En sesión celebrada con data do 7 de outubro polos tribunais números 1, 2, 3, 4 e 5, designados para xulga-lo proceso selectivo para o acceso ó corpo administrativo da Xunta de Galicia (grupo C), convocado por Orde do 26 de decembro de 1995 (DOG nº 8, do 11 de xaneiro de 1996), e vistas as propostas presentadas polos cinco tribunais, acordouse, de conformidade coa base IV.I da citada convocatoria, pública-la proposta de aspirantes que superaron, por
orde de puntuación, as citadas probas na quenda de promoción interna e acceso libre.
Así mesmo, tal e como dispón a mencionada base IV.I, acordouse que o tribunal nº 1 eleve a citada proposta ó director xeral da Función Pública.
A orde de puntuación dos aspirantes establécese de acordo coa suma das puntuacións obtidas na fase de concurso e na fase de oposición, tal e como dispón a base II.2.4 da convocatoria e é o que figura nos anexos I e II, que se xunta á presente resolución.
Santiago de Compostela, 3 de outubro de 1997.
Jaime Bouzada Romero
Presidente do tribunal nº 1
Manuel Antonio Silva Romero
Presidente do tribunal nº 2
José Antonio Fernández Vázquez
Presidente do tribunal nº 3
Mª Teresa Rey Barreiro-Meiro
Presidenta do tribunal nº 4
Emilio Álvarez Rey
Presidente do tribunal nº 5
ANEXO I
Proposta de aspirantes que superaron o proceso selectivo para o acceso ó corpo administrativo
da Xunta de Galicia (grupo C)
Promoción interna
DNI Apelidos e nomeProba: 1ª 2ª 3ª Méritos Nota acumulada
PERPETUO SOCORRO
32768556 YANGUAS DEL VALLE, PATRICIA 19,71 18 8,5 22,5 68,71 33248981 FRUTOS MARTÍNEZ, ANA Mª 19,43 18,5 7,75 22,5 68,18 34938496 MARTÍNEZ VÁZQUEZ, Mª PILAR 19,14 19 7,45 22,5 68,09 36069472 VILLAMARÍN ÁLVAREZ, FERNANDO 19,71 15,5 9,55 22,5 67,26 32402367 RIVEIRO FERNÁNDEZ, ROSARIO PILAR 19,43 16 8,95 22,5 66,88 34952392 MARTÍNEZ VÁZQUEZ, BEATRIZ 19,14 15 9,1 22,5 65,74 32451894 CAMBRE FIGUEROA, MANUEL 18,57 16 8,5 22,5 65,57 34923019 GUTIÉRREZ DE SALVADOR, GODOFREDO 18,86 16,5 7,6 22,5 65,46 34945235 LÓPEZ SABURIDO, CÁNDIDA 18 16 8,95 22,5 65,45 35296618 TORRES GARCÍA, Mª TERESA 18,29 16,5 8,05 22,5 65,34 11704730 CONTRA GALVAN, MANUELA DEL
17,14 17,5 8,05 22,5 65,19 32764018 FERNÁNDEZ BALADO, ROSA Mª 18,57 16 8,05 22,5 65,12 34928898 ESTÉVEZ GARCÍA, Mª BELEN 18 16,5 8,05 22,5 65,05 34941261 LÓPEZ LOIS, OLGA 19,14 14 9,1 22,5 64,74 33831240 ALDEGUNDE GONZÁLEZ, Mª AMPARO 19,43 15 7,75 22,5 64,68 33844131 CRUZ BECERRA, Mª PILAR 19,43 13 8,2 22,5 63,13 33240472 FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, MERCEDES 16 15 9,55 22,5 63,05 34991792 PRIETO CRÚZ, HÉCTOR 16,57 16,5 7,9 21,925 62,895 33243005 ARUFE LAMAS, JOSEFINA 16 18 8,5 19,9 62,4 33273413 ALDREY ALDREY, MERCEDES 18 13,5 8,2 22,5 62,2 34937638 PARDO PÉREZ, UBALDO 16,57 15,5 7,6 22,5 62,17 33308310 CONDE GÓMEZ, JOSÉ MANUEL 18 16,5 4,9 22,5 61,9 34932452 GONZÁLEZ ÁLVAREZ, Mª DOLORES 17,71 15,5 5,95 22,5 61,66 33262408 ROMERO MANEIRO, ELADIO 17,43 16,5 5,2 22,5 61,63 32409486 VILLODAS GONZÁLEZ, JOSÉ ENRIQUE 18,86 14 6,1 22,5 61,46 34924481 FERNÁNDEZ VIEIRA, ROSA Mª 18,57 13,5 6,85 22,5 61,42
Acceso libre
DNI Apelidos e nomeProba: 1ª 2ª 3ª 4ª Méritos Nota acumulada
34974581 FERNÁNDEZ YÁÑEZ, Mª RAQUEL 19,14 18,5 7,9 9,39 24 78,93 76812899 GONZÁLEZ FAILDE, JOSÉ ANTONIO 19,43 17 8,5 9,39 24 78,32 32424385 MIÑONES CAAMAÑO, JOSÉ CARLOS 18,57 19 7,3 9,39 24 78,26 35289805 RUIBAL ABOY, JOSÉ ANTONIO 19,43 19 6,85 8,78 24 78,06 33836168 GONZÁLEZ MUÑOZ, Mª ÁNGELES 18,29 17 8,2 9,39 24 76,88 32647009 GONZÁLEZ SECO, CONCEPCIÓN 18 18 6,7 6,33 27 76,03
DNI Apelidos e nomeProba: 1ª 2ª 3ª 4ª Méritos Nota acumulada
50683939 BERROCAL REGUEIRA, JUAN CARLOS 18,86 18,5 6,25 8,17 24 75,78 32440626 FERNÁNDEZ LAMEIRO, Mª LOURDES 18,29 16 9,55 7,56 24 75,4 32761138 VEIRA POL, Mª BEGOÑA 17,71 18 8,05 6,94 24 74,7 34961785 OBENZA MURADAS, SUSANA 17,14 17,5 7,15 8,78 24 74,57 33304204 CRUZADO ESTÉVEZ, ANA Mª 18,29 16 5,8 6,94 27 74,03 33251820 RÍOS NOYA, JOSÉ Mª 19,14 15 8,2 5,72 24 72,06 33264529 BERNÁRDEZ CANCELAS, EUGENIO 17,14 15,5 6,7 5,72 27 72,06 33313826 SOMOZA RODRÍGUEZ, Mª ISABEL 18 15 7,3 6,33 24 70,63 32448260 FIAÑO GANDARAS, JOSÉ MANUEL 17,71 14,5 6,7 7,56 24 70,47 36050127 LAMAS ALONSO, MARGARITA 17,14 17 5,95 6,33 24 70,42 32786053 GARCÍA SABIO, Mª BELEN 15,43 12,5 8,05 8,78 24 68,76 76518982 VILLAMOR BUJÁN, JOSÉ MARCIAL 18,57 14,5 5,35 6,33 24 68,75 33846290 PARAPAR CARREJA, VICENTE CÉSAR 19,14 13 6,7 5,72 24 68,56 76707680 SEOANE GÓMEZ, JOSEFA 14,57 14 7,75 8,17 24 68,49 34973643 VILLARINO GONZÁLEZ, ELENA 16,86 12 6,25 8,78 24 67,89 76354975 GÓMEZ LOUZAO, JUAN C. 18,86 12 7,3 7,56 22,05 67,77 33221232 MARINI DÍAZ, ISABEL 17,14 12 5,95 8,17 24 67,26 33262358 LÓPEZ CONDE, Mª CARMEN 16,29 13 5,8 5,11 27 67,2 13737554 TERAN DE LA FUENTE, ANA ABEL 16 15 5,8 6,33 24 67,13 71871252 RODIL COTARELO, EMILIO 16 12 6,85 6,94 24 65,79 34253827 DAFONTE MILLARA, MARINA PILAR 15,43 9 9,1 8,17 24 65,7 32420848 SUÁREZ ROMERO, AMALIA 17,71 11,5 8,05 6,33 22,05 65,64 76859833 LEAL GARCÍA, Mª DEL CARMEN 16 12 7 6,33 24 65,33 32448839 BLANCO SUÁREZ, LAURA ELVIRA 17,71 13 6,25 5,72 22,05 64,73 32435750 ARAGÓN MARTÍNEZ, CESAREO 16,86 9 6,55 4,5 27 63,91 76569345 ESTÉVEZ OTERO, JESÚS FERNANDO 18 15,5 6,85 5,72 16,2 62,27 34937126 MONTAÑA REGUEIRO, Mª FELISA 17,43 18,5 8,5 8,17 8,55 61,15 76704577 CARPENTE FERNÁNDEZ, ALICIA 18,29 17,5 7,6 8,78 8,55 60,72 34940825 LÓPEZ VÁZQUEZ, MERCEDES ELISA 19,71 17,5 5,8 9,39 7,65 60,05 32448810 ANDUJAR LARIOS, Mª JESÚS 16,57 15 5,35 8,17 14,4 59,49 34943257 MÍGUEZ RODRÍGUEZ, CRISTINA 19,14 19 5,65 8,17 7,2 59,16 32799304 MARTÍNEZ PELLICER, ISABEL 19,14 20 9,4 10 58,54 76893692 ÁLVAREZ ROMÁN, MIGUEL ÁNGEL 19,43 20 9,4 9,39 58,22 36067719 CORBAL GONZÁLEZ, ROBERTO 19,71 20 8,35 10 58,06 33303274 CARREIRA VARELA, Mª JESÚS 20 17 5,95 8,17 6,75 57,87 76356485 GARCÍA GESTAL, Mª JESÚS 19,43 20 8,95 9,39 57,77 33314135 LÓPEZ LÓPEZ, JOSÉ CAMILO 20 20 8,35 9,39 57,74 32662874 BERMÚDEZ DE SANTIAGO, Mª MARTA 19,71 20 9,1 8,78 57,59 36141417 SUÁREZ BAQUERO, ANDREA 19,43 20 8,65 9,39 57,47 34258975 LÓPEZ VALIÑA, EVA 19,43 20 9,1 8,78 57,31 52396149 CERQUEIRO OTERO, SONIA 19,43 19,5 8,35 10 57,28 33276431 GÓMEZ CASAL, JOSÉ 19,43 19 9,4 9,39 57,22 33263195 BRUN VÁZQUEZ, Mª CARMEN 18,86 20 8,35 10 57,21 36073851 TABOAS VÁZQUEZ, WILFRID 19,71 19 9,1 9,39 57,2 33270159 ROBLES REY, PILAR 18,86 20 9,4 8,78 57,04 36089063 SAN MARTÍN OUTEIRAL, Mª ÁNGELES 18,86 20 9,25 8,78 56,89 34940627 FIDALGO LÓPEZ, Mª BELÉN 20 18,5 8,95 9,39 56,84 32772808 GAREA BERNÁNDEZ, Mª PILAR 19,43 19,5 9,1 8,78 56,81 76570622 PÉREZ DÍAZ, OLGA Mª 19,43 19,5 9,1 8,78 56,81 32777925 PÉREZ VALE, DAMASO 20 19,5 8,5 8,78 56,78 33277946 SOUTO GARCÍA, RAQUEL Mª 18,86 20 9,7 8,17 56,73 32767647 CARBALLAL FRANCO, PAULA 19,43 19,5 8,85 8,78 56,56 33306701 GONZÁLEZ ARIAS, ALEJANDRO 18,86 19,5 8,2 10 56,56 36097074 FERNÁNDEZ VILAR, EVA Mª 19,14 19,5 8,5 9,39 56,53 33282365 GONZÁLEZ AGUIAR, JUAN RAMÓN 18 17,5 5,65 8,17 7,2 56,52 34973478 NIETO NOVOA, Mª CARMEN 19,43 19 8,65 9,39 56,47 33856817 CADORNIGA VEGA, Mª BELÉN 18,86 17 6,25 7,56 6,75 56,42 33275046 REY GARCÍA, Mª TERESA 19,71 18,5 8,8 9,39 56,4 34872865 CARNICERO CARRERA, PAULA Mª 19,43 20 8,8 8,17 56,4 35447909 SOLIS DOMÍNGUEZ, Mª BEGOÑA 19,71 19,5 8,95 8,17 56,33 32776387 MOLTO ROIBAL, Mª BEATRIZ 19,43 20 9,1 7,56 56,09 76410705 FERNÁNDEZ COUCE, ROBERTO 19,71 19 7,9 9,39 56 32816151 CARBALLO PÉREZ, Mª CONSUELO 19,14 20 8,05 8,78 55,97 32800298 CARREIRA GARCÍA, Mª LUISA 19,14 19,5 8,5 8,78 55,92 32669203 RAMOS ESPIÑEIRA, Mª BELÉN 18,86 19 8,65 9,39 55,9 33253356 SÁNCHEZ DE LA FUENTE, JOSÉ ANTONIO 19,14 18,5 8,8 9,39 55,83 35427399 BEMPOSTA ROSENDE, GONZALO 18,86 13,5 7,45 6,94 9 55,75
Persoas con minusvalidez con grao de discapacidade igual ou superior ó 33% (base I.I.2 da convocatoria)
DNI Apelidos e nomeProba: 1ª 2ª 3ª 4ª Méritos Nota acumulada
76812255 SIEIRO NEGRO, BEGOÑA 18,86 19,5 8,8 7,56 54,72 36103212 COMESAÑA VILA, EUGENIO 19,71 18 7,3 6,94 51,95 33243199 TOME DEL RIO, Mª LUISA 18 17,5 7,45 7,56 50,51
7580