Pola Orde do 5 de xuño de 2000 (DOG nº 115, do 14 de xuño), convocouse proceso selectivo para o acceso ó corpo subalterno da Xunta de Galicia (grupo E), unha vez elevada a definitiva a proposta de aspirantes que superaron este, mediante Orde
do 5 de outubro de 2001 (DOG nº 200, do 16 de outubro), e co obxecto de que os aspirantes que superaron o dito proceso accedan á condición de funcionarios coa maior brevidade posible, esta consellería
DISPÓN:
Convoca-los aspirantes que superaron o proceso selectivo para o acceso ó corpo subalterno da Xunta de Galicia (grupo E) para a elección de destino provisional, en único chamamento, no salón de actos da Escola Galega de Administración Pública, sita
no polígono das Fontiñas en Santiago de Compostela, o día 20 de decembro de 2001, ás 10 horas, podendo elixir, segundo a orde acadada no proceso selectivo, entre os postos que se relacionan no anexo desta orde, sempre que reúnan as condicións esixidas nel.
Os aspirantes deberán ir provistos de DNI ou outro documento que acredite fidedignamente a personalidade.
Os que non comparezan persoalmente poderán ser representados por terceiras persoas con poder notarial suficiente.
Unha vez rematado o proceso de adxudicación das prazas ós aspirantes presentes ou representados, ós que non comparezan persoalmente nin por medio de representantes seranlles adxudicadas en destino provisional as prazas que lles correspondan, atendendo á orde de publicación destas e ó número obtido nos procesos selectivos, entre as que quedaron sen adxudicar.
Santiago de Compostela, 11 de decembro de 2001.
Jaime Pita Varela
Conselleiro da Presidencia e Administración Pública
ANEXO
Relación de postos de traballo vacantes do grupo E
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
1 AGC020000015770041 SUBALTERNO 10 AG SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
2 CUC040000015770031 SUBALTERNO 10 CU D.X.DO PATRIMONIO CULTURAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
3 EDC020000015770035 SUBALTERNO 10 ED SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
4 EDC020000015770039 SUBALTERNO 10 ED SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
5 EDC050000015770010 SUBALTERNO 10 ED D.X.DE ORDENAC.EDUCATIVA E FORMAC. SANTIAGO DE COMPOSTELA
6 EDC050000015770011 SUBALTERNO 10 ED D.X.DE ORDENAC.EDUCATIVA E FORMAC. SANTIAGO DE COMPOSTELA
7 EDC050000015770012 SUBALTERNO 10 ED D.X.DE ORDENAC.EDUCATIVA E FORMAC. SANTIAGO DE COMPOSTELA
8 EDC070000015770010 SUBALTERNO 10 ED DIREC.XERAL DE POLITICA LINGUISTI. SANTIAGO DE COMPOSTELA
9 EFC020000015770024 POSTO BASE GRUPO E 10 EF SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
10 EFC020000015770025 POSTO BASE GRUPO E 10 EF SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
11 EFC020000015770027 POSTO BASE GRUPO E 10 EF SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
12 EFC070000015770013 SUBALTERNO 10 EF D.X.PLANIF.ECON.E FONDOS COMUNITA. SANTIAGO DE COMPOSTELA
13 FAA010000015770004 POSTO BASE GRUPO E 10 FA SERVIC.GALEGO PROMOC.IGUALDADE SANTIAGO DE COMPOSTELA
14 FAC020000015770078 POSTO BASE GRUPO E 10 FA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
15 MAC020000015770039 SUBALTERNO 10 MA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
16 MAC020000015770041 SUBALTERNO 10 MA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
17 MAC020000015770044 SUBALTERNO 10 MA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
18 MAC020000015770045 SUBALTERNO 10 MA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
19 OTB010000015770022 SUBALTERNO 10 OT SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
20 OTC020000015770029 SUBALTERNO 10 OT SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
21 OTC020000015770031 SUBALTERNO 10 OT SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
22 OTC020000015770033 SUBALTERNO 10 OT SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
23 OTC020000015770034 SUBALTERNO 10 OT SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
24 PEC020000015770065 POSTO BASE GRUPO E 10 PE SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
25 PEC020000015770067 POSTO BASE GRUPO E 10 PE SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
26 PEC020000015770068 POSTO BASE GRUPO E 10 PE SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
27 PRP010000028001007 SUBALTERNO 10 PR SECRET.XERAL DO PRESIDENTE (OFIC.MADRID) MADRID
28 SAC020000015770038 POSTO BASE GRUPO E 10 SA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
29 SAC020000015770041 POSTO BASE GRUPO E 10 SA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
30 SAC030000015770025 POSTO BASE GRUPO E 10 SA D.X.DE SAUDE PUBLICA SANTIAGO DE COMPOSTELA
31 SAS020000015770020 POSTO BASE GRUPO E 10 SA SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
32 SAS040000015770029 POSTO BASE GRUPO E 10 SA DIVISION DE RECURSOS ECONOMICOS SANTIAGO DE COMPOSTELA
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
33 XUA010000036170012 POSTO BASE GRUPO E 10 XU ACADEMIA GALEGA DE SEGURIDADE A ESTRADA XORNADA PARTIDA
34 XUC020000015770020 POSTO BASE GRUPO E 10 XU SECRETARIA XERAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
35 XUC030000015770020 POSTO BASE GRUPO E 10 XU D.X.XUSTIZA SANTIAGO DE COMPOSTELA
36 XUC040000015770021 POSTO BASE GRUPO E 10 XU D.X.DE RELACIONS LABORAIS SANTIAGO DE COMPOSTELA
37 XUC060000015770019 POSTO BASE GRUPO E 10 XU D.X.DE ADMINISTRACION LOCAL SANTIAGO DE COMPOSTELA
38 XUC070000015770014 POSTO BASE GRUPO E 10 XU CONSELLO GALEGO DE RELACIONS LAB. SANTIAGO DE COMPOSTELA
39 CUC991000015001031 SUBALTERNO 10 CU DELEGACION PROVINCIAL A CORUÑA A CORUÑA
40 EDC994020215001006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FDO.WIRTZ(A CORUÑA) A CORUÑA
41 EDC994020215001008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND.FDO.WIRTZ(A CORUÑA) A CORUÑA
42 EDC994020215001011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FDO.WIRTZ(A CORUÑA) A CORUÑA SITUADO I.B.A SARDIÑEIRA
43 EDC994020315001007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ANXEL CASAL-MONTE ALTO (A CORUÑA) A CORUÑA
44 EDC994020415001005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. SOMESO (A CORUÑA) A CORUÑA
45 EDC994020515001006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DIEGO DELIC.MARAÑON(A CORUÑA) A CORUÑA
46 EDC994030215001008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. EUSEBIO DA GUARDA (A CORUÑA) A CORUÑA
47 EDC994030215001009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. EUSEBIO DA GUARDA (A CORUÑA) A CORUÑA
48 EDC994030215001010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. EUSEBIO DA GUARDA (A CORUÑA) A CORUÑA
49 EDC994030215001011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. EUSEBIO DA GUARDA (A CORUÑA) A CORUÑA
50 EDC994030315001004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AGRA DO ORZAN (A CORUÑA) A CORUÑA
51 EDC994030415001005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONELOS (A CORUÑA) A CORUÑA
52 EDC994030515001011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. R.MENENDEZ PIDAL(A CORUÑA) A CORUÑA
53 EDC994030615001008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ELVIÑA (A CORUÑA) A CORUÑA
54 EDC994030715001006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº1 (A CORUÑA) A CORUÑA
55 EDC994030815001007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONTE DAS MOAS (A CORUÑA) A CORUÑA
56 EDC994031215001004 SUBALTERNO 10 ED I.E.S.RAMON OTERO PEDRAIO (A CORUÑA) A CORUÑA
57 EDC994031215001005 SUBALTERNO 10 ED I.E.S.RAMON OTERO PEDRAIO (A CORUÑA) A CORUÑA
58 EDC994031315001008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S.PASEO DAS PONTES(A CORUñA) A CORUÑA
59 EDC994031315001009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S.PASEO DAS PONTES(A CORUñA) A CORUÑA
60 EDC994040115001008 SUBALTERNO 10 ED CONSERVATORIO SUPERIOR MUSICA (A CORUÑA) A CORUÑA
61 EDC994050115001007 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA OFICIAL IDIOMAS (A CORUÑA) A CORUÑA
62 EFC991000015001043 SUBALTERNO 10 EF DELEGACION TERRITORIAL A CORUÑA A CORUÑA
63 SAC991000015001322 POSTO BASE GRUPO E 10 SA DELEGACION PROVINCIAL A CORUÑA A CORUÑA
64 XUC991000015001096 POSTO BASE GRUPO E 10 XU DELEGACION PROVINCIAL DA CORUÑA A CORUÑA
65 EDC994030115010004 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. VIONS (ABEGONDO) ABEGONDO
66 EDC994030115020005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND.DE AMES AMES
67 EDC994020115050003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE SABON (ARTEIXO) ARTEIXO
68 EDC994030115050005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MANUEL MURGUIA (ARTEIXO) ARTEIXO
69 EDC994030115050006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MANUEL MURGUIA (ARTEIXO) ARTEIXO
70 EDC994020115060005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE ARZUA ARZUA
71 EDC994020115090006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AS MARIÑAS (BETANZOS) BETANZOS
72 EDC994030115090005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FCO.AGUIAR (BETANZOS) BETANZOS
73 EDC994030115090007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FCO.AGUIAR (BETANZOS) BETANZOS
74 EDC994020115110005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ESPIÑEIRA (BOIRO) BOIRO
75 EDC994030115110005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PRAIA BARRAÑA (BOIRO) BOIRO
76 EDC994030215110011 SUBALTERNO 10 ED I.E.S.Nº1(BOIRO) BOIRO
77 EDC994030215110012 SUBALTERNO 10 ED I.E.S.Nº1(BOIRO) BOIRO
78 EDC994030115130008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S.ESPARIS(BRION) BRION
79 EDC994030115160008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE CAMARIÑAS CAMARIÑAS
80 EDC994030115170004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DAVID BUJAN (CAMBRE) CAMBRE
81 EDC994030115170006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DAVID BUJAN (CAMBRE) CAMBRE
82 EDC994030215170007 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. ALFONSO X O SABIO (CAMBRE) CAMBRE
83 EDC994030215170008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. ALFONSO X O SABIO (CAMBRE) CAMBRE
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
84 EDC994020115190004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONTE NEME (CARBALLO) CARBALLO
85 EDC994030115190007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ALFREDO BRAÑAS (CARBALLO) CARBALLO
86 EDC994030215190005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ISIDRO PARGA PONDAL (CARBALLO) CARBALLO
87 EDC994030115190008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ALFREDO BRAÑAS (CARBALLO) CARBALLO
88 EDC994030115190009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ALFREDO BRAÑAS (CARBALLO) CARBALLO
89 EDC994030215190004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ISIDRO PARGA PONDAL CARBALLO
90 EDC994030215190006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ISIDRO PARGA PONDAL (CARBALLO) CARBALLO
91 EDC994030115200008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE CARNOTA CARNOTA
92 EDC994030115220006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE CEDEIRA CEDEIRA
93 EDC994020115230006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FERNANDO BLANCO (CEE) CEE
94 EDC994030115300011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CRUC.BALEARES(CULLEREDO) CULLEREDO
95 EDC994030115300012 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CRUC.BALEARES(CULLEREDO) CULLEREDO
96 EDC994030215300008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. BLANCO AMOR (CULLEREDO) CULLEREDO
97 EDC994030215300009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. BLANCO AMOR (CULLEREDO) CULLEREDO
98 EDC994020115340005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. BARALLOBRE (FENE) FENE
99 EDC994020215350005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ROBERTO VIDAL DE LA TORRE (FERROL) FERROL
100 EDC994020315350007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARQUES DE SUANCES(FERROL) FERROL
101 EDC994020315350009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARQUES DE SUANCES(FERROL) FERROL
102 EDC994020315350010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARQUES DE SUANCES(FERROL) FERROL
103 EDC994030215350010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CONCEPCION ARENAL (FERROL) FERROL
104 EDC994030515350005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. RICARDO CARBALLO CALERO (FERROL) FERROL
105 EDC994030615350006 SUBALTERNO 10 ED INGABAD - (FERROL) FERROL
106 EDC994030715350008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. FERROL VELLO (FERROL) FERROL
107 EDC994030815350008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. EUGENIO LOPEZ (FERROL) FERROL
108 EDC994040115350004 SUBALTERNO 10 ED CONSERVATORIO PROFESIONAL MUSICA (FERROL) FERROL
109 EDC994050115350007 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA OFICIAL IDIOMAS (FERROL) FERROL
110 EDC994050115350009 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA OFICIAL IDIOMAS (FERROL) FERROL
111 EDC994090115350007 SUBALTERNO 10 ED CTRO.EDUC.ESPEC. CARMEN POLO (FERROL) FERROL
112 EDC994090115350008 SUBALTERNO 10 ED CTRO.EDUC.ESPEC. CARMEN POLO (FERROL) FERROL
113 FAC992000015350025 POSTO BASE GRUPO E 10 FA CENTRO FORM. OCUP. (FERROL) FERROL
114 EDC994030115360008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE FISTERRA FISTERRA
115 EDC994030115400004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DA LARACHA A LARACHA
116 EDC994030115400005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DA LARACHA A LARACHA
117 EDC994030115420004 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. BEO-SEAIA (MALPICA DE BERGANTIÑOS) MALPICA DE BERGANT.
118 EDC994030115450005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE MELIDE MELIDE
119 EDC994030115450006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE MELIDE MELIDE
120 EDC994030115500006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE MUGARDOS MUGARDOS
121 EDC994030115510008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. RAMON CAAMAÑO (MUXIA) MUXIA
122 EDC994030215520008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. AS INSUAS (MUROS) MUROS
123 EDC994030115530006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AS TELLEIRAS (NARON) NARON
124 EDC994030115530007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AS TELLEIRAS (NARON) NARON
125 EDC994030215530005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. TERRA DE TRASANCOS(NARON) NARON
126 EDC994030215530006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. TERRA DE TRASANCOS(NARON) NARON
127 EDC994030215560004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CAMPO DE SAN ALBERTO (NOIA) NOIA
128 EDC994030315570008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº1 (OLEIROS) OLEIROS
129 EDC994030315570009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº1 (OLEIROS) OLEIROS
130 EDC994030215580008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº 2 (ORDES) ORDES
131 EDC994030115590008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE OROSO OROSO
132 EDC994030115600004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE ORTIGUEIRA ORTIGUEIRA
133 EDC994030115600005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE ORTIGUEIRA ORTIGUEIRA
134 EDC994030115610008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. POETA AÑON (OUTES) OUTES
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
135 EDC994030115610009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. POETA AÑON (OUTES) OUTES
136 EDC994020115614005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CABO ORTEGAL (CARIÑO) CARIñO
137 EDC994030115640004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CAMILO JOSE CELA (PADRON) PADRON
138 EDC994030115660006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DA POBRA DO CARAMIÑAL A POBRA DO CARAMIÑAL
139 EDC994030115670005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE PONTECESO PONTECESO
140 EDC994020115690005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AS PONTES DE GARCIA RODRIGUEZ AS PONTES
141 EDC994030115690004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONCHO VALCARCE (AS PONTES DE GARCIA RODRIGUEZ) AS PONTES DE GARCIA RODRIGUEZ
142 EDC994030115690005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONCHO VALCARCE (AS PONTES DE GARCIA RODRIGUEZ) AS PONTES DE GARCIA RODRIGUEZ
143 EDC994030115690006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONCHO VALCARCE (AS PONTES DE GARCIA RODRIGUEZ) AS PONTES DE GARCIA RODRIGUEZ
144 EDC994030315700003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE PORTO DO SON PORTO DO SON
145 EDC994030315700004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE PORTO DO SON PORTO DO SON
146 EDC994030115710005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FELIX MURIEL (RIANXO) RIANXO
147 EDC994020115720005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. COROSO (RIBEIRA) RIBEIRA
148 EDC994030115720004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (RIBEIRA) RIBEIRA
149 EDC994030115720005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (RIBEIRA) RIBEIRA
150 EDC994030115720006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (RIBEIRA) RIBEIRA
151 EDC994030215720003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. LELIADOURA (RIBEIRA) RIBEIRA
152 PEC994020115720021 POSTO BASE GRUPO E 10 PE C.EXPER.ACUICULT. P.COUSO - AGUIÑO RIBEIRA
153 EDC994030215720004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. LELIADOURA (RIBEIRA) RIBEIRA
154 EDC994030115740006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ISAAC DIAZ PARDO (SADA) SADA
155 EDC994030115760004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. TERRA DE XALLAS (STA.COMBA) SANTA COMBA
156 EDC994030115760006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. TERRA DE XALLAS (STA.COMBA) SANTA COMBA
157 EDC994020115770006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. COMPOSTELA (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
158 EDC994020115770008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. COMPOSTELA (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
159 EDC994020215770006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. SAN CLEMENTE (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
160 EDC994020415770007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONTE DE CONXO (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
161 EDC994020415770008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONTE DE CONXO (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
162 EDC994020415770009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONTE DE CONXO (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
163 EDC994020515770004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AS FONTIÑAS (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
164 EDC994030115770010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ARCEBISPO XELMIREZ I (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
165 EDC994030215770008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ROSALIA CASTRO (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
166 EDC994030215770009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ROSALIA CASTRO (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
167 EDC994030315770005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. EDUARDO PONDAL (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
168 EDC994030315770008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. EDUARDO PONDAL (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
169 EDC994030415770006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ARCEBISPO XELMIREZ II(SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
170 EDC994030415770007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ARCEBISPO XELMIREZ II(SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
171 EDC994030515770004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ANTONIO FRAGUAS FRAGUAS (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
172 EDC994030515770005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ANTONIO FRAGUAS FRAGUAS (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
173 EDC994030515770006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ANTONIO FRAGUAS FRAGUAS (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
174 EDC994030615770005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A PONTEPEDRIÑA (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
175 EDC994030715770003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE SAR (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
176 EDC994090115770005 SUBALTERNO 10 ED CTRO.EDUC.ESP. A BARCIA (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
177 OTB992000015770021 SUBALTERNO 10 OT AUGAS GALICIA DEMARCAC.GALICIA CENTRO (SANTIAGO) SANTIAGO DE COMPOST.
178 PRP110000015770023 SUBALTERNO 10 PR SECRET.XER.DE INVESTIGAC.E DESENVOLVEM. SANTIAGO DE COMPOST.
179 EDC994030115810004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE CACHEIRAS - TEO TEO
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
180 EDC994030115910005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. TERRA DE SONEIRA (VIMIANZO) VIMIANZO
181 EDC994030115920003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MAXIMINO ROMERO DE LEMA (BAIO/ZAS) ZAS
182 CUC994040127001005 SUBALTERNO 10 CU OFICINA TURISMO LUGO LUGO XORNADA PARTIDA
183 EDC994020127001004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AS MERCEDES (LUGO) LUGO
184 EDC994020227001009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A PIRINGALLA (LUGO) LUGO
185 EDC994020327001006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (LUGO) LUGO
186 EDC994020327001007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (LUGO) LUGO
187 EDC994020327001008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (LUGO) LUGO
188 EDC994030127001011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. LUCUS AUGUSTI (LUGO) LUGO
189 EDC994030227001010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. NªSªDOS OLLOS GRANDES (LUGO) LUGO
190 EDC994030327001003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. XOAN MONTES (LUGO) LUGO
191 EDC994030627001012 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. SANXILLAO(LUGO) LUGO
192 EDC994030627001004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. SANXILLAO(LUGO) LUGO
193 EDC994030727001008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. MANUEL LEIRAS PULPEIRO (LUGO) LUGO
194 EDC994030727001009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. MANUEL LEIRAS PULPEIRO (LUGO) LUGO
195 EDC994040127001005 SUBALTERNO 10 ED CONSERVATORIO DE MUSICA DE LUGO LUGO
196 EDC994060127001006 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA AA.OO. RAMON FALCON (LUGO) LUGO
197 EDC994005027001003 SUBALTERNO 10 ED CTRO.FORM.CONT.PROF.-CEFOCOP(LUGO) LUGO XORNADA PARTIDA
198 FAC992000027001013 POSTO BASE GRUPO E 10 FA CENTRO FORM. OCUP. (LUGO) LUGO
199 FAC992090127001020 POSTO BASE GRUPO E 10 FA OFICINA DE EMPREGO DE LUGO LUGO
200 PRC991000027001015 POSTO BASE GRUPO E 10 PR DELEGACION PROVINCIAL LUGO LUGO
201 SAS991000027001037 P.B. GRUPO E 10 SA DIRECCION PROVINCIAL LUGO (SERGAS) LUGO
202 EDC994030127020004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE ALFOZ-O VALADOURO ALFOZ
203 EDC994030127020005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE ALFOZ-O VALADOURO ALFOZ
204 EDC994020127085005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PERDOURO (BURELA) BURELA
205 EDC994030127100003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DA TERRA CHA/JOSE TRAPERO CASTRO DE REI
206 EDC994030227130003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARQUES DE SARGADELOS(SAN CIBRAO/CERVO) CERVO
207 EDC994030227130004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARQUES DE SARGADELOS(SAN CIBRAO/CERVO) CERVO
208 EDC994020127160005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. VAL DO ASMA(CHANTADA) CHANTADA
209 EDC994030127180003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FONTEM ALBEI (A FONSAGRADA) A FONSAGRADA
210 EDC994030127180004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FONTEM ALBEI (A FONSAGRADA) A FONSAGRADA
211 EDC994020127190004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. O CENTIÑO (FOZ) FOZ
212 EDC994020127190006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. O CENTIÑO (FOZ) FOZ
213 EDC994030127190005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. VILAXOANE (FOZ) FOZ
214 EDC994030127250004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ILLA DE SARON XOVE
215 EDC994030127250005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ILLA DE SARON XOVE
216 EDC994030127280005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PEDREGAL DE IRIMIA(MEIRA) MEIRA
217 EDC994030127300006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. RIO CABE(MONFORTE) MONFORTE DE LEMOS
218 EDC994030127300008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. RIO CABE(MONFORTE) MONFORTE DE LEMOS
219 EDC994030127430008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DA PASTORIZA A PASTORIZA
220 EDC994030127470003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ENRIQUE MURUAIS (A PONTENOVA) A PONTENOVA
221 EDC994030127490003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE QUIROGA QUIROGA
222 EDC994020127500005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PORTA DA AUGA (RIBADEO) RIBADEO
223 EDC994030127500004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (RIBADEO) RIBADEO
224 EDC994030127500005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (RIBADEO) RIBADEO
225 EDC994030127550004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE RABADE RABADE
226 EDC994030127550005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE RABADE RABADE
227 EDC994020127560004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 SARRIA SARRIA
228 EDC994030127560004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. XOGRAR AFONSO GOMEZ(SARRIA) SARRIA
229 EDC994030127560006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. XOGRAR AFONSO GOMEZ(SARRIA) SARRIA
230 EDC994030127590004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE TABOADA TABOADA
231 EDC994020127650004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARIA SARMIENTO (VIVEIRO) VIVEIRO
232 EDC994020127650005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARIA SARMIENTO (VIVEIRO) VIVEIRO
233 EDC994020127650006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARIA SARMIENTO (VIVEIRO) VIVEIRO
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
234 EDC994020127650007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARIA SARMIENTO (VIVEIRO) VIVEIRO
235 EDC994030127650007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. VILAR PONTE (VIVEIRO) VIVEIRO
236 PEC991000027650012 POSTO BASE GRUPO E 10 PE DELEG.TERRITORIAL LUGO (CELEIRO) VIVEIRO
237 EDC994020232001005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A FARIXA (OURENSE) OURENSE
238 EDC994020332001004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PORTOVELLO (OURENSE) OURENSE
239 EDC994020332001006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PORTOVELLO (OURENSE) OURENSE
240 EDC994020432001007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A CARBALLEIRA (OURENSE) OURENSE
241 EDC994030232001007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. R.OTERO PEDRAYO(OURENSE) OURENSE
242 EDC994030232001009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. R.OTERO PEDRAYO(OURENSE) OURENSE
243 EDC994030232001011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. R.OTERO PEDRAYO(OURENSE) OURENSE
244 EDC994030532001004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. XESUS FERRO COUSELO (OURENSE) OURENSE
245 EDC994040132001007 SUBALTERNO 10 ED CONSERVATORIO SUP. MUSICA DE OURENSE OURENSE
246 EDC994050132001008 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA OFICIAL IDIOMAS (OURENSE) OURENSE
247 EFC991000032001032 SUBALTERNO 10 EF DELEGACION TERRITORIAL OURENSE OURENSE
248 FAC994010132001007 POSTO BASE GRUPO E 10 FA RESIDENCIA XUVENIL LOPEZ CUEVILLAS (OURENSE) OURENSE
249 EDC994030132010004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND DE ALLARIZ ALLARIZ
250 EDC994030132090005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARTAGUISELA (O BARCO VAL.) O BARCO DE VALDEORRAS
251 EDC994005032090003 SUBALTERNO 10 ED CTRO.FORM.CONT.PROF.-CEFOCOP-(O BARCO) O BARCO DE VAL.. XORNADA PARTIDA
252 FAC992090132090007 POSTO BASE GRUPO E 10 FA OFICINA DE EMPREGO DO BARCO DE VALDEORRAS O BARCO DE VALDEORRAS
253 EDC994020132190005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MANUEL CHAMOSO LAMAS (O CARBALLIÑO) O CARBALLIÑO
254 EDC994020132190006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MANUEL CHAMOSO LAMAS O CARBALLIÑO
255 EDC994030132190005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. (O CARBALLIÑO) O CARBALLIÑO
256 EDC994030132240005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CELSO EMILIO FERREIRO(CELANOVA) CELANOVA
257 EDC994020132320005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 XINZO DE LIMIA XINZO DE LIMIA
258 EDC994020132620003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. XERMAN ANCOCHEA QUEVEDO (A POBRA DE TRIVES) A POBRA DE TRIVES
259 EDC994020132620004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. XERMAN ANCOCHEA QUEVEDO (A POBRA DE TRIVES) A POBRA DE TRIVES
260 EDC994030132700004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. COSME LOPEZ RODRIGUEZ (A RUA) A RUA
261 FAC992090132840007 POSTO BASE GRUPO E 10 FA OFICINA DE EMPREGO DE VERIN VERIN
262 EDC994030132850003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE VIANA DO BOLO VIANA DO BOLO
263 EDC994020132860003 SUBALTERNO 10 ED CENTRO RESIDENCIAL F.P. VILAMARIN VILAMARIN
264 EDC991000036001030 SUBALTERNO 10 ED DELEGACION PROVINCIAL PONTEVEDRA PONTEVEDRA
265 EDC991000036001031 SUBALTERNO 10 ED DELEGACION PROVINCIAL PONTEVEDRA PONTEVEDRA
266 EDC991000036001032 SUBALTERNO 10 ED DELEGACION PROVINCIAL PONTEVEDRA PONTEVEDRA
267 EDC994005036001003 SUBALTERNO 10 ED CTRO.FORM.CONT.PROF. -CEFOCOP(PONTEV.) PONTEVEDRA XORNADA PARTIDA
268 EDC994020336001008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FREY MARTIN SARMIENTO (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
269 EDC994020336001009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FREY MARTIN SARMIENTO (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
270 EDC994020336001010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FREY MARTIN SARMIENTO (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
271 EDC994030136001010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. SANCHEZ CANTON(PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
272 EDC994030136001011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. SANCHEZ CANTON(PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
273 EDC994030236001006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. VALLE INCLAN (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
274 EDC994030236001008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. VALLE INCLAN (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
275 EDC994030336001005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A XUNQUEIRA I (PONTEV.) PONTEVEDRA
276 EDC994030336001006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A XUNQUEIRA I (PONTEV.) PONTEVEDRA
277 EDC994030436001007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A XUNQUEIRA II (PONTEVED.) PONTEVEDRA
278 EDC994030536001005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. GONZALO TORRENTE BALLESTER (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
279 EDC994030736001007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SEC.HOSTELERIA (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
280 EDC994040136001004 SUBALTERNO 10 ED CONSERVATORIO SUP. MUSICA DE PONTEVEDRA PONTEVEDRA
281 EDC994050136001005 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA OFICIAL IDIOMAS (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
282 EDC994050136001008 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA OFICIAL IDIOMAS (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
283 EDC994080036001006 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA SUP. CONS. E. REST. BENS CULTURAIS (PONTEVEDRA) PONTEVEDRA
284 MAC991000036001071 SUBALTERNO 10 MA DELEGACION PROVINCIAL PONTEVEDRA PONTEVEDRA
285 SAC991000036001028 P.B. GRUPO E 10 SA DELEGACION PROVINCIAL PONTEVEDRA PONTEVEDRA
286 SAC991000036001030 P.B. GRUPO E 10 SA DELEGACION PROVINCIAL PONTEVEDRA PONTEVEDRA
287 EDC994030136020008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE BARRO BARRO
288 EDC994030136030003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PRIMEIRO DE MARZO (BAIONA) BAIONA
289 EDC994030136030005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PRIMEIRO DE MARZO (BAIONA) BAIONA
290 EDC994030136030006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PRIMEIRO DE MARZO (BAIONA) BAIONA
291 EDC994030136040004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. JOHAN CARBALLEIRA (BUEU) BUEU
292 EDC994030136040005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. JOHAN CARBALLEIRA (BUEU) BUEU
293 EDC994030136040006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. JOHAN CARBALLEIRA (BUEU) BUEU
294 EDC994030236040008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. A ILLA DE ONS (BUEU) BUEU
295 EDC994030136060005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. RAMON CABANILLAS(CAMBADOS) CAMBADOS
296 EDC994030236060007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FRANCISCO ASOREY (CAMBADOS) CAMBADOS
297 EDC994030136080005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MARIA SOLIÑO(CANGAS) CANGAS
298 EDC994030336080008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. MONTE CARRASCO (CANGAS) CANGAS
299 EDC994030236170008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº1 (A ESTRADA) A ESTRADA
300 EDC994030236170009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº1 (A ESTRADA) A ESTRADA
301 EDC994030136180008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. CHANO PIÑEIRO (FORCAREI) FORCAREI
302 EDC994030136210004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AUGA DA LAXE(GONDOMAR) GONDOMAR
303 EDC994030236210008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. TERRA DE TURONIO (GONDOMAR) GONDOMAR
304 EDC994030236210009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. TERRA DE TURONIO (GONDOMAR) GONDOMAR
305 EDC994030136220004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MONTE DA VILA (O GROVE) O GROVE
306 EDC994030236220008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº2 (O GROVE) O GROVE
307 EDC994030236220009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº2 (O GROVE) O GROVE
308 EDC994030136230007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A SANGRIÑA-A GUARDA A GUARDA
309 EDC994030136235009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DA ILLA DE AROUSA A ILLA DE AROUSA
310 EDC994020136240006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. LAXEIRO(LALIN) LALIN
311 EDC994020136240007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. LAXEIRO(LALIN) LALIN
312 EDC994030136240004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SEDUNC. R.Mª ALLER ULLOA (LALIN) LALIN
313 EDC994030136240005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SEDUNC. R.Mª ALLER ULLOA (LALIN) LALIN
314 EDC994030136240006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SEDUNC. R.Mª ALLER ULLOA (LALIN) LALIN
315 EDC994020136260005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CHAN DO MONTE (MARIN) MARIN
316 EDC994020136260006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CHAN DO MONTE (MARIN) MARIN
317 EDC994030236260008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº1 (MARIN) MARIN
318 EDC994030136270008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE MEAÑO MEAÑO
319 EDC994030136270009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE MEAÑO MEAÑO
320 EDC994020136290005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. A PARALAIA (MOAÑA) MOAÑA
321 EDC994030136290005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. AS BARXAS (MOAÑA) MOAÑA
322 EDC994030136340004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PAZO DA MERCE(AS NEVES) AS NEVES
323 EDC994020136350006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND.ESCOLAS PROVAL(NIGRAN) NIGRAN
324 EDC994020136380005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND.RIBEIRA DO LOURO (O PORRIÑO) O PORRIÑO
325 EDC994020136380006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND.RIBEIRA DO LOURO (O PORRIÑO) O PORRIÑO
326 EDC994030136380005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PINO MANSO (O PORRIÑO) O PORRIÑO
327 EDC994030136400003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE POIO POIO
328 EDC994030136400004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE POIO POIO
329 EDC994030136410008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE PONTE CALDELAS PONTE CALDELAS
330 EDC994030136410009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE PONTE CALDELAS PONTE CALDELAS
331 EDC994020136440004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PEDRO FLORIANI DE REDONDELA REDONDELA
332 EDC994020136440005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PEDRO FLORIANI DE REDONDELA REDONDELA
Nº POSTO DENOMINACION NIVEL CONSELLERIA DESTINO CONCELLO OBSERV.
333 EDC994020136440006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. PEDRO FLORIANI DE REDONDELA REDONDELA
334 EDC994030336440007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE CHAPELA (REDONDELA) REDONDELA
335 XUC991010136440074 POSTO BASE GRUPO E 10 XU GABINETE SEGURIDADE E SAUDE LABORAL DE RANDE REDONDELA
336 EDC994030136490008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE SALVATERRA DE MIÑO SALVATERRA DE MIÑO
337 EDC994030136490009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE SALVATERRA DE MIÑO SALVATERRA DE MIÑO
338 EDC994030136500007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE VILALONGA (SANXENXO) SANXENXO
339 EDC994030136500008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE VILALONGA (SANXENXO) SANXENXO
340 EDC994030236500008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE SANXENXO SANXENXO
341 EDC994030136510008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. PINTOR COLMEIRO (SILLEDA) SILLEDA
342 EDC994030136510009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. PINTOR COLMEIRO (SILLEDA) SILLEDA
343 EDC994030136530003 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE TOMIÑO TOMIÑO
344 EDC994030136530004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE TOMIÑO TOMIÑO
345 EDC994030136550008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE VALGA VALGA
346 EDC994030136550009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE VALGA VALGA
347 EDC994020136560010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. RICARDO MELLA MEIXOEIRO VIGO
348 EDC994020236560007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. VALENTIN PAZ ANDRADE (VIGO) VIGO
349 EDC994020336560009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE TEIS (VIGO) VIGO
350 EDC994020436560008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (VIGO) VIGO
351 EDC994020436560011 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. Nº 1 (VIGO) VIGO
352 EDC994030136560010 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CASTELAO (VIGO) VIGO
353 EDC994030336560009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. SAN TOME DE FREIXEIRO (VIGO) VIGO
354 EDC994030636560004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ALVARO CUNQUEIRO (VIGO) VIGO
355 EDC994030636560005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ALVARO CUNQUEIRO (VIGO) VIGO
356 EDC994030636560006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. ALVARO CUNQUEIRO (VIGO) VIGO
357 EDC994030736560006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SEDUND. O MEIXOEIRO (VIGO) VIGO
358 EDC994031036560005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. OS ROSAIS II (VIGO) VIGO
359 EDC994031036560006 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. OS ROSAIS II (VIGO) VIGO
360 EDC994031036560007 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. OS ROSAIS II (VIGO) VIGO
361 EDC994031336560009 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. MANUEL ANTONIO(VIGO) VIGO
362 EDC994031536560008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº2 VALADARES (VIGO) VIGO
363 EDC994031536560009 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. Nº2 VALADARES (VIGO) VIGO
364 EDC994050136560011 SUBALTERNO 10 ED ESCOLA OFICIAL IDIOMAS (VIGO) VIGO
365 PEC991000036560020 POSTO BASE GRUPO E 10 PE DELEG.TERRITORIAL PONTEVEDRA (VIGO) VIGO
366 PEC994030136560085 POSTO BASE GRUPO E 10 PE INT.POLIT.MAR.PESQ. VIGO VIGO
367 PEC994030136560087 POSTO BASE GRUPO E 10 PE INT.POLIT.MAR.PESQ. VIGO VIGO
368 PEC994030136560089 POSTO BASE GRUPO E 10 PE INT.POLIT.MAR.PESQ. VIGO VIGO
369 EDC994030136580008 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. DE VILA DE CRUCES VILA DE CRUCES
370 EDC994030136590008 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. CALVO SOTELO (VILAGARCIA) VILAGARCIA DE AROUSA
371 EDC994030336590005 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. FERMIN BOUZA BREY (VILAGARCIA) VILAGARCIA DE AROUSA
372 EDC994030436590005 SUBALTERNO 10 ED I.E.S. ARMANDO COTARELO VALLEDOR VILAG. AROUSA
373 EDC994030136600004 SUBALTERNO 10 ED INST.EDUC.SECUND. DE VILANOVA DE AROUSA VILANOVA DE AROUSA
CONSELLERÍAS
AG AGRICULTURA, GANDERÍA E POLÍTICA AGROALIMENTARIA
CU CULTURA, COMUNICACIÓN SOCIAL E TURISMO
ED EDUCACIÓN E ORDENACIÓN UNIVERSITARIA
EF ECONOMÍA E FACENDA
FA FAMILIA E PROMOCIÓN DO EMPREGO, MULLER E XUVENTUDE
IC INDUSTRIA E COMERCIO
MA MEDIO AMBIENTE
OT POLÍTICA TERRITORIAL, OBRAS PÚBLICAS E VIVENDA
PE PESCA, MARISQUEO E ACUICULTURA
PR PRESIDENCIA E ADMINISTRACIÓN PÚBLICA
SA SANIDADE E SERVICIOS SOCIAIS
XU XUSTIZA, INTERIOR E RELACIÓNS LABORAIS