Unha vez concluída a fase de oposición e elevada a definitiva a puntuación da fase de concurso, na sesión que tivo lugar o día 30 de xuño de 2003, o tribunal designado para xulga-lo proceso selectivo para o acceso ó corpo facultativo de grao medio da Xunta de Galicia (grupo B), escala de enxeñeiros técnicos agrícolas, convocado pola orde da Consellería da Presidencia, Relacións Institucionais e
Administración Pública do 8 de outubro de 2001, acordou, de conformidade co disposto na base IV da convocatoria, publica-la proposta de aspirantes que superaron, por orde de puntuación, as probas do proceso selectivo, así como eleva-la citada proposta á Dirección Xeral da Función Pública.
A puntuación dos aspirantes establécese de acordo coa suma das puntuacións obtidas nas fases de concurso e oposición, tal e como dispón a base II.2.5 da convocatoria, e é a que figura no anexo que se xunta a esta resolución.
Santiago de Compostela, 30 de xuño de 2003.
Jesús Collar Urquijo
Presidente do Tribunal
ANEXO
EXERCICIO EXERCICIO EXERCICIO OPOSICIÓN CONCURSO
Nº NIF APELIDOS NOME 1º
2º
GALEGO 4º
TOTAL
FASE
TOTAL
1 36055960X DAVILA VILLAR MARIA CONSUELO 14,09 12,10 EXENTO 5,79 31,98 22,50 54,48
2 32403156C GARCIA AGRA MARIANO SANTOS 13,41 10,30 EXENTO 5,15 28,86 22,50 51,36
3 32638018Y ALVAREZ FEAL ANTONIO MARIA 13,18 10,05 EXENTO 5,10 28,33 22,50 50,83
4 33822021S YAÑEZ ARMESTO ABEL 11,36 10,00 EXENTO 5,00 26,36 22,50 48,86
5 35548274A POUSA ORTEGA MARIA CLARA ISABEL 11,36 11,70 EXENTO 5,34 28,40 17,50 45,90
6 36076539G GONZALEZ VIDAL ELVA 13,64 13,50 EXENTO 7,01 34,15 8,40 42,55
7 36028368H PEREZ VEIGA JOSE MARIA 10,00 10,00 EXENTO 6,27 26,27 13,40 39,67
8 32641475J SOUTULLO SIVERIO RICARDO PABLO 14,55 10,25 EXENTO 5,50 30,30 8,99 39,29
9 33283104B OTERO POMBO ISABEL 10,91 10,00 EXENTO 5,68 26,59 11,27 37,86
10 34259438H FERNANDEZ GONZALEZ MARIA ISABEL 12,95 12,10 EXENTO 5,55 30,60 6,80 37,40
11 32652408K RIVERA MARTINEZ ANTONIO 14,32 10,00 EXENTO 5,30 29,62 7,40 37,02
12 32754731V PEREIRA GONZALEZ JAVIER 10,00 10,10 EXENTO 5,14 25,24 11,40 36,64
13 33272591D CASTAÑO BASCOY RAIMUNDO ELISARDO 12,73 10,40 EXENTO 6,08 29,21 7,00 36,21
14 33339316B IGLESIAS LOPEZ PABLO 15,68 14,00 EXENTO 5,60 35,28 0 35,28
15 76363687F ALVAREZ GARCIA NATALIA 10,45 12,30 EXENTO 5,00 27,75 7,00 34,75
16 34984110Y BERMELLO LOPEZ JOSE JULIAN 15,91 12,90 EXENTO 5,90 34,71 0,00 34,71
17 76361585K PEDREIRA DONO JOSE RAMON 12,50 10,00 EXENTO 5,20 27,70 4,40 32,10
18 33861019M REGO MARTINEZ MARIA CARMEN 13,86 10,00 EXENTO 5,60 29,46 2,25 31,71
19 36065426T OUTERELO COUSIÑO PEDRO PABLO 15,91 10,20 EXENTO 5,25 31,36 0,00 31,36
20 32746924F VAZQUEZ VAZQUEZ ANA IRENE 13,41 10,90 EXENTO 7,03 31,34 0,00 31,34
21 36097474D RODRIGUEZ LOPEZ EVARISTO 12,05 10,60 EXENTO 6,29 28,94 2,20 31,14
22 76813154P SALGUEIRO FERNANDEZ MARIA MERCEDES 13,41 10,60 EXENTO 6,40 30,41 0,00 30,41
23 76817355T SUAREZ REDONDO MARCOS 13,18 10,75 EXENTO 6,30 30,23 0,00 30,23
24 33859245W LOPEZ CRECENTE MONTSERRAT 11,36 10,00 EXENTO 5,07 26,43 3,80 30,23
25 33311506P FERNANDEZ DIAZ MARIA ELENA 10,45 10,00 EXENTO 5,20 25,65 4,20 29,85