Unha vez rematado o proceso selectivo para o ingreso na agrupación profesional de persoal funcionario subalterno da Administración xeral da Comunidade Autónoma de Galicia, convocado pola Resolución do 30 de marzo de 2022 (DOG núm. 65, do 4 de abril), e realizado o acto de elección de destino provisional previsto na Resolución do 26 de marzo de 2024 (DOG núm. 67, do 5 de abril), esta consellería, de conformidade co disposto na Lei 2/2015, do 29 de abril, do emprego público de Galicia, e demais normas concordantes,
RESOLVE:
Primeiro. Nomear persoal funcionario de carreira na agrupación profesional de persoal funcionario subalterno da Administración xeral da Comunidade Autónoma de Galicia as persoas aspirantes aprobadas que se relacionan no anexo desta resolución, ordenadas de acordo coa puntuación final obtida, e adxudicarlles como destinos provisionais, segundo o disposto na base IV.5, os que figuran no mesmo anexo.
Para adquiriren a condición de persoal funcionario de carreira, as persoas ás cales se refire o anexo desta resolución deberán cumprir os requisitos exixidos no artigo 60 da Lei 2/2015, do 29 de abril, e tomar posesión do correspondente posto de traballo no prazo dun mes, que comezará a computarse a partir do día seguinte ao da publicación desta resolución no Diario Oficial de Galicia.
No caso de que a persoa aspirante se atope en situación de incapacidade temporal, o prazo para a toma de posesión comezará a partir do día seguinte hábil á data de finalización da baixa médica, que deberá acreditar. Quedan exceptuadas do disposto neste parágrafo as situacións derivadas da maternidade ou paternidade, que poderán tomar posesión durante esta situación.
Segundo. Contra esta resolución, que pon fin á vía administrativa, poderase interpoñer, con carácter potestativo, recurso de reposición ante o conselleiro de Facenda e Administración Pública no prazo dun mes contado desde o día seguinte ao da súa publicación, ou directamente, recurso contencioso-administrativo, no prazo de dous meses contados desde esa mesma data, ante a Sala do Contencioso-Administrativo do Tribunal Superior de Xustiza de Galicia, conforme o disposto na Lei 29/1998, do 13 de xullo, reguladora da xurisdición contencioso-administrativa.
Santiago de Compostela, 23 de abril de 2024
O conselleiro de Facenda e Administración Pública
P.D. (Orde do 8.1.2020; DOG núm. 16, do 24 de xaneiro)
José María Barreiro Díaz
Director xeral da Función Pública
ANEXO
Nº |
NIF |
Apelidos e nome |
Posto elixido |
Código do posto |
Denominación |
Cons. |
Centro destino |
Centro directivo |
Concello |
Subgrupo |
Niv. |
Formación |
Observ. |
1 |
***2155** |
Caamaño Rey, Marta Elena |
16 |
PSC994080115190040 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (Carballo) |
Servizos periféricos |
Carballo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
2 |
***2687** |
Ferreiro Novo, Mónica |
67 |
EDC994030615001006 |
Subalterno/a |
ED |
IES plurilingüe Elviña (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
3 |
***8356** |
González Martínez, María Isabel |
85 |
MAC991000032001062 |
Subalterno/a |
MA |
Xefatura Territorial de Ourense |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
||
4 |
***5176** |
Chas Castro, María Cristina |
18 |
PEC994030115350037 |
Subalterno/a |
PE |
Escola Oficial Náutico-Pesqueira de Ferrol |
Servizos periféricos |
Ferrol |
AP |
10 |
Permiso de conducir B (R.I.) |
Horario especial// Tarefas de condución ademais das propias do posto de traballo |
5 |
***2957** |
Rodríguez González, José Antonio |
37 |
PSC994030132001166 |
Subalterno/a |
PS |
Centro de Menores A Carballeira |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial |
|
6 |
***8497** |
Quintas González, Jana |
83 |
EDC994030632001005 |
Subalterno/a |
ED |
IES Julio Prieto Nespereira (Ourense) |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial |
|
7 |
***2396** |
Lago Garrido, María de las Nieves |
107 |
EDC994031536560009 |
Subalterno/a |
ED |
IES Valadares (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
8 |
***4979** |
López Román, Trinidad |
95 |
PSC991000027001101 |
Subalterno/a |
PS |
Xefatura Territorial de Lugo |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
||
9 |
***2924** |
Carballo Costa, María Nieves |
111 |
EI2010000015770075 |
Subalterno/a |
EM |
S. X. Técnica |
Secretaría Xeral Técnica |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Permiso de conducir B (R.I.) |
Tarefas de condución ademais das propias do posto de traballo |
10 |
***7117** |
Miguélez Blanco, Marimar |
32 |
EDC995010132001039 |
Subalterno/a |
ED |
Biblioteca Ourense |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial// Xornada mañá ou tarde |
|
11 |
***9919** |
Villarino Novoa, Jonathan |
3 |
ED8191000032001010 |
Subalterno/a |
ED |
Centro Galego da Innovación de Formación Profesional |
Dirección Xeral de Formación Profesional-servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial |
|
12 |
***1366** |
Blanco Gallego, Juan Ramón |
13 |
EDC994030236080015 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Rodeira (Cangas) |
Servizos periféricos |
Cangas |
AP |
10 |
Horario especial |
|
13 |
***5699** |
Pardo Gómez, Carmen |
54 |
PRC991000027001025 |
Subalterno/a |
PR |
Xefatura Territorial de Lugo |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
14 |
***2513** |
Castro Magariños, María Vanessa |
33 |
ED6010000015770030 |
Subalterno/a |
ED |
D. X. de Patrimonio Cultural |
Dirección Xeral de Patrimonio Cultural |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
||
15 |
***6933** |
Rodríguez Cancela, Cristina |
52 |
EDC994030436001008 |
Subalterno/a |
ED |
IES A Xunqueira II (Pontevedra) |
Servizos periféricos |
Pontevedra |
AP |
10 |
Horario especial |
|
16 |
***5396** |
Rodríguez Costas, Carlos |
119 |
PSC994060136560005 |
Subalterno/a |
PS |
Centro Sociocomunitario (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
17 |
***7880** |
Díaz Souto, Antía |
43 |
ED5010000315770040 |
Subalterno/a |
ED |
Centro Galego de Arte Contemporáneo (CGAC) |
Dirección Xeral de Cultura |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
||
18 |
***3602** |
López López, Seila |
68 |
PSC991000015001147 |
Subalterno/a |
PS |
Xefatura Territorial da Coruña |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
||
19 |
***9961** |
Guerreiro Barro, Verónica |
56 |
EDC994030115690006 |
Subalterno/a |
ED |
IES Moncho Valcarce (As Pontes de García Rodríguez) |
Servizos periféricos |
As Pontes de García Rodríguez |
AP |
10 |
Horario especial |
|
20 |
***8075** |
Naveira González, Manuel Ángel |
106 |
EDC994030315350010 |
Subalterno/a |
ED |
IES Saturnino Montojo (Ferrol) |
Servizos periféricos |
Ferrol |
AP |
10 |
Horario especial |
|
21 |
***7699** |
Alvariño Barreiro, Rebeca |
98 |
EDC994030136440003 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Chapela (Redondela) |
Servizos periféricos |
Redondela |
AP |
10 |
Horario especial |
|
22 |
***9576** |
Cañas Cartón, Iñaki |
104 |
EDC994030136560008 |
Subalterno/a |
ED |
IES Castelao (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
23 |
***3293** |
Fernández Rodríguez, Agustín José |
103 |
SAC991000015001081 |
Subalterno/a |
SA |
Xefatura Territorial da Coruña |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
||
24 |
***6047** |
González Mata, Javier |
81 |
PSC994060115001008 |
Subalterno/a |
PS |
Centro Sociocomunitario (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
25 |
***6521** |
Martínez Martínez, Óscar Casto |
71 |
EDC994030115340006 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Fene |
Servizos periféricos |
Fene |
AP |
10 |
Horario especial |
|
26 |
***3789** |
Munín González, María |
9 |
PEC994030115720031 |
Subalterno/a |
PE |
Escola Oficial Náutico-Pesqueira de Ribeira |
Servizos periféricos |
Ribeira |
AP |
10 |
Permiso de conducir B (R.I.) |
Horario especial// Tarefas de condución ademais das propias do posto de traballo |
27 |
***8553** |
Paredes Miras, Ana |
88 |
EDC994090215770110 |
Subalterno/a |
ED |
CEE Manuel López Navalón (Santiago de Compostela) |
Servizos periféricos |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Nocturnidade |
|
28 |
***0826** |
Rodríguez Álvarez, Ana Isabel |
1 |
PSC994080115001104 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores Torrente Ballester (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
29 |
***9198** |
Fernández Fandiño, Eva María |
2 |
EDC994020415770009 |
Subalterno/a |
ED |
CIFP Politécnico (Santiago de Compostela) |
Servizos periféricos |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Horario especial |
|
30 |
***8180** |
Fernández Martínez, María Cristina |
12 |
EDC994020336001010 |
Subalterno/a |
ED |
IES Frei Martín Sarmiento (Pontevedra) |
Servizos periféricos |
Pontevedra |
AP |
10 |
Horario especial |
|
31 |
***4535** |
Alonso Alonso, Paula |
14 |
EDC994020136350006 |
Subalterno/a |
ED |
IES Escolas Proval (Nigrán) |
Servizos periféricos |
Nigrán |
AP |
10 |
Horario especial |
|
32 |
***8089** |
Martínez Otero, Genoveva |
92 |
PRC030000136001302 |
Subalterno/a |
PR |
S. X. de Persoal da Administración de Xustiza (Pontevedra) |
Dirección Xeral de Xustiza |
Pontevedra |
AP |
10 |
||
33 |
***9579** |
Orol Sánchez, Ángela |
6 |
EDC994030127020005 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Alfoz-Valadouro |
Servizos periféricos |
Alfoz |
AP |
10 |
Horario especial |
|
34 |
***7711** |
Trigas González, Mónica |
30 |
PRC994000036560075 |
Subalterno/a |
PR |
Edificio Administrativo (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
||
35 |
***8000** |
Núñez Peñamaría, Montserrat |
66 |
EDC994030327001003 |
Subalterno/a |
ED |
IES Xoán Montes (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
36 |
***2611** |
Vaamonde Balsa, Eva |
86 |
EDC994090115770025 |
Subalterno/a |
ED |
CEE A Barcia (Santiago de Compostela) |
Servizos periféricos |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Nocturnidade |
|
37 |
***7746** |
García Corral, Ricardo |
22 |
PEC994030115350036 |
Subalterno/a |
PE |
Escola Oficial Náutico-Pesqueira de Ferrol |
Servizos periféricos |
Ferrol |
AP |
10 |
Permiso de conducir B (R.I.) |
Horario especial//Réxime quendas//Tarefas de condución ademais das propias do posto de traballo |
38 |
***3375** |
Gutiérrez Vidal, Ana |
89 |
EDC994030215190004 |
Subalterno/a |
ED |
IES Isidro Parga Pondal (Carballo) |
Servizos periféricos |
Carballo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
39 |
***4635** |
López Arias, Noa |
57 |
EDC994030727001009 |
Subalterno/a |
ED |
IES Manuel Leiras Pulpeiro (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
40 |
***6913** |
Miraz Sardiña, María do Pilar |
94 |
PSC994080115350167 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (Ferrol) |
Servizos periféricos |
Ferrol |
AP |
10 |
Horario especial |
|
41 |
***4815** |
Puga Álvarez, Úrsula |
17 |
PRC994000036560074 |
Subalterno/a |
PR |
Edificio Administrativo (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
||
42 |
***9674** |
Romero Castro, Mónica |
65 |
EDC994030115640005 |
Subalterno/a |
ED |
IES Camilo José Cela (Padrón) |
Servizos periféricos |
Padrón |
AP |
10 |
Horario especial |
|
43 |
***9691** |
Souto Couto, Francisco Javier |
115 |
EDC995020115770017 |
Subalterno/a |
ED |
Museo das Peregrinacións |
Servizos periféricos |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Xornada mañá ou tarde |
|
44 |
***9769** |
Troncoso Lorenzo, María Luz |
53 |
EDC994020136380006 |
Subalterno/a |
ED |
IES Ribeira do Louro (O Porriño) |
Servizos periféricos |
O Porriño |
AP |
10 |
Horario especial |
|
45 |
***5323** |
Vázquez de Dios, María Victoria |
110 |
EIC992000032001021 |
Subalterno/a |
EM |
Centro Integrado de Formación Profesional (Ourense) |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial//Quendas de mañá e tarde |
|
46 |
***2336** |
Vázquez Núñez, Carlos |
49 |
PSC994090127560252 |
Subalterno/a |
PS |
Centro de Atención a Persoas con Discapacidades (Sarria) |
Servizos periféricos |
Sarria |
AP |
10 |
Horario especial |
|
47 |
***7823** |
Vila Rodríguez, Lucía |
97 |
PSC994060132001012 |
Subalterno/a |
PS |
Centro Sociocomunitario (Ourense) |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial |
|
48 |
***2812** |
Villaverde Seoane, María Vanesa |
46 |
EDC994030215560005 |
Subalterno/a |
ED |
IES Campo de San Alberto (Noia) |
Servizos periféricos |
Noia |
AP |
10 |
Horario especial |
|
49 |
***5537** |
Barreiro Villaverde, María del Carmen |
21 |
EDC994020136170005 |
Subalterno/a |
ED |
IES plurilingüe Antón Losada Diéguez (A Estrada) |
Servizos periféricos |
A Estrada |
AP |
10 |
Horario especial |
|
50 |
***7246** |
Díaz Anoeta, Ignacio José |
99 |
PSC994080115350162 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (Ferrol) |
Servizos periféricos |
Ferrol |
AP |
10 |
Horario especial |
|
51 |
***2928** |
García Martínez, Lucía |
69 |
EDC994060127001005 |
Subalterno/a |
ED |
Escola de arte Ramón Falcón (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
52 |
***9888** |
Lapido Ordóñez, María Vanessa |
77 |
EDC994030215110011 |
Subalterno/a |
ED |
IES plurilingüe A Cachada (Boiro) |
Servizos periféricos |
Boiro |
AP |
10 |
Horario especial |
|
53 |
***9396** |
López Fentanes, Ricardo |
35 |
EDC995020132001036 |
Vixilante/a de arquivos, bibliotecas e museos |
ED |
Museo Ourense |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial//Xornada mañá ou tarde |
|
54 |
***8147** |
Moledo González, María Isabel |
91 |
PEC993000036590022 |
Subalterno/a |
PE |
Xefatura Comarcal de Vilagarcía |
Servizos periféricos |
Vilagarcía de Arousa |
AP |
10 |
Permiso de conducir B (R.I.) |
Tarefas de condución ademais das propias do posto de traballo |
55 |
***7665** |
Piñeiro Pérez, María |
31 |
EDC995010115001040 |
Subalterno/a |
ED |
Biblioteca da Coruña |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial//Xornada mañá ou tarde |
|
56 |
***9351** |
Diéguez Baladrón, María Paz |
44 |
PSC994021032001010 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia Xuvenil Florentino López Cuevillas (Ourense) |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Horario especial |
|
57 |
***6941** |
González Pedreira, Suevia |
5 |
PSC991000015001145 |
Subalterno/a |
PS |
Xefatura Territorial da Coruña |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
||
58 |
***1892** |
Mitrán López, Margarita |
80 |
PSC994080115770095 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (Santiago de Compostela) |
Servizos periféricos |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Horario especial |
|
59 |
***1637** |
Rodríguez Peteiro, Montserrat |
34 |
EDC995020115770022 |
Vixilante/a de arquivos, bibliotecas e museos |
ED |
Museo das Peregrinacións |
Servizos periféricos |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Horario especial//Xornada mañá ou tarde |
|
60 |
***1361** |
Corujeira Prado, Juan Carlos |
20 |
PRC991000036001094 |
Subalterno/a |
PR |
Xefatura Territorial de Pontevedra |
Servizos periféricos |
Pontevedra |
AP |
10 |
||
61 |
***1996** |
Feijoo Corderi, Ana Isabel |
42 |
EDC994005032001003 |
Subalterno/a |
ED |
Centro de Formación e Recursos (Ourense) |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Xornada partida//Horario especial |
|
62 |
***9522** |
Martínez Neiro, María Xosé |
41 |
EDC994030136550009 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Valga |
Servizos periféricos |
Valga |
AP |
10 |
Horario especial |
|
63 |
***8881** |
Rodríguez Fernández, Adrián |
100 |
EDC994010215740005 |
Subalterno/a |
ED |
CEIP O Mosteirón (Sada) |
Servizos periféricos |
Sada |
AP |
10 |
Horario especial |
|
64 |
***9321** |
Rodríguez González, Andrea |
15 |
EDC994030236060008 |
Subalterno/a |
ED |
IES Francisco Asorey (Cambados) |
Servizos periféricos |
Cambados |
AP |
10 |
Horario especial |
|
65 |
***1094** |
Suárez Martínez, Pilar |
90 |
PSC991000015001675 |
Subalterno/a |
PS |
Xefatura Territorial da Coruña |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
||
66 |
***3177** |
Ciobotaru, Isabelle |
10 |
EDC994020115720004 |
Subalterno/a |
ED |
CIFP Coroso (Ribeira) |
Servizos periféricos |
Ribeira |
AP |
10 |
Horario especial |
|
67 |
***7759** |
Collarte López, Marina Pilar |
25 |
EDC994040236560007 |
Subalterno/a |
ED |
Conservatorio Profesional de Música (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
68 |
***1577** |
Fernández Costa, María do Carmen |
75 |
EDC994030915001005 |
Subalterno/a |
ED |
IES plurilingüe Rafael Dieste (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
69 |
***5734** |
Fernández Suárez, Claudia |
28 |
PSC993020115001011 |
Subalterno/a |
PS |
Casa do Mar da Coruña |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
||
70 |
***9142** |
González Sieira, María Belén |
63 |
PSC994080215770257 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia Asistida de Maiores Volta do Castro (Santiago de Compostela) |
Servizos periféricos |
Santiago de Compostela |
AP |
10 |
Horario especial |
|
71 |
***7523** |
Lema Reigosa, María de la Paz |
26 |
EDC994030136590007 |
Subalterno/a |
ED |
IES Castro Alobre (Vilagarcía de Arousa) |
Servizos periféricos |
Vilagarcía de Arousa |
AP |
10 |
Horario especial |
|
72 |
***5827** |
Pena Teijeiro, Rubén |
102 |
SAC991000027001024 |
Subalterno/a |
SA |
Xefatura Territorial de Lugo |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
||
73 |
***2190** |
Valcarce López, María Gloria |
96 |
EDC994030627001012 |
Subalterno/a |
ED |
IES Sanxillao (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
74 |
***4655** |
Villaronga Lea, Javier |
24 |
EDC994030136400003 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Poio |
Servizos periféricos |
Poio |
AP |
10 |
Horario especial |
|
75 |
***7994** |
Castro Nacef, Eloise Esmeralda |
55 |
EDC994020132190005 |
Subalterno/a |
ED |
IES Manuel Chamoso Lamas (O Carballiño) |
Servizos periféricos |
O Carballiño |
AP |
10 |
Horario especial |
|
76 |
***2378** |
Fontela Fernández, Iria |
72 |
EDC994030115310005 |
Subalterno/a |
ED |
IES Curtis (Curtis) |
Servizos periféricos |
Curtis |
AP |
10 |
Horario especial |
|
77 |
***7194** |
Herva Pintor, María Pilar |
87 |
PSC994080136170040 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (A Estrada) |
Servizos periféricos |
A Estrada |
AP |
10 |
Horario especial |
|
78 |
***0259** |
Miguel Sánchez, Cristina de |
61 |
PSC994060136001009 |
Subalterno/a |
PS |
Centro Sociocomunitario (Pontevedra) |
Servizos periféricos |
Pontevedra |
AP |
10 |
Horario especial |
|
79 |
***9058** |
Pérez Gañete, Sandra |
23 |
EDC994020136240007 |
Subalterno/a |
ED |
IES Laxeiro (Lalín) |
Servizos periféricos |
Lalín |
AP |
10 |
Horario especial |
|
80 |
***2914** |
Rodríguez Pasandín, Julio José |
112 |
PSC994050115001614 |
Subalterno/a |
PS |
Centro de Atención a Persoas con Discapacidades (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
81 |
***6535** |
Santorum Vidal, Cristina |
19 |
EDC994030936001005 |
Subalterno/a |
ED |
IES Montecelo (Pontevedra) |
Servizos periféricos |
Pontevedra |
AP |
10 |
Horario especial |
|
82 |
***3412** |
Uzal Miramontes, Ana María |
70 |
EDC994020115090006 |
Subalterno/a |
ED |
IES As Mariñas (Betanzos) |
Servizos periféricos |
Betanzos |
AP |
10 |
Horario especial |
|
83 |
***7004** |
Blanco Fandiño, María Mercedes |
101 |
PSC994020115680004 |
Subalterno/a |
PS |
Casa da Xuventude de Pontedeume |
Servizos periféricos |
Pontedeume |
AP |
10 |
||
84 |
***4708** |
Blanco Lamelas, Paloma |
113 |
PXA294040132001005 |
Subalterno/a |
PX |
Oficina Turismo de Ourense |
Axencia Turismo de Galicia (servizos periféricos) |
Ourense |
AP |
10 |
Xornada partida//Horario especial |
|
85 |
***7852** |
Cambiasso Calzón, Giselle Hebe |
51 |
EDC994020132190006 |
Subalterno/a |
ED |
IES Manuel Chamoso Lamas (O Carballiño) |
Servizos periféricos |
O Carballiño |
AP |
10 |
Horario especial |
|
86 |
***0123** |
Castro Ruibal, Rosa María |
60 |
PSC994060136001008 |
Subalterno/a |
PS |
Centro Sociocomunitario (Pontevedra) |
Servizos periféricos |
Pontevedra |
AP |
10 |
Horario especial |
|
87 |
***6516** |
Díaz Diz, Laura |
59 |
EDC994010236350063 |
Subalterno/a |
ED |
CPI Arquitecto Palacios (Nigrán) |
Servizos periféricos |
Nigrán |
AP |
10 |
Horario especial |
|
88 |
***0240** |
Ferreira Domínguez, José Luis |
Excedencia voluntaria por prestar servizos no sector público |
||||||||||
89 |
***6064** |
Figueira Touriño, José Luis |
38 |
EDC994020136260004 |
Subalterno/a |
ED |
IES Chan do Monte (Marín) |
Servizos periféricos |
Marín |
AP |
10 |
Horario especial |
|
90 |
***5640** |
Galán Gómez, María do Carmen |
78 |
EDC994020136290004 |
Subalterno/a |
ED |
IES plurilingüe A Paralaia (Moaña) |
Servizos periféricos |
Moaña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
91 |
***0759** |
González Rodríguez, Juan Antonio |
50 |
EDC994040115001007 |
Subalterno/a |
ED |
Conservatorio Superior de Música (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
92 |
***7548** |
López Saavedra, Andrea |
36 |
EDC995020127100046 |
Vixilante/a de arquivos, bibliotecas e museos |
ED |
Museo Castro de Viladonga (Lugo) |
Servizos periféricos |
Castro de Rei |
AP |
10 |
Horario especial//Xornada mañá ou tarde |
|
93 |
***1120** |
Mendoza Conde, María Ángeles |
7 |
EDC994020227001008 |
Subalterno/a |
ED |
IES Muralla Romana (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
94 |
***0597** |
Penas López, Paula María |
114 |
PSC994080136260068 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (Marín) |
Servizos periféricos |
Marín |
AP |
10 |
Horario especial |
|
95 |
***5324** |
Pérez Lamas, Rocío |
93 |
PSC994080132190050 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (O Carballiño) |
Servizos periféricos |
O Carballiño |
AP |
10 |
Horario especial |
|
96 |
***8673** |
Rego Cuerdo, Milena |
79 |
EDC994020136380005 |
Subalterno/a |
ED |
IES Ribeira do Louro (O Porriño) |
Servizos periféricos |
O Porriño |
AP |
10 |
Horario especial |
|
97 |
***8817** |
Rodicio Ramos, Andrea |
74 |
EDC994030127490003 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Quiroga |
Servizos periféricos |
Quiroga |
AP |
10 |
Horario especial |
|
98 |
***0232** |
Sánchez López, María Claudia |
4 |
PSC994080036560728 |
Subalterno/a |
PS |
Complexo Residencial de Atención a Persoas Dependentes (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
99 |
***3850** |
Varela Ordóñez, Ana |
47 |
EDC994020515001007 |
Subalterno/a |
ED |
IES Urbano Lugrís (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
100 |
***3346** |
Calvelo Reyes, Paula |
84 |
PSC994070536560010 |
Subalterno/a |
PS |
Centro Sociocomunitario de Bouzas |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial//Quendas de mañá e tarde |
|
101 |
***4500** |
Sixto Ruanova, Nerea |
27 |
PSC994050115001612 |
Subalterno/a |
PS |
Centro de Atención a Persoas con Discapacidades (A Coruña) |
Servizos periféricos |
A Coruña |
AP |
10 |
Horario especial |
|
102 |
***4752** |
Acuña Fernández, Ángel Isaac |
39 |
PSC994080036560388 |
Subalterno/a |
PS |
Complexo Residencial de Atención a Persoas Dependentes (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
103 |
***8158** |
Arnau Otero, Aurora |
58 |
EDC994030227500005 |
Subalterno/a |
ED |
CIFP Porta da Auga (Ribadeo) |
Servizos periféricos |
Ribadeo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
104 |
***5838** |
Ballesteros Vázquez, Óscar |
116 |
PSC994080036560727 |
Subalterno/a |
PS |
Complexo Residencial de Atención a Persoas Dependentes (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
105 |
***2128** |
Garrido de los Santos, Yago |
64 |
SAC991000027001026 |
Subalterno/a |
SA |
Xefatura Territorial de Lugo |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Xornada de tarde |
|
106 |
***5114** |
López Méndez, María Amparo |
105 |
PSC994021032001051 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia Xuvenil Florentino López Cuevillas (Ourense) |
Servizos periféricos |
Ourense |
AP |
10 |
Nocturnidade |
|
107 |
***7244** |
Troncoso Alonso, Andrea |
29 |
EDC994020327001007 |
Subalterno/a |
ED |
CIFP Politécnico (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
108 |
***7573** |
Valladares Otero, Daniel |
40 |
EDC994030127001007 |
Subalterno/a |
ED |
IES Lucus Augusti (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
109 |
***8734** |
Vázquez Garea, María Jesús |
73 |
EDC994030127001009 |
Subalterno/a |
ED |
IES Lucus Augusti (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
110 |
***6995** |
Vicente Rodríguez, Fátima Elvira |
109 |
PSC994080115570401 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia Asistida de Maiores (Oleiros) |
Servizos periféricos |
Oleiros |
AP |
10 |
Horario especial |
|
111 |
***2205** |
Villaronga Lea, Ángel |
62 |
PSC994080227001283 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores As Gándaras (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
112 |
***8736** |
Álvarez Vázquez, Sara |
117 |
PSC994080227001282 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores As Gándaras (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
113 |
***9775** |
Blandino Oreona, Vanesa |
76 |
EDC994030127001011 |
Subalterno/a |
ED |
IES Lucus Augusti (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
114 |
***4080** |
Calo González, Natalia Rosana |
118 |
PSC994080227001287 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores As Gándaras (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
115 |
***0335** |
Carreira Couñago, Patricia |
8 |
PSC994080227001284 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores As Gándaras (Lugo) |
Servizos periféricos |
Lugo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
116 |
***3457** |
Cortón Vázquez, Sandra |
48 |
PSC993020127085007 |
Subalterno/a |
PS |
Casa do Mar de Burela |
Servizos periféricos |
Burela |
AP |
10 |
Horario especial//Réxime quendas |
|
117 |
***3891** |
Villar Ledo, Cristina |
11 |
EDC994030115600004 |
Subalterno/a |
ED |
IES de Ortigueira |
Servizos periféricos |
Ortigueira |
AP |
10 |
Horario especial |
|
118 |
***7182** |
Montero Sousa, Manuel Ángel |
108 |
PSC994080036560378 |
Subalterno/a |
PS |
Complexo Residencial de Atención a Persoas Dependentes (Vigo) |
Servizos periféricos |
Vigo |
AP |
10 |
Horario especial |
|
119 |
***0796** |
Lusquiños Bustelo, Desiree |
45 |
PSC994080132230039 |
Subalterno/a |
PS |
Residencia de Maiores (Castro Caldelas) |
Servizos periféricos |
Castro Caldelas |
AP |
10 |
Horario especial |