERRÍN, JOSÉ E 35232652 81.94 FÍSICA E QUÍMICA EPA PONTEVEDRA
LORENZO PARDO, JOSÉ ANTONIO 32409329 198.13 FÍSICA E QUÍMICA EPA EDUARDO PONDAL-A CORUÑA
RANDULFE CARBALLO, ROSA Mª 33849363 76.6 FÍSICA E QUÍMICA EPA STA. Mª DE CARANZA-FERROL
GONZÁLEZ POZA, CÉSAR 34545149 145.62 FÍSICA E QUÍMICA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
PEREIRA CORDIDO, JOSÉ MANUEL 33150751 142.21 FÍSICA E QUÍMICA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
CASTRO BLANCO, XOSÉ LUIS 76804891 63.75 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA ALBEIROS-LUGO
PARDO TEIJEIRO, XOSÉ FRANCISCO 33822973 189.328 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA ARTES E OFICIOS-VIGO
OGANDO RIANDE, Mª CARMEN 36000963 177.9 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA OURENSE
APELIDOS E NOME DNI P. TOTAL DISCIPLINA PRAZA ADXUDICATADA
SEOANE GARCÍA, FRANCISCO 35242358 72.66 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA PONTEVEDRA
LABRADOR NIEVES, DOLORES 34607472 97.2 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA EDUARDO PONDAL-A CORUÑA
ALONSO CASTRO, Mª DOLORES 33822676 143.975 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA STA. Mª DE CARNZA-FERROL
LUCAS DOMÍNGUEZ, NICOLÁS 33246115 127.03 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
VARELA DÍAZ, RAMÓN 34243362 119.08 BIOLOXÍA E XEOLOXÍA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
GERVENO MARTÍN, LUIS 06933085 131.42 DEBUXO EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
DE RIVERO PARGA, PILAR 379659 110.56 FRANCÉS EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
SENDIN OLIVO, Mª CARMEN 07938641 143.3 INGLÉS EPA ALBEIROS-LUGO
DAFONTE PÉREZ, JUAN JOSÉ 36043345 124.98 INGLÉS EPA ARTES E OFICIOS-VIGO
LAMAS MEIJOME, Mª CARMEN 52481409 27.05 INGLÉS EPA OURENSE
PASCUAL RUBÍN, MERCEDES 34968111 31.04 INGLÉS EPA PONTEVEDRA
MARTÍN RUÍZ, ELENA 07769488 179.89 INGLÉS EPA EDUARDO PONDAL-A CORUÑA
LUGARO CABALEIRO, Mª LUISA 32612696 107.64 INGLÉS EPA STA. Mª DE CARANZA-FERROL
GÓMEZ VIDAL, GUSTAVO 12204859 140.44 INGLÉS EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
GAY PÉREZ, Mª TERESA 33175313 134 INGLÉS EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
GULLÓN GONZÁLEZ, ROSA 33819273 196.34 LINGUA E L. GALEGA EPA ALBEIROS-SANTIAGO DE COMPOSTELA
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, ELENA 34903705 84.1 LINGUA E L. GALEGA EPA ARTES E OFICIOS-VIGO
VÁZQUEZ-MONJARDIN FERNÁNDEZ, AFONSO 34924075 98.06 LINGUA E L. GALEGA EPA OURENSE
MARIÑO DAVILA, ESPERANZA 78780172 79.6 LINGUA E L. GALEGA EPA PONTEVEDRA
GALLEGO FOUZ, AMPARO 33838122 124.25 LINGUA E L. GALEGA EPA EDUARDO PONDAL-A CORUÑA
ARMADA CASAS, BEGOÑA 76408117 44.17 LINGUA E L. GALEGA EPA STA. Mª DE CARANZA-FERROL
BARGIELA BALADO, AMALIA INÉS 32402583 117.32 LINGUA E L. GALEGA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
GONZÁLEZ TOSAR, LUIS 33277719 109.33 LINGUA E L. GALEGA EPA SAN CLEMENTE-SANTIAGO DE COMPOSTELA
ANEXO II
Excluídos do concurso de traslados de adultos
APELIDOS E NOME DNI CAUSA DE EXCLUSIÓN
BECERRA VARELA, MARGARITA 34981812 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIA DE CARREIRA
CADORNIGA DIAZ, YOLANDA 34972829 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIA DE CARREIRA
FERNÁNDEZ MONTES, MARÍA 76620349 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIA DE CARREIRA
GARCÍA CARBALLO, JUAN 34955444 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIO DE CARREIRA
MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, MERCEDES I 46910426 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIA DE CARREIRA
MASCAREÑAS ALONSO, FABIO 33286707 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIO DE CARREIRA
MEDINA MÉNDEZ, ANA MARÍA 36127242 NON TEN DESTINO NA COMUNIDADE AUTÓNOMA
MORAL VILA, FÉLIX DEL 76905923 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIO DE CARREIRA
RODRÍGUEZ ROMANO, MARÍA JESÚS 35318075 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIA DE CARREIRA
VESTEIRO RIVAS, AURORA 32840216 NON LEVAR 5 ANOS DE FUNCIONARIA DE CARREIRA